בניית מפרט(שדרוג) 2850 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניית מפרט(שדרוג) 2850

gerdamen

Recommended Posts

דה לכולם על העזרה אני באמת מעריך את זה!! עכשיו יש כמה בעיות אם המאריזם שהבאתם לי... אין את המארז APLLO באילת!.. מה שאומר שהמארז שאני חייב לקחת שיתיאם לכרטיס מסך הוא Armor-Jr

בקשר לזכרונות הוא לא מתעסק אם החברות שהבאתם רק אם GEILL OCZ קינקסטון וקורסייר.... נראה לי אקח OCZ... זה יותר זול מהGEILL ...

ולוח אמ לא כדאי לקחת את מה שהבאתי הקומבו DDR2+DDR3.. אפשרות שדרוג..ממש חשוב לי..

תודה לכם אני מעריך את זה!

בקשר לזיכרונות , אני חושב לקחת את OCZ , זה היה בזבוז כסף, כי Transcend חברה מצוינת , והיא תיתן לך את אותם הביצועים כמו OCZ או כל חברה אחרת.

בקשר ללוח אם , אם אתה מתעקש על DDR3 + , אז תיקח את הלוח אם הזה : DS3R , אבל אני חושב שאין צורך בזה , כי עד שזיכרונות , יכנסו חזק לשוק זה יקח כמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה בזכרונות Transcend באים אם צלעות .. אם לא הזכרתי אז הGEILL שהוא מביא לי זה 800 +צלעות .. ומה שאתם מביאים לי זה 667.. אני מודע לקח שיש אפשרות בOC שיעבדו כמו 800.. אבל לבנתיים אני לא עושה.. ושמעתי שהGEILL חברה מעולה..

ובקשר ללוח אמ.. התוספת של הR זה +איזה 50 שקל.. והבבדל לא משמעותי.. (תתקנו אותי..)..

שוב תודה.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה בזכרונות Transcend באים אם צלעות .. אם לא הזכרתי אז הGEILL שהוא מביא לי זה 800 +צלעות .. ומה שאתם מביאים לי זה 667.. אני מודע לקח שיש אפשרות בOC שיעבדו כמו 800.. אבל לבנתיים אני לא עושה.. ושמעתי שהGEILL חברה מעולה..

ובקשר ללוח אמ.. התוספת של הR זה +איזה 50 שקל.. והבבדל לא משמעותי.. (תתקנו אותי..)..

שוב תודה.!

לא הזיכרונות של Transcend , לא באים עם צלעות .

תגיד מה המחיר של הזיכרונות שהציעו לך?

בקשר ללוח אם , אני לא חושב שיש צורך בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את Pcall הלוח מיותר

שום דבר שתקנה היום ש"תומך" בטכנולוגיה עתידית במיוחד בdrr3 לא משתלם לקחת כי אנחנו רק בתחילת הדרך המאוד ארוכה ועד שזה ייה נורמה כמו לקחתהיום של 2g dd2 זה יהיה הרבה מאוד זמן[!] ואני מדבר על הרבה זמן

ועד אז כבר ממש לא יההי שווה לשדרג

תחום המחשבים זה ממש לא התחום להשקיע כסף לשדרוגים עתידיים

קצב ההתפתחות הוא כך כך מהיר שזה לא שווה להשקיע על זה כסף

ושאלהי ותר חשוב למה אתה נעול על החנות סלח לי על הביטוי העלובה הזאת

שמחזיקה מלאי כל כך קטן של חומרה

בכלל לא כדאי לקנות לדעתי מחנות פרטית כי לך תדע איפה היא תיהיה עוד שנה שנתיים ולרשת חנויות לדעתי יש בטחון כלכלי גדול יותר ולכן הם ישארו בשוק יותר זמן ולא תיהיה בעיה לממש את האחרויות..

לדוגמאת tms שמאוד מומלץ לקנות מהם בגלל Oc בחינם שהם מציעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

junior_mg אחי אני יודע.. אבל אני גר באילת.. שמה רוב החניות חר*ות.. אני עברתי אחת אחת כולם נותנים לי מחירים אחי בשמיים מעבד 6750E אמרו לי שהם רוצים עליו 1300 שקל!! אפילו יותר... הוא היחיד שמביא לי מחירים מעולים.! +הנחות.. למשל את אותו מעבד הוא מביא לי ב1050 .!

תבדקו בכול אתר לא תמצאו מחיר יותר זול.. בכול באתרים יוצא 1100 בערך..(לא כולל משלוח והזמנה)

אני אקח את הלוח הזה GA-P35-DS3L המחיר אותו מחיר.. ( אני רוצה לקחת את הלוח אמ הקירור המסיבי של הציפ'ס)

בקשר לזכרונות הוא נתן לי הצעת מחיר כמו בגיבור מחשבים אם אתם מכירים אחלה מחירים יש שם...580 ש"ח..

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=1196&category_id=7f63fd5a39a46bdf7f3f399285d38773&

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קורא לזה אחלה מכירים..

במחיר כזה אתה משיג זכורונת מפלצתיים בtms

אולי שווה לך לבדוק לרכוש מחנות אחרת ולעשות שליח הבייתה וכמה גרושים..

זה יכול להתקזז לך אם אתה את הקנייה שעושה הנחה למזומן [tms ] ואז במה שחסכת תלשם שליח הבייתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לחסוך 20 שקל לא שווה לפצל קנייה

אם לקנות מהאינטרנט זה הכל את כל המחשב...

זה שיקול שלך...

אני אישית לא הייתי קונה מהחנות שציינת אבל זה שיקול הדעת שלי

בכל קמרה תתחדש וחג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אין לך מה להצטער שאתה שומר חג. אני לא, אבל זכותך לעשות זאת ואתה לא עובד בשביל אף אחד פה.

גם לפי דעתי junior_mg צודק. אם אתה לא פריק מחשבים שמחזיק מלאי חלקים בבית או מחשב שני שניתן להעביר ממנו חלקים לבדיקה מאוד מומלץ לא לפצל את הקניה. בפעם הראשונה שתהיה לך בעיה גם החנות באילת תתנער ממך.

הרכיבים שהבאנו לך פה הם לא רכיבים נדירים אלא רכיבים מקובלים בשוק למערכות כאלו. חנות רצינית תחזיק אותם או תשיג לך אותם וחבל שאתה צריך לשנות את המפרט בגללם. מצא חנות אחרת או תזמין באינטרנט. יתכן מאוד שהפרש המחיר שתקנה באינטרנט יכסה את המשלוח + משלוח לתיקון בעת הצורך.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מחזק את המחור שחיזק אותי :DD:

בכל מקרה לא שווה לפצל קנייה

אין שום קשר לעובדה שאתה שומר חג תירגע מותק...

בכל קמרה תבדוק את האפשרות להזמין באינטנרט בחנות אמינה כמו tms שאם תשלם במזומן ההנחה תחסה לך את המשלוח עד הבית כולל אחריויות

ויש שמה אפשרות לoc בחינם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...