מפרט למשחקים ב3500 ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים ב3500 ש"ח

GWeizman

Recommended Posts

בידיוק זה מה שאני שואל.

אם עושים OC, אין אחריות מהיצרן.

הבנתי שTMS נותנים אחריות בעצמם, השאלה היא כמה שווה האחריות של TMS.

ועוד פעם

אני מאוד רוצה דעות על המפרט האחרון, או אם הקודמים יותר טובים על הקודמים, כדי להחליט.

תודה,

גיא.

תברר עם החנות של מי האחריות. אני דברתי בקשר לזה עם בעל החנות לפני כמה חודשים וממנו הבנתי שהוא טוען שיש אחריות אבל לא של החנות אלא של היבואן. אחרי השיחה התקשרתי לאחד היבואנים של בארץ והוא אמר לי שבמידה ויקרה נזק כתוצאה מהOC אין שום אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסדר,וכבר אמרו לך אין ספור פעמים שהתקשרת ליבואן הלא נכון. מה גם שאף יבואן לא היה נותן לך ככה פרטים על חנות...

ושוב,נגיד וזה היה נכון...OC אי אפשר לגלות לא בארץ ולא בחו"ל. נקודה.

גיא אם אתה מודאג תשאל בעצמך בפורום ותראה מה התשובות (שאל אם אפשר לגלות במידה ועושים אחד מתון יחסית ובלי העלאת מתחים מטורפת ועם אויר בלבד - תדאג לציין זאת כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה פותח וויכוח ישן מדי. אין לך משהו טוב יותר לעשות?

התקשרתי ליבואן והוא אמר שהוא עובד עם החנות ואפילו אימת את מקומה. זה מספיק לי ולרוב האנשים בעולם הזה כדי להבין שהוא עובד איתם.אם פותח התרד מעוניין אני פשוט יעביר לו את הפרטים והוא יצור קשר לבד איתם וישוחח.

וOC כן ניתן לגילוי. לא יודע מאיפה המידע שלא אבל זה אפשרי בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שפותח ויכוח ישן ולא רלוונטי.

שורה תחתונה כאמור - אי אפשר לגלות . וכאמור יש אחריות של יבואן/חנות.

הכי טוב יהיה להתקשר לחנות מחר ולא לשאול אנשים חסרי ידע בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה פותח וויכוח ישן מדי. אין לך משהו טוב יותר לעשות?

התקשרתי ליבואן והוא אמר שהוא עובד עם החנות ואפילו אימת את מקומה. זה מספיק לי ולרוב האנשים בעולם הזה כדי להבין שהוא עובד איתם.אם פותח התרד מעוניין אני פשוט יעביר לו את הפרטים והוא יצור קשר לבד איתם וישוחח.

וOC כן ניתן לגילוי. לא יודע מאיפה המידע שלא אבל זה אפשרי בהחלט.

אבל גם אם בעל החנות אמר לך שטויות,

יש לך אחריות כתובה על הנייר, הם חייבים לספק לך אחד חדש במקרה שנשרף להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שפותח ויכוח ישן ולא רלוונטי.

שורה תחתונה כאמור - אי אפשר לגלות . וכאמור יש אחריות של יבואן/חנות.

הכי טוב יהיה להתקשר לחנות מחר ולא לשאול אנשים חסרי ידע בנושא

אם תעצור מתרבות התקיפות שלך ותקרא שהעלו פה את הנושא ואני ספקתי מידע רלוונטי לתוכן הדיון. אם זה לא נראה לך ולא מעניין אותך אתה מוזמן לא לקרוא אותו. אף אחד לא מכריח אותך. אבל אני מאמין שהמידע הזה חשוב לכל המשתמשים.

אין טעם להתקשר רק לחנות עדיף בהרבה להתקשר ליבואן. או שאתה מתנגד שפותח התרד יצור איתם קשר וידבר?

כי ממה שאני הצלחתי להבין מבעל החנות זה שיש אחריות של יבואן ולא פרטית של החנות.

לא הם לא. אם תיקרא את התקנון אחריות על כל סעיפיו תראה שפגיעה כתוצאה מOC במעבד גורמת לאיבוד האחריות.

שאגב כך גם עם כל שאר החלקים:זיכרון,כרטיס מסך ולוחות אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד שמישהו יתן לו מידע אוביקטיבי וזה כנראה לא אתה.

זה גם כן נכון.

פותח הדיון יכול להתקשר ליבואן ומצידי גם לאינטל העולמית.

בפעם המליון - כל אדם שמבין מעט באוברקלוק יגיד לו שאין שום דרך שבעולם ושום מכשיר שיכול לבדוק אם עשו כל עוד לא פיחמו את המעבד בקירור גז בטמפ' של מינוס 200 מעלות או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודאי שלא,הוא הרי יוצא נגד החנות ונגד העניין של האוברקלוק בכל מקום.

ותאמין לי..אף אחד לא נתקל בבעיות עם זה כי פשוט אין.

פתח דיון בפורום ותשאל לכמה אנשים הלך המעבד כתוצאה מאוברקלוק שהם עשו בבית. ואח"כ אם בכלל יהיו כאלה שקרה אצלם הדבר - אני מתערב איתך שרובם פשוט היו חסרי ידע ולכן הדבר קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רון פאול, יש לך ניסיון עם החנות?

זאת אומרת, קנית אצלהם מחשב, ביקשת OC וקרה משהו?

הנסיון היחיד שלי עם החנות זה הרבה שיחות עם הבעל החנות זה הכל.

הפתרון הכי טוב בשבילך זה פשוט להרים טלפון ליבואן ולדבר איתו.

Xtract ,כהרגלך אתה מדבר בלי שמץ של אמת בדבריך. אני כלל וכלל לא נגד OC אבל אני נגד שקרים ואי אמירת כל האמת.אני בעצמי כבר עשיתי OC ומתכוון לעשות בזמנו למחשב החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם נגד שקרים ואי אמירת אמת..אז למה אתה אומר שיש דרך לגלות אוברקלוק?

אני בכל מקרה סיימתי לטחון מיים איתך. אני הצעתי לפותח הדיון כמה וכמה אופציות (שיחה עם החנות,פתיחת דיון בפורום וכו') והוא מוזמן לעשות כרצונו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם נגד שקרים ואי אמירת אמת..אז למה אתה אומר שיש דרך לגלות אוברקלוק?

אני בכל מקרה סיימתי לטחון מיים איתך. אני הצעתי לפותח הדיון כמה וכמה אופציות (שיחה עם החנות,פתיחת דיון בפורום וכו') והוא מוזמן לעשות כרצונו.

כי יש ואפילו באתר זה מצויין. גם אתה יכול לשאול את היבואן אם יש לו כלים לגלות שעשו OC למעבד.

מוזר שבכל האופציות שאתה מתיימר לתת לפותח התרד לא ראיתי את האופציה שיחה עם היבואן שהאחריות היא בעצם שלו והוא זה שקובע.

יש הרבה הרבה מפרטים שנתנו פה בפורום שכללו את הOC שTMS נותנת חינם , מתוכם הרבה כבר נקנו ולא ראיתי טופיק אחד שאמר ש"עשו לו טריק" או משהו.

אז, נראה לי העסק הזה דיי בטוח.

לאף אחד כנראה לא הייתה בעיה עם המעבד כתוצאה מהOC עדיין :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נגד שקרים ועידין משקר במצח נחושה - תראה לי אחד בפורום שיאשר שיש מכשיר כזה..איזה שטויות אתה מדבר..

אומר את זה אבל עדיין עושה למחשב שלו..למה? חשתבי שזה מקצר את חיי המעבד וכ"כ מסוכן ואין אחריות...למה אתה עושה? בחייך..

ויפה שאתה כ"כ נחמד וחייב להוסיף למרפט "כנראה" ו"עדיין" במקום להגיד דוגרי - לאף אחד לא היתה שום בעיה אם האוברקלוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...