"מישהו לרוץ איתו", מדהים מדהים מדהים !! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מישהו לרוץ איתו", מדהים מדהים מדהים !!

navk2

Recommended Posts

הסרט הזה מחורבן. לפני שראיתי את הסרט, חשבתי שאין סרט ישראלי שהוא באמת טוב.

אחרי שראיתי את הסרט, זה לא השתנה.

דויד גרוסמן סופר מעולה, והספר "מישהו לרוץ איתו" מדהים, והרסו אותו בצורה שמעוררת פליאה עם הסרט המגוחך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סרט גרוע ביותר.

התסריט (שמבוסס על ספר) באמת מצויין, אפשר היה לעשות ממנו סרט ראוי לשמו, אבל משום מה החליטו בהפקה הזאת לא להשקיע מעבר ל1.90 ש"ח + מע"מ. שחקנים גרועים ביותר, אפילו הדם המזוייף של הילד שקיבל מכות בבריכה נראה מגוחך, שלא לדבר על המכות עצמם... פשוט מגוחך.

בקיצור סרט זוועה, לצערי הקולנוע הישראלי מאכזב אותי כל פעם מחדש :nixweiss:

DEMN... יש לך אישה ?! מה לעזאזאל אתה עושה בפורום של ילדים בני 14 ?!!?!

:kopfpatsch:

זה שאתה בן 14 לא הופך את כל הפורום לפורום של ילדים, אני מכיר כאן לפחות עוד 5 אנשים בטווח הגילאים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא סרט ישראלי טוב, אז מה כן ?

ולגבי רוני, ואוו.. בן 23 נשוי... אמן אני אהיה ככה...אולי גם עם איזה תואר ראשון על הדרך.. :jump:

יפה. למה יש הרבה לא חושבים להתחתן בגיל כזה. [בטח אתה גם לא בקטע לדפוק ולזרוק אהה?] זה כבר אומר שהבחור טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט מסריח ועלוב.. אין לי סטיגמות חס וחלילה אבל הרגשתי כאילו הסרט יועד לבדר פריקים כי זה הסגנון שלו

השחקנים גרועים.. הרעיון כביכול חלומו של כל פריק ליפול לתוך מעורת סמים מלאה באנשים מהזן שלו ולחיות איתם כאשר הרעיון הסופי הוא להציל את האח

זה היה יכול להיות יפה.. אם איזה במאי אמריקאי היה מצלם את זה לא בירושלים לא על פריקים ועם שחקנים ותקציב קצת יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היה כמו לראות "סרט סמים" , יותר כזה כמו לקרוא איזה ספר של ג'ינגי חח אבל יחסית לסרט ישראלי זה היה די נחמד ,

הרפתקאות קצת מסתורין , משהו שמתאים לבני נוער , סרט בינוני + אבל עדיין יחסית לסרט ישראלי זה נחמד. מי שרוצה לראות סרט רציני על הרואין שיראה את candy , ואת CHRISTIANE F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבאק CHRISTIANE F זה סרט חזק.

אני זוכר שקראתי את הספר בעברית "אני קריסטיאנה פ" וממש נכנסתי לנפש של הנערה הזאת כשסגרתי שבתות בצבא. זה ממש ספר נוגע ללב, מומלץ בחום.

על הסרט:

http://images.google.co.uk/imgres?imgurl=http://www.drugs-plaza.com/movies/pictures/christiane_f.jpg&imgrefurl=http://www.drugs-plaza.com/movies_christiane_f.htm&h=525&w=370&sz=151&tbnid=Lkhm8a2HGrP8jM:&tbnh=132&tbnw=93&prev=/images%3Fq%3Dchristiane%2Bf%26um%3D1&start=3&sa=X&oi=images&ct=image&cd=3

על הספר:

http://zap.co.il/model.asp?model_id=444888

18485132c.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספר שונה מהסרט ? עשית לי חשק להזמין את הספר עכשיו , למרות שכבר לא קראתי ספרים שנים !

