Cell Phone VS. MP3 Player @ ARMY - התלבטות. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Cell Phone VS. MP3 Player @ ARMY - התלבטות.

GRiM

Recommended Posts

שבוע הבא, ב-07/10 אני מתחיל את הקורס הספציפי שלי בצבא (מזל טוב). כחייל, אצטרך להצטייד בנגן שיעביר לי את הזמן בנסיעות וכדומה. התקציב עומד על כ-2000 ש"ח. ההתלבטות הראשונית היא האם לשדרג את הטלפון הסלולרי שלי (6230) למשהו מתקדם יותר כמו ה-5700, או שלקנות נגן יעודי למוזיקה כמו . יתרונו של טלפון סלולרי הוא שהכל כלול במכשיר אחד ויתרונו של נגן יעודי הוא הנוחות, הנפח והאיכות (וגם קצת פוזה).

בקיצור, מה אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאד תלוי, לאיי פוד יש את החסרונות שלו ואת היתרונות שלו כמו לפלאפון, לדעתי לאיי פוד אין רדיו שזהמינו סמאד רציני לצבא לשעות המתות שנמא סלשמוע את אותם 4\8 GB... אם ל-5700 יש כזה יש לו פלוס גדול, תוסיף משחקים קטנים ומצלמה חביבה ונראה לי הפלאפון ינצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך יהיו היציאות שלך אבל תחשוב על זה שאם אתה סוגר הרבה בשטח לא בטוח שיהיה לך מטען ולכן פלאפון זה לא בדיוק דבר יעיל למוזיקה + שיחות עם חברים ומשפחה כל יום.

אני אישית גם משתמש ב 6230 ולדעתי אם אתה רוצה רק פלאפון בלי שטויות ולשמוע הרבה עדיף לך אותו ולקנות נגן טוב כמו ה COWON D2 שאני קניתי בעיקר בגלל ה 50+ שעות נגינה.

אם אתה עושה יומיות ולא בא לך לקחת הרבה מכשירים אז עדיף פלאפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Frozen, ה-D2 מתאים לאוכלוסייה מאוד ספציפית. הוא מתאים למי שמחפש נגן מדיה לכל דבר, לא רק נגן בעל סוללה חזקה.

נגן בעל סוללה חזקה במיוחד שמתאים להרבה אנשים הוא ה-I7, גם מתוצרת Cowon.

פותח האשכול, טלפון סלולארי לעולם לא יוכל להחליף נגן .

אני מדבר על הביצועים של הסאונד, נוחות שימוש, אורך חיי הסוללה

2000 ש"ח זה הרבה מאוד כסף בשביל נגן לצרכי מוסיקה בלבד. אם אתה מתכנן לקנות נגן בעל נפח פנימי גדול (בסביבות ה-30GB) אני ממליץ לך לרדת מהעניין של האייפוד ולהתחיל לחשוב על ה-ZVM של קריאטיב. הוא עולה רק 1100 ש"ח (לאחר ירידת המחרים האחרונה עקב ההודעה על הפסקת הייצור שלו) והוא מציע כל מה שחובב מוסיקה צריך - איכות שמע מדהימה, נוח לשימוש, אמין וטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייל (למי שלא יודע, מניאק מזה שנה ו10) עושה יותר מדי נסיעות

אני משתמש בשילוב של V3X בתור סלולרי (זבל אבל יש לי נגיש בצבא דרכו) וD2 שהסוללה שלו מתאימה במיוחד לנסיעות ארוכות

כמו שאמרו הנגנים של COWON הם הכי טובים לחיילים מהסיבה שהסוללות שלהם חזקות במיוחד

סתם שאלה, לאיפה אתה הולך בצבא<?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה Zen Vision:M בשום פנים ואופן.

הוא לא תומך בעברית, ולא שווה אגורה.

הוא אמנם המכשיר הכי טוב בשוק (מהסוג שלו) עם הכי הרבה פיטצ'רים (כמעט. אין לו שעון עולמי כמו ב-iPod, דבר שעזר לי לא מעט פעמים, והממשק של האייפוד גם יותר טוב, אבל זה פחות משנה), אבל בלי עברית הוא לא שווה הרבה.

עד שהמעאפנים ב- לא יוציאו עדכון שתומך בעברית (לא מבקשים הרבה, כולה פונטים, לא חייב לתרגם את כל הממשק), אין שום סיבה לקנות אף אחד מהנגנים שלהם (שכולם לא תומכים בעברית, בניגוד לחברות אחרות).

וזה מאחד שיש לו את הנגן (ויש לו כמה מאות שירים בעברית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שהמעאפנים ב- לא יוציאו עדכון שתומך בעברית (לא מבקשים הרבה, כולה פונטים, לא חייב לתרגם את כל הממשק), אין שום סיבה לקנות אף אחד מהנגנים שלהם (שכולם לא תומכים בעברית, בניגוד לחברות אחרות).

זה פחות עניין של ויותר עניין של היבואן איסטרוניקס שמתעלם מהבקשות לתמיכה בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שזה עניין של החברה, הם צריכים ליזום את זה.

אני מבין שלא היית בפורומים הרשמיים שלהם, שלא רק שיש שם עשרות נושאים ועצומות על עניין העברית, גם מיליון נושאים על מה אפשר לשפר בנגן (שלאו דווקא קשורים ביראלים או בעברית), ו- שמה זין.

מאז יוני הם לא שיחררו עדכון.

הם בכלל לא מתייחסים ללקוחות שלהם (שמנסים לעזור להם כמה שיותר).

כמו ש-iriver, cowon ו-sandisk (סאנדיסק זה לא הכי דוגמה כי הם ישראלים ויש להם טיפת מחויבות לשוק הזה) יכולים לתמוך בעברית, גם יכולה.

השאלה פה זה לא מי מתרגם (אני מניח שהיבואנית), אלא האם החברה יוזמת בכלל את המהלך, ופונה אל היבואנית או אל כל גורם אחר כדי שיתרגם לעברית.

בשורה התחתונה, אל תקנו נגנים של , גם עם מכשירים טובים (שחלקם נחשבים לטובים בשוק) זה לא שווה כלום בלי תמיכה (ולא רק בעברית כמו שאמרתי מקודם).

חברה שלא מקשיבה ללקוחות שלה לא שווה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כן ראיתי את הנושאים באתר שלהם כי גם אני מתכנן לקנות נגן שלהם (ZVP) אבל לי אישית הנושא של העברית לא משנה כל כך.

זה נכון שקריאטיב לא מתייחסים לתלונות בנושא וזה רק מוכיח גם את הזלוזל של איסטרוניקס. הם מייבאים את המוצרים אז צריכה להיות להם אחריות לצרכן בארץ. אם לא מתייחסת לישראל הקטנה איסטרוניקס שהיא חברה ישראלית ו"אחראית" רק על הצרכן הישראלי הייתה צריכה להפנות את תשומת אל הפניות הרבות אליה בבקשה לתמיכה בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כמו שאמרתי, זה לא רק עדכוני העברית, הם לא מקשיבים לשום הצעות, לא באימיילים ולא בפורומים.

וזה בכלל לא קשור לישראל, גם אם מישהו יציע משהו כללי שצריך להוסיף לנגן בעדכון הבא, הם ישימו זין.

בקיצור, הכל דפוק פה, מהשורש.

גם עם עניין העברית לא מפריע לכם, וגם אם אפילו אין לכם שירים בעברית בכלל, עדיין עדיף לא לקנות מהם נגנים.

כש-cowon ו-iriver, חברות קטנות מקריאטיב פי כמה, מוציאות עדכונים כל חודש, אין סיבה שקריאטיב לא.

וכמו קריאטיב, כך גם היבואנית שלהם.

* לא שאני מכיר אותם אישית, אבל לפי מה שאתה אומר, לא נראה שהם עושים הרבה בשביל לשפר את המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...