KSP/ivory - מה עדיף ?(אם בכלל) לקניית ציוד היקפי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KSP/ivory - מה עדיף ?(אם בכלל) לקניית ציוד היקפי

ofirr

Recommended Posts

יש לפנדה סניף חדש בב"ש. המחיר גבוה יותר ב50 ש"ח (אולי זול יותר בסניף, תשאל) אבל אם אתה רוצה שקט וקירבה, הם עדיפים עשרות מונים מKSP או IVORY.

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=1354_295_1441&products_id=9895

זו האופציה הראשונה שבדקתי, אבל זו תוספת של כמעט רבע מהמחיר וזה יוצא לא משתלם. בתוספת של 40 שקלים אני כבר יכול להביא את הרייזור דייט החדש (אני נרתע מקנייה שלו רק בגלל שבעיה הכי קטנה בהתקנת הדרייברים והעכבר יכול לשבוק חיים, מה שאומר - 315 שקלים -->לפח. וחבל כי הייתי רוצה אותו. הוא נוח יותר מMX518 ומהG5. כן למרות העובדה שהעכבר מיועד רק לעבודה משרדית אני מוכן להשקיע גם 315 שקלים עבור עכבר רק בשביל הנוחות. כרגע אני נמצא עם העכבר הזה - http://213.8.106.75/pics/2/1/7/2/13722712c.gif והבנתי שהMX518 יהיה נוח יותר ממנו ולכן אני מעוניין לקנות אותו)

למה MX518 הענתיקה הזו?

יש G5 בערך ב 250 שקל.

ענתיקה ענתיקה אתה צודק, אבל מדוייק יותר (ובכך טוב יותר) מהG5.

ולפי חלק מהאנשים הוא גם נוח יותר ממנו.

אם כבר בזיגזג הוא עולה 228 למזומן

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?products_id=3193

מעניין אם הם נותנים עליו 5 שנים אחריות כמו שיש לחלק ממוצרי לוג'יטק.. חלק מהחנויות האחרות בטח לא מביאות מיבואן רישמי.

אבל מכיוון שאתה בב"ש..

באשר לפנדה - חח מצחיק שיש להם גם ב"ש עכשיו, והם עוד קוראים לקיסריה סניף "השרון/מרכז".. מה זה מרכז... :P

כן אבל שוב, משלוח יעלה לי עוד כמה עשרות שקלים ואם אני אצטרך למשש אחריות זו תיהיה בעיה לסוע לאיזור המרכז. טירטור שאפשר למנוע אותו.

חבל שאין חנויות אחרות באיזור ב"ש שמוכרות את העכבר בסביבות המחיר הזה עם שירות טוב.

בקשר לפנדה - הסניף באמת דיי חדש, ובאמת מפתיע שלא פתחו באיזור המרכז והעדיפו את איזור הדרום (יותר צרכנים פוטנציאלים במרכז, אבל גם הרבה יותר וחנויות) וממבט שני זה לא כל כך מוזר.

ובאשר לקיסריה - סניף מרכז. באמת מצחיקים.

אז...מה אתם אומרים? KSP/ivory (סניפי ב"ש) או שיש אלטרנטיבה אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש את העכבר של (שניראה כמו העכבר של A4TECH רק בצבע שונה ועם לוגו שונה).

הוא עולה פחות ולפי מה שראיתי הוא לא נופל בביצועים בהשוואה לעכברים יקרים יותר.

אפשר למצוא אותו (וגם את ה A4TECH אבל טיפה יותר יקר) ב SKYPC ואולי בעוד כמה חנויות.

תקרא עליו באינטרנט תיראה שתמיד הביקורת נגמרה בזה שכדאי לקנות אותו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אם אני קונה משהו אני מעדיף משהו איכותי יותר.

הקטע הוא שאני צריך חנות באיזור ב"ש, לקנות מת"א עוד אפשר להסתדר.

אבל במידה ותיהיה לי בעיה ואני אצטרך לממש אחריות זו תיהיה בעיה לשלוח/לסוע את המוצר - ממש טירטור.