אבל אני כמעט בטוח שהספר יותר מפורט ויש בו יותר פרטים , וגם הבנתי שזה איזה ספר של 400 עמודים ?

וגם שבספר למשל היא קוראת לנרקומן ההוא שגונב מבנות בשירותים "הרשע" , ויש בספר עוד מלא פרטים שלא קיימים בסרט.

ככה שנראה לי שאני אקרא את הספר ואז אצפה בסרט שוב.

שמעת אולי על ספר שנקרא " אם תשאל את אליס" ? הבנתי שזה ספר ממש באותו סגנון על יומן של נערה שמכורה לסמים.

ממה שאתה זוכר הרמת כתיבה של "אני כריטיסנה f " גבוהה ? או ברמה שמתאימה לתלמידי תיכון או חטיבת בניים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספר שונה מהסרט ? עשית לי חשק להזמין את הספר עכשיו , למרות שכבר לא קראתי ספרים שנים !

אבל אני כמעט בטוח שהספר יותר מפורט ויש בו יותר פרטים , וגם הבנתי שזה איזה ספר של 400 עמודים ?

וגם שבספר למשל היא קוראת לנרקומן ההוא שגונב מבנות בשירותים "הרשע" , ויש בספר עוד מלא פרטים שלא קיימים בסרט.

ככה שנראה לי שאני אקרא את הספר ואז אצפה בסרט שוב.

שמעת אולי על ספר שנקרא " אם תשאל את אליס" ? הבנתי שזה ספר ממש באותו סגנון על יומן של נערה שמכורה לסמים.

ממה שאתה זוכר הרמת כתיבה של "אני כריטיסנה f " גבוהה ? או ברמה שמתאימה לתלמידי תיכון או חטיבת בניים ?

אני לא יודע מאיפה ההנפצה שהספר הוא של 400 עמודים . . .הוא בערך של 200 נראה לי וחבל, כי הלוואי שהוא היה ארוף יותר. אני זוכר שזה כמו הארי פוטר האחרון - ככל שאתה מתקדם לסוף הספר ככה יורדות יותר דמעות שהוא נגמר :'( (בהגזמה לגבי הארי כן? . . .)

אני לא זוכר לגבי הדמויות אבל בכולל הספר הרבה יותר מפורט ומרגש. גם תיאור הרגשות וההתנהגות מול אמא שלה הרבה יותר מפורטים, זה עולמה הפנימי כפי שהוא נראה מתוך הנפש שלה ולא מתוך הנפש של במאי הסרט, מומלץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט\ספר מחורבן, כלכך קיטשי שבא לי להקיא.

ד"א ה-'מעון של פסח' הוא במידה מסוימת מבוסס על דברים קיימים בירושלים.

יש את 'אצל חצרוני', שזה מקום מקלט לנוער שעזב את הבית - הרוב שם נחמנים כאלה למיניהם, ויש את 'בית חם' של המוזיקה - שתיהם כוללים בהם את סמים מכל הסוגים והומלסים למיניהם, ה-'מעון של פסח' הוא מעין שילוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט\ספר מחורבן, כלכך קיטשי שבא לי להקיא.

ד"א ה-'מעון של פסח' הוא במידה מסוימת מבוסס על דברים קיימים בירושלים.

יש את 'אצל חצרוני', שזה מקום מקלט לנוער שעזב את הבית - הרוב שם נחמנים כאלה למיניהם, ויש את 'בית חם' של המוזיקה - שתיהם כוללים בהם את סמים מכל הסוגים והומלסים למיניהם, ה-'מעון של פסח' הוא מעין שילוב.

זאת תגובה מעניינת באמת חשבתי איך הכול באמיתי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם משהו דומה בספר נער החידות ממומביי אבל שמה פשוט האחראים על המעון עושים את הילדים נכים כדי שאנשים ירחמו עליהם יותר ויתנו יותר כסף..

אין לי מושג אם זה באמת אבל יכול להיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...