שאלה: מהו ההרד דיסק הכי שקט שקיים בשוק?(עם זכרון 16MB ולא נייד) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה: מהו ההרד דיסק הכי שקט שקיים בשוק?(עם זכרון 16MB ולא נייד)

nirperry

Recommended Posts

הרדדיסק תקין לא אמור להרעיש במידה משמעותית לא משנה מאיזו חברה (כל עוד מדובר בחברה טובה). אין גם הרבה הבדל

בטמפרטורות בין חברה זו לאחרת (מלבד דגמים ספיציפיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי לא מזמן HD של 320GB והוא מרעיש נורא, כמעט כל הזמן! וגם לא מספק ביצועים טובים ובנוסף פולט לא מעט חום.

בקיצור, אכזבה. או שפשוט נפלתי על FACTORY DEFECT?

תודה על התגובות והעזרה!!

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על ה3200AAKS יש עליו ביקורות טובות בפורום גם מבחינת רעש וגם מבחינת ביצועים אבל אחד שעבר אצלי

הזכיר את הבעיות שיש לשלך. יכול להיות שפשוט נפלת על דגם פחות טוב. ההרדיסק שהיה לי נקנה מKSP בזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הKS..והוא כנראה "מרעיש", מכיוון שאצלי יש רק מאוורר אחד והוא על הCPU, וגם הוא מאוד שקט, כמו כן, הוצאתי את הדלת השמאלית של המארז, והוא במצב של - פתוח תמיד! (דרך אגב, מאוד מומלץ לאוברקלוקינג - זה בדוק)

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AAKS או KS? אלו מודלים שונים. בכ"מ אל תמהר להסיק מסקנות תקשיב ותשמע מאיפה הרעש מגיע (בסוף עוד תגלה שהרעש מגיע

מהמאוור הקדמי של המארז...). בקשר למחשב פתוח תמיד - מומלץ מאוד לצבירת אבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין הKS לAAKS הוא שסה"כ השני "אמור" פחות להתחמם בגלל הבדל בפלטות.

לגבי הרעש,נשמע לי די חשוד..תנסה באמת לבדוק את העניין עם האבק והמאווררים לא נראה לי שהHD אמור להרעיש בצורה כזו שתשמע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרדדיסק תקין לא אמור להרעיש במידