עזרה לגבי אינטרנט אלחוטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה לגבי אינטרנט אלחוטי

kobipk

Recommended Posts

שלום, kobi וחג שמח, קודם כל אני מבקש שתשנה את הכותרת של הת'רד, היא לא קשורה ולא מתאימה, תודה.

שנית, איזה מין השתלטות אתה רוצה לבצע? מתוך הרשת (בין מחשב לשני), ממחשב אחר באינטרנט?

חשובה לך במיוחד האבטחה? זה בשביל לבצע משהו מסויים?

אם במחשבים שלך יש PRO או (עד כמה שידוע לי) ויסטה Business או Ultimate, אתה יכול להפעיל את הRemote Desktop ולהתחבר בעזרת התוכנה הזאת.

את ההתברות בתוכנה אפשר לבצע מכל מחשב עם וינדוס ומעלה או ב9X אם מתקינים ידנית את התוכנה (ניתן להתחבר על מחשב מרוחק, אבל מחשב מרוחק לא יכול להתחבר למחשב הזה).

בנוסף יש לך תוכנות כמו LOGMEIN ,RealVNC או OPENVNC, שאותם צריך להתקין במחשבים (זה שאתה מתחבר עליו וזה שאתה מתחבר ממנו).

חשוב לדעת שאם אתה מתחבר מרחוק (דרך האינטרט) אתה צריך IP קבוע מהספק או להשתמש בשירות DynamicDNS (למשל dyndns).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, kobi וחג שמח, קודם כל אני מבקש שתשנה את הכותרת של הת'רד, היא לא קשורה ולא מתאימה, תודה.

שנית, איזה מין השתלטות אתה רוצה לבצע? מתוך הרשת (בין מחשב לשני), ממחשב אחר באינטרנט?

חשובה לך במיוחד האבטחה? זה בשביל לבצע משהו מסויים?

אם במחשבים שלך יש PRO או (עד כמה שידוע לי) Business או Ultimate, אתה יכול להפעיל את הRemote Desktop ולהתחבר בעזרת התוכנה הזאת.

את ההתברות בתוכנה אפשר לבצע מכל מחשב עם וינדוס ומעלה או ב9X אם מתקינים ידנית את התוכנה (ניתן להתחבר על מחשב מרוחק, אבל מחשב מרוחק לא יכול להתחבר למחשב הזה).

בנוסף יש לך תוכנות כמו LOGMEIN ,RealVNC או OPENVNC, שאותם צריך להתקין במחשבים (זה שאתה מתחבר עליו וזה שאתה מתחבר ממנו).

חשוב לדעת שאם אתה מתחבר מרחוק (דרך האינטרט) אתה צריך IP קבוע מהספק או להשתמש בשירות DynamicDNS (למשל dyndns).

לשנות את הכותרת אני ישנה אבל אני לא יודע מה לכתוב בה עם תוכל להגיד מה לכתוב אז אני יכתוב ותודה על זה שאכפת לך מהנושא

עכשיו יש לי win pro מה שאני רוצה זה ליראות את התצוגה של 2 המחשבים המחוברים אלי ברשת אל חוטית

אני ממש לא מבין בעינין הזה ולכן אני פונה לכאן על מנת לקבל מדריך או איזה תוכן בסיסי לעיינין

התוכנות שכתבת לי יכול להיות שהם אלה שיכולו לבצע את העבודה אבל אין שום מושג איך להשתמש בהם

לכן אני יצטרך משהו שיהיה לו הרבה סבלנות להסביר לי את כל הדרך הזאת

מאוד ישמח עם תעזור לי

נ.ב חג שמח גם לך ושנה של הצלחה ואושר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...