נואשות- מציאת דירה בתל אביב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נואשות- מציאת דירה בתל אביב

Necessary_Evil

Recommended Posts

היי, מקווה שזה לא נוגד את החוקים

גם אני הולכת להיות סטודנטית בתל אביב ואני ממש נואשת למציאת דירה במחיר טוב, משימה בלתי אפשרית.

אם למישהו יש טיפים מידע סוכנות תיווך מומלצת.. אני אודה לכל פיסת מידע.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל

www.homeless.co.il

www.yad2.co.il

חוץ מזה, את מחפשת דירה לבד או עם שותפים? דווקא ראיתי המון דירות עם שותפים במחירים סבירים באזור האוניברסיטה (אני מחפש עכשיו גם דירה בצפון תל אביב או הרצליה, הבעיה העיקרית שלי היא שאני חייב חניה).

אפשר גם ללכת על דירות ברמת גן או גבעתיים - הן גם זולות, ויש אוטובוסים ישירים לאוניברסיטה (תלוי מאיפה כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו כבר, תרחיבי את מעגל החיפושים שלך לגבעתיים, רמת-גן והרצליה, ואם את ממש נואשת אז יותר רחוק (חולון, בת ים, רמת השרון).

אם בכל זאת תל אביב, אז האזורים הזולים זה השכונות שממזרח לאיילון, והשכונות הדרומיות (והמוזנחות בדרך כלל).

תעקבי אחרי האתרים כמה פעמים ביום, כמה שיותר יותר טוב. תשתדלי להתקשר כמה שיותר מהר, ולקבוע עם הבעלים כמה שיותר מהר.

אם הבעלים עושים מן 'בית פתוח', שהם מזמינים את כולם באותם שעות, תקדימי ברבע שעה לפחות - כי מגיעים המון אנשים ורק לשנים/שלושה הראשונים יש סיכוי.

יש מעט דירות והמון אנשים שרוצים לשכור, אז תחליטי מראש על מה את מוכנה להתפשר - מחיר טיפה יותר גבוה, דירה לא מושלמת, אזור קצת מרוחק, או כל דבר אחר (עדיף לא להתפשר על בעל דירה אידיוט או נוכל, מנסיון, היה לי את שני הסוגים).

והכי חשוב, תתמידי ואל תתיאשי! בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...