ואני לא רואה רשתות נוספות בב"ש שמוכרות את העכבר במחירים כאלו זולים, יש את דיפו ובאג עם שירות מעולה אבל העכבר עולה שם כ300 שקלים וזה ממש לא שווה.

עכשיו אני בכלל מתלבט אולי כדאי לקנות את הG5 שחלק אומרים שהוא נוח יותר מMX518.

נכנסתי לבילבול אחד גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ocztechnology.com/products/ocz_peripherals/ocz_equalizer_laser_gaming_mouse

יש שם גם קישורים לביקורות, תיקרא ותיראה שהוא ממש איכותי.

בכל מקרה לא הייתי קונה מאייבורי ו KSP. בכל זאת גם מדובר בעכבר, עכברים פגומים הם דבר נדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הצלחתי אף פעם להבין את ההתנגדות הזו של כולם לאייבורי

אני קניתי משם את המחשב שלי

אבא שלי קנה משם 2 מחשבים לעבודה

דודים שלי קנו משם עוד בערך 4-5 מחשבים

וכל מי שהייתה לו בעיה טיפלו לו במחשב בלי שום בעיה

ואיזה 3 תקלות שהיו במחשבים של ושל העבודה של אבא שלי אני גם הייתי צמוד וראיתי שלא עשו שום בעיות החליפו הכל כמו שצריך וטיפלו בבעיה

מדובר בסניף בירושלים

אולי הוא היחיד שעובד כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוייק מהMX518 הוא לא, זה בטוח.

השאלה אם הוא נוח יותר ממנו, כי אם כן אין לי בעיה לקנות אותו.

כמו שאמרתי, השימוש יהיה שימוש משרדי, אני מחפש עכבר יפה,עמיד,מדויק והכי חשוב - נוח.

וכרגע אני מתלבט בין מה שאתה הבאת (OCZ) לבין הMX518 לבין הG5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ס ...

אם כולכם אוכלים על קנייה בKSP/IVORY ועל מה יהיה עם מימוש אחריות אחר כך , אז יש לי פיתרון מעולה !

הרי משלמים פחות , נכון ? כי שם זול יותר , כן ?

אז צאו מנקודת הנחה שקניתם ממש ממש ממש בזול , אבל ממש בזול , ותתייחסו למוצר כאילו שהוא הגיע ללא אחריות , כדי לא לאכול אחר כך !

ואז , אם וכאשר , במידת הצורך , כן יתקלקל , וכן יממשו לכם את האחריות , אז זאת תהיה הפתעה נעימה מאוד , הנה , החליפו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ס ...

אם כולכם אוכלים על קנייה בKSP/IVORY ועל מה יהיה עם מימוש אחריות אחר כך , אז יש לי פיתרון מעולה !

הרי משלמים פחות , נכון ? כי שם זול יותר , כן ?

אז צאו מנקודת הנחה שקניתם ממש ממש ממש בזול , אבל ממש בזול , ותתייחסו למוצר כאילו שהוא הגיע ללא אחריות , כדי לא לאכול אחר כך !

ואז , אם וכאשר , במידת הצורך , כן יתקלקל , וכן יממשו לכם את האחריות , אז זאת תהיה הפתעה נעימה מאוד , הנה , החליפו !

"פיתרון מעולה"? עזוב שטויות, אני מעדיף לא להתייחס לדבר הזו. אתה רוצה תאמץ את זה לעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שראיתי מה המחיר בבאג/אופיס דיפו (אותם מחירים) של העכבר ירדתי מיידית מאופציה כזו.

הMX518 עולה שם 300 שקלים במקום 220, מבחינת אחריות ושירות הם מעולים אבל המחירים מרקיעים שחקים.

אני עדיין בדילמה איזו חנות עדיפה לי, ולגבי העכבר...בילבלתם אותי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה מ SKYPC,ZIGZAG2000,IQPC,LOGICPC

הן חנויות טובות מאוד ולא עושות בעיות.

