ניסיון אישי עם ויסטה - עמוד 6 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסיון אישי עם ויסטה

eyaler

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יציבות, אבטחה, עיצוב ותמיכה יותר טובה בטכנולוגיה עתידית.

היציבות של רחוקה להיות מיציבות של בכל התחומים, האבטחה לא הוכחה שהיא יותר טוב מXP אלא אולי אפילו גרוע יותר, תמיכה יותר בטכנולוגייה עתידית זה אולי כן אבל עדיין נדרש לשפר את הWINDOWS בצורה מהותית, ומילה המפתח עתידית מכאן נובע שנכון לעכשיו פשוט לVISTA אין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אין לי כוח לויכוח. אתה יכול לבלבל במוח עד מחר עם "חוסר יציבות" או "ירידת פריימים" או כל שטות אחרת. אני לא סובל מאותן בעיות ולא מוכן לחזור ל-XP גם באיומי אקדח, כי לדעתי יותר טוב בכל בחינה אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי בדיקת ביצועים ב-FEAR.

אני לא יכול להביא לכם מספרים מדוייקים, אבל...

עם הדרייברים האחרונים של לויסטה, הביצועים לוקחים.

בבאנץ', יש שם סטטיסטיקה של אחוז של ממוצע פריימים מתחת ל-40.

תחת ה- היה לי שם אחוז מסויים שאני לא זוכר, די נמוך.

ועכשיו תחת הויסטה ברזולוציה גבוהה יותר, מופיע שם 0%.

וסה"כ נראה שה-FPS יותר גבוה.

למען ההגינות לא עשיתי את הבדיקה תחת ה- עם הדרייברים האחרונים מכיוון שעשיתי אותה לפני כמה חודשים.

יש עדיין מה לשפר מבחינת ביצועים של המחשב בעבודה שוטפת.

אבל אני חייב להגיד שיש שיפור גדול בויסטה מאז היציאה, אבל לא משהו שישכנע אנשים לשדרג בהכרח.

מה שישכנע אותם הוא כוח האינרציה, בדיוק כמו שכולם עברו ל-.

או עניין ה-DX10 שעדיין בחיתולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אין לי כוח לויכוח. אתה יכול לבלבל במוח עד מחר עם "חוסר יציבות" או "ירידת פריימים" או כל שטות אחרת. אני לא סובל מאותן בעיות ולא מוכן לחזור ל-XP גם באיומי אקדח, כי לדעתי יותר טוב בכל בחינה אפשרית.

הויכוח ישלח לקבר וממנו לו יצא, במשהו אתה צודק הפערע בין לXP הוא כבר מצומצם מאוד להוציא העובדה שVISTA צריכה המון וזה לא הולך להשתנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם זאת היתה בעיה במעבר לXP.

דרך אגב, העניין השתפר מאוד והסיכויים למצוא מתאימים לגירסת ה64BIT די גבוהים.

אתה בטח מתוסכל כי לא מצאת לאיזה מודם ישן או ג'נרית. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור. ב98 היו מלא בעיות וXP הציע המון. כאן VISTA יוצרת המון בעיות עם הדרייברים שלה והתאימות.

גירסה 32 אולי סבבה אבל 64 בכלל יש מלא דרייברים שחסרים לה.

יש לך טעות, ידידי. Vista לא יוצרת בעיות עם דרייברים. יצרניות החומרה יוצרות בעיה עם דרייברים בכך שלא טורחות להתאים חומרה ישנה ל-Vista או לפתח דרייברים יציבים לחומרה עדכנית יותר.

אני סבלתי עם הדרייבר האיום של ל-. ליתר דיוק הדרייבר עבד, אבל לא היה לוח בקרה לכרטיס קול X-Fi ל- ובלי אותו לוח בקרה הכרטיס מסורסר לחלוטין. לקח להם כמעט שנה להתאים את לוח הבקרה ל-. עכשיו הכרטיס עובד מעולה, אבל זה לא מפצה על היחס המחפיר של החברה ללקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמש בויסטה כחודשיים...מערכת טובה מאוד. יושבת לי על המחשב החדש מצויין, יפה לעיין רצה לי חלק ביותר.

אני משתמש בגירסת ה64 ביט ואני מריץ את כל המשחקים שאני רוצה בלי בעיות וכנ"ל לגבי התוכנות, לא הייתה לי אפילו בעייה אחת! :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם 64bit Home Premium כ-5 חודשים, לפני זה הייתי עם Win Pro.

סה"כ לדעתי הVista לא רע, אבל היו לא מעט יישומים שרצו טוב יותר על הXP. אני מאמין שהם היו מיועדים לXP ולכן מראש לא ציפיתי לריצה טובה יותר או זהה על הVista. בסה"כ לא היו לי בעיות למצא , אבל היו לא לי לא מעט בעיות עם הדרייברים עצמם (בעיקר של כרטיס המסך) שלא עבדו כמו שצריך. אני מאמין שהבעיות האלו הם בעיקר אשמת היצרן ולא MS.

מבחינת שימוש בסה"כ אני מרגיש שהVista והXP הם פחות או יותר אותו דבר (גם במחשב הישן שלי שהיה פרסקוט עתיק עם 2Gb זכרון) זה הרגיש אותו דבר.

אין ספק שVista זוללת משאבים, אבל היום המשאבים זולים מספיק כך שלדעתי עם הזמן כמות משתמשי הVista תגדל משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...