עזרה-איזה מעכרת הפעלה לקנות 32 או 64 של ויסטה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה-איזה מעכרת הפעלה לקנות 32 או 64 של ויסטה

hag911

Recommended Posts

ריטל זוהי בעצם גרסת מדף שמיועדת ללקוח שקונה בחנות ומקבלים את כל החוברות ודיסק התקנה,וגרסא רגילה אני מניח שאתה מתכוון לOEM זוהי גרסא שמיועדת למכירה עם מחשבים חדשים בלבד ולא מגיע עם דיסק ככל שאני יודע(ניתן בעצם להתקינה רק פעם 1).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון,אתה מדבר על לא חוקי להורדה - מכאן הבדלי הנפח שאתה מציג,אם כן לא הייתי מציע לך להמשיך לדבר על מע' הפעלה לא חוקיות פן תקבל באן.

אם לא התכוונת לזה אז תשכח ממה שאמרתי.

לגבי ה64\32 סה"כ מדובר על סט פקודות שקיים למעבד שיודע בעצם לחשב יותר מהר\לבצע פעולות יותר מהר.

כיום אין הבדל משמעותי בין גרסאות ה64\32 - אני מניח שבעתיד זה יותר יבוא לידי ביטוי,מה שכן היום רוב הדרייברים\תוכנות תואמים בצורה מלאה את ה32 ביט וקיימות קצת בעיות לגבי ה64 ביט,אבל קיים שיפור.

המעבד שלך כמובן שתומך ב64 ביט,אבל התוכנה שכתובה כרגע לא מנצלת אותו בצורה שתראה הבדל בין הגרסאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור כ"כ למס' ליבות - מדובר סה"כ על סט פקודות שהמחשב יודע בעצם לעשות פחות פעולות כדי לבצע פקודה לעומת ה32 ביט.

כמו שאמרתי,שוב אין כרגע ניצול של הQUAD,יש הבדל זניח מאוד שקשה להבחין בו,ובעיות קלות של ,אבל לרוב המערכת עובדת חלק.

אם אתה חושב על העתיד - אז לך על ה64 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור כ"כ למס' ליבות - מדובר סה"כ על סט פקודות שהמחשב יודע בעצם לעשות פחות פעולות כדי לבצע פקודה לעומת ה32 ביט.

כמו שאמרתי,שוב אין כרגע ניצול של הQUAD,יש הבדל זניח מאוד שקשה להבחין בו,ובעיות קלות של ,אבל לרוב המערכת עובדת חלק.

אם אתה חושב על העתיד - אז לך על ה64 :xyxthumbs:

כאחד שיש לוQUAD אני חולק עליך... וויסטה הום פרמיום 32BIT יודעת לנצל את הQUAD ועוד איך... כשאני מעמיס עליו כל ה4 ליבות ב90% ניצול.. אני לא מדבר על תוכנות שמנצלות QUAD אלה על WMP, EXPLORER, משחקים, .... יש לי תוכנה קטנה כזאות שמציגה לי בזמן אמת את הניצול של הליבות וכשאני מפעיל את כל אלו הניצול של הליבות שלי קופץ מ5% במנוחה ל90%+ במאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vidati אחי,לא התכוונתי שאין ניצול כלל.עדיין יש הרבה מה לשפר לגבי הניצול של הליבות גם בC2D ובQUAD.

הנק' שלי הייתה שאין הבדל כ"כ בין ה32 ל64 ביט במע' הפעלה,ולא יהיה שינוי מהותי בניצול משאבים אלא דברים קטנים וזניחים שלרוב לא שמים לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמאוד ניסה בכל להשאר עם ויסטה אני מוכרח לומר לך שזו מערכת מיותרת. תשאר עם ה עוד מאט יהיה SP3 וזה יהיה סוס.

בויסטה עדיין אין לי למצלמת , למודם 56K וזו סתם עוד מערכת מיותרת לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חומרה שניתן לעבוד איתה רק עם מערכות 64 כמו 4GB זיכרון

ולכן אם אתה מתכנן לעבוד עם חומרה חזקה עדיף לבחור מערכת של 64 bit

ןאם את בוחר במערכת כזאת אז עדיף כי היא יותר מגובשת

ולגבי תאימות אני משתמשת בויסטה 64 ולא ניתקלתי בבעיות מיוחדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי ממיקרוסופט שהם רוצים להפסיק ליצר את הXP ולא ניראה לי שהיה SP3

ובכול מקרה אני רוצה לשדרג ולהתקדם...

ממה שהבנתי 64 ביט יותר מנצלת את הקוואד מאשר 32

אני כנראה אני יקנה אלוטיימיט..

אם אני ימצא בזול אם לא אז פרימיום![br]פורסם בתאריך: 25.09.2007 בשעה 15:01:31

למה אתה מתכוון שאתה אומר חומרה חזקה:

זה המפרט שלי...

CORSAIR CMPSU-520HX 520W DUAL 12V RAILS DUAL 6PIN ACTIVE PFC

598

LOGITECH CORDLESS OPTICAL DESKTOP EX110

175

BLITZ FORMULA LGA 775/QUAD READY INTEL P35 HD

1420

צורב DVD Sony ad51770a x18

146

SEAGATE ST3250620AS 250GB 16MB SATA II 7200 Barracuda7200.10

300

קירור למעבד SUNBEAM TUNIQ

257

2,895¤

כרטיס מסךEvga8600GT

מתנה

DHX XMS2 Dominator Dual Channel 2048MB PC8500 1066Mhz Memory with Dominator Airflow Fan

816

Thermaltake Tsunami +window

500

Intel Q6600 Retail - G0 Stepping SLACR

1140

מסך- LCD 19" L1970HR

1200

3700¤

סה"כ:6,595

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...