כשרציתי לקנות את ה 8800GTS שלי דיברתי עם אייבורי, המוכר ניסה לדוף לי את ה MSI (שיקר רצח גם בחו"ל), שאלתי אותו אם יש להם של חברות אחרות (ואני יודע שיש כי כתוב באתר שלהם) והוא לא ענה, הוא נכנס לזאפ ואמר שהוא ישווה את המחיר למה שיש בזאפ, הוא עבר על כי הם נימכרים בזול, הוא עבר סל SPARKLE ואמר שהוא לא שמע עליהם (למי שלא יודע אייבורי מוכרים כרטיסים של SPARKLE). בסוף התעצבנתי אמרתי לא לעזוב את זה וקניתי מ SKYPC!

חבר שלי קנה מאייבורי מחשב ב5000 שקל! והם נתנו לו 8600GT מחורבן! (במחיר הזה הוא יכל לקנות מחשב עם 8800GTS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שראיתי מה המחיר בבאג/אופיס דיפו (אותם מחירים) של העכבר ירדתי מיידית מאופציה כזו.

הMX518 עולה שם 300 שקלים במקום 220, מבחינת אחריות ושירות הם מעולים אבל המחירים מרקיעים שחקים.

אני עדיין בדילמה איזו חנות עדיפה לי, ולגבי העכבר...בילבלתם אותי ...

מהנסיון שלי אם הMX510 והG5

העכברים האלו מאוד אמינים וספק אם אתה תיצתרך לממש אחריות

יש לי כבר איזה שנתיים ת510 ועדין פועל כמו חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HuGeMouTh,

כמו שאמרתי קודם אני צריך חנות מאיזור ב"ש, החנויות שציינת נמצאות במרכז ומחיר המוצר + משלוח יעלה לי כמעט כמו קנייה מפנדה (שיש לה סניף בב"ש)

היתרון בקנייה מכאן הוא במימוש האחריות, במידה ואני אצטרך לממש אחריות וקניתי באחת מהחנויות שציינת זה טירטור ואני מעדיף להימנע מכך.

אבל זה בסדר, אני ירדתי מהG5,MX518 ומהEqualizer של OCZ.

הMX518 - יש אותו ליותר מדיי אנשים, מיושן, עיצוב מאוס ומשעמם.

G5 - יקר לתג מחיר שלו שיש את הMX518, יש אותו ליותר מדיי אנשים.

Equalizer - מחיר מצויין, אבל הבעיה שהוא קטן מדיי.

ההתלבטות כרגע היא בין שלושת העכברים הבאים אבל המובילים בנתיים הם הDeathAdder והExplorer 4.0, אני מאוד רוצה את הDeathAdder אבל הוא יקר מדיי במיוחד שהשימושים הם לעבודה משרדית בלבד וזה עכבר לגיימניג מה שאומר שאני משלם יותר מדיי ואני לא אנצל אותו:

Razer DeathAdder: - מותאם במיוחד לימנים וזה יתרון מובהק עבורי, אבל אני חושב שהוא קטן וזה דיי בעייה.

פנדה - מחיר 315 - אחריות: שנה

תאריך יציאה משוער : תחילת ינואר 2007

מימדים: 128mm (אורך) x 70mm (רוחב) x 42.5mm (גובה)

Laser Mouse 6000:

KSP - מחיר 140 - אחריות: שנה

פנדה - מחיר 203 - אחריות: 3 שנים

*תמונה: http://www.ksp.co.il/allimg/sm3736.jpg

IntelliMouse Explorer 4.0:

פנדה - מחיר 166 שקלים - אחריות: כנראה שנה

*תמונה: http://www.pandas.co.il/images/4mic4.bmp

תלוי איזה עכבר אקנה, אך ככל הנראה הקנייה תתבצע מפנדה ב"ש (שני העכברים המובילים נמצאים בחנות הזו) ששמעתי עליה רק ביקורות חיוביות ושירות מצויין.

במידה ולא, אקנה בKSP סניף ב"ש [רק תשימו לב להבדים בין KSP לפנדה. אבל על שירות ואחריות משלמים].

תודה ושבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...