מבקש עזרה דחופה בהגדרת הארד דיסק חדש כמאסטר - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש עזרה דחופה בהגדרת הארד דיסק חדש כמאסטר

solet

Recommended Posts

שלום לכולם,

רגשתי אתמול מחשב חדש:

לוח אם מדגם:

ASUS P5GC-5X

ודיסק קשיח:

HITACHI DESKSTAR 160 GB

הבעיה שלי היא כזו:

קניתי את המחשב בחלקים, והרכבתי אותם (לא פעם ראשונה שאני מרכיב מחשבים)., אבל משום מה,

כאש אני מדליק את המחשב ונכנס לביוס, בסעיף של IDE, הוא לא מזהה לי את ההארד דיסק בתור פריימרי, אלא בתור שני או שלישי.

וככה אני לא יכול למעשה לבצע התקנה של הווינדוז.

אין לו ג'אמפרים מאחורה, כמו לדיסקים הקשיחים הישנים.

אז איך אני משנה את ההגדרה שלו לראשי?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין יכול להתקין עליו ללא בעייה...

ואם אתה בכל זאת רוצה שהוא יהיה ראשון (למרות שזה לא משנה), פתח את החוברת של הלוח מצא את העמוד שמסביר על חיבורי הסאטא ושם כתוב איזה חיבור הוא SATA1.... לשם תחבר את הדיסק... (לפעמים גם כתוב את זה על הPCB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה... בSATA אין יותר מאסטר וסלייב, הדבר האלו כבר לא קיימים יותר..

אם יש לך כונן בIDE תג'מפר אותו איך שאתה רוצה ואז תחבר לחיבור הראשוני או המשני לפי הלוח שלך...

תכלס זה גם לא כזה משנה, הבדל לא ממש יהיה, וחוצמזה בהרבה לוחות אפשר להגדיר סדר עדיפיות ללא מאסטר וסלייב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה... בSATA אין יותר מאסטר וסלייב, הדבר האלו כבר לא קיימים יותר..

אם יש לך כונן בIDE תג'מפר אותו איך שאתה רוצה ואז תחבר לחיבור הראשוני או המשני לפי הלוח שלך...

תכלס זה גם לא כזה משנה, הבדל לא ממש יהיה, וחוצמזה בהרבה לוחות אפשר להגדיר סדר עדיפיות ללא מאסטר וסלייב...

או בקיצור תגדיר את הכל מתוך הביוס. אם יש לך בעיה לעלות התקנה מה-CD אני מאמין שאתה יודע להעביר את הCD שלך לראשון בבוט פריורטי בביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...