ביקורת ראשונה ברשת על HD2900PRO - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת ראשונה ברשת על HD2900PRO

lmlm

Recommended Posts

בדקתי את הבדלי האריכטקטורה בין הכרטיסי מסך, בשורה התחתונה ה8800gts הוא יעיל יותר וה2900pro הוא מתוחכם יותר.

מה לקחת? שתיהם טובים ונותנים תמורה טובה אבל לדעתי ה2900פרו יכול להרוויח יותר מדריבריים טובים יחסית יותר מהgts.

כאן מתעוררת לי השאלה האם יש סיכוי שה320 Stream Processors ב2900 יכולים להיות יתרון בהמשך מעל פני ה"רק" ה96 של הgts?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדקתי את הבדלי האריכטקטורה בין הכרטיסי מסך, בשורה התחתונה ה8800gts הוא יעיל יותר וה2900pro הוא מתוחכם יותר.

לא הבנתי את המשפט הזה...

מה לקחת? שתיהם טובים ונותנים תמורה טובה אבל לדעתי ה2900פרו יכול להרוויח יותר מדריבריים טובים יחסית יותר מהgts.

צריך ביקורת שתשווה ביניהם

כאן מתעוררת לי השאלה האם יש סיכוי שה320 Stream Processors ב2900 יכולים להיות יתרון בהמשך מעל פני ה"רק" ה96 של הgts?

כפי שהוכח בביקורת שערך האתר הזה על ה-HD2900XT, כמות צינורות העיבוד לא משנה, מה שמשנה זה ביצועים תכלס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגמל המעופף

1.ה8800gts משתמש במנועי עיבוד(כל אחד מהם הוא זהה) שיכולים להשתמש לכל פקודה ככה שכל ה96 מנועי העיבוד שלו הם בניצולת גבוהה יותר בכל זמן נתון ב2900פרו למרות שיש לו יותר מנועי עיבוד כל יחידת עיבוד מחולקת ל 5 יחידות עיבוד שונות נראה לי ככה שכדי שתהיה ניצולת מלאה צריך שיהיו פקודות שונות כי אחרת חלק מיחידות העיבוד לא ינוצלו. וזו הכוונה שהgts "יעיל" יותר וה2900פרו "מתוחכם" יותר

2.הביקורות מראות שהם שווים פחות או יותר בביצועים אלא אם כן יש משחקים שנתמכים על ידהם טוב יותר+ה2900 נחנק יותר מפילטרים(אבל יתכן שזו בעית דריבריים)

3.נכון שמה שחשוב זה הביצועים תכלס, מסכים, מה שחשוב זה מבחן התוצאה אבל מה שאני שואל האם בהמשך בגלל דריבריים ומשחקים שינצלו טוב יותר את הטכנולוגיות החדשות ה2900 יהיה יותר טוב.

נ.ב

במקום צינורות עיבוד אמור עתה Stream Processors בדור החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שיקום ויצעק עכשיו יצאו דריוורים שיתקנו הכל וכו תראו מה קרה עם ה2900XT שגם כולם צעקו דריוורים,דריוורים ולא קרה דבר.

זה לא כזה פשוט, אולי בהמשך השילוב של חדשים יותר+משחקים שמנצלים יותר טוב את הכרטיס יתנו קפיצת ביצועים משמעותית, אני אומר את כל זה כי על הנייר יש לכרטיס הזה הרבה פוטנציאל ויכול להיות שהוא פשוט "רגיש" לדרייברים ותאימות כמובן שמיותר לציין שכל זה לא יעזור אם לא ישפרו את זה.

ואם כבר עוסקים בתכונות מה עם התכונה המעניינת שנקראת Tessellation שזה אומר שבמקום ליצור מודל מפורט גאומטרית ואז לשלב אותו במנוע המשחק יהיה אפשר להשתמש במודל קל יותר גאומטרית ולבנות על התכונה הזו שתהפוך את המודל למפורט יותר(אחרי שהוא עבר דרך רוחב הפס לעיבוד גאומטרי) וכל זה כדי לחסוך ברוחב פס של נתוני עיבוד.

לפי מה שכתוב כאן בביקורת הטובה של hwzone התכונה הזו קיימת בxbox360 והיא משפרת משמעותית את הביצועים, עכשיו...לך תדע אם יהיו משחקים שיתמכו בזה...

סך הכל הgts וה2900פרו הם שקולים פחות או יותר בסיכום הכולל אבל ל2900 פרו יש אולי יותר פוטנציאל להשתפר במשחקים שיתמכו בו טוב יותר+בתקווה שati ישפרו את עניין הדרייברים. לא יודע...לכן אני שואל לחוות דעת נוספות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שיקום ויצעק עכשיו יצאו דריוורים שיתקנו הכל וכו תראו מה קרה עם ה2900XT שגם כולם צעקו דריוורים,דריוורים ולא קרה דבר.

זה אומר לך משהו?

test2.jpg

tesouthdrjj7.gif

כמו שאתה רואה הX2900XT עובר את 8800GTX עם AA+HDR בדרייברים החדשים של ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...