בעיות קירור - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות קירור

intel suck

Recommended Posts

יש לי HEC COMPUCASE 6A21 יש לו שני מאווררים של 120MM אחד מקדימה אחד מאחורה ויש לו אפשרות להתקין עוד מאוורר של 80MM בדלת בצד שמאל מול המעבד האם זה יכול לעזור בהרבה בלהוריד את הטמפרטורות? מה עוד כדי לעשות כדי להוריד את הטמפרטורות משמעותית?

טמפרטורת מעבד במנוחה!: סביב ה-45 מעלות לוח אם: סביבות ה-50 מעלות מה לעשות?

ניקיתי כבר את האבד מבפנים וגם את הפילטרים אין שום שינוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת? איזה צלעות קירור? אני משתש במאוורר סטוק שהגיע עם המעבד מ-KSP מאיזה חברה ג'נרית בשם SPIRE

אני משתמש בתוכנת OCGURU שהגיעה עם הלוח אם ולא ב-EVERST אולי אני אעלה תמונה אח"כ אני לא על המחשב ההוא כרגע כי אני לא יכול לשלוח הודעות משם משום מה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת? איזה צלעות קירור? אני משתש במאוורר סטוק שהגיע עם המעבד מ-KSP מאיזה חברה ג'נרית בשם SPIRE אני משתמש בתוכנת OCGURU שהגיעה עם הלוח אם ולא ב-EVERST אולי אני אעלה תמונה אח"כ אני לא על המחשב ההוא כרגע כי אני לא יכול לשלוח הודעות משם משום מה :nixweiss:

זה אומר שהבנת מה זאת אומרת, אז למה הפתיח? :P

המאורר של הצלעות מסתובב? הצלעות חמות למגע? תתקין בבקשה EVEREST ותן תמונת מסך של דף החיישנים (SENSORS) אם אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תבדוק אם פונקצית הCool and quite פעילה אצלך (המעבד מוריד מהירות ומתח במנוחה), זה יוריד את הטמפרטורה. דבר שני אתה יכול לחדש את המשחה הטרמית בין המעבד לצלעות או להחליף את צלעות הקרור לחלוטין, לדוגמא AC FREEZER PRO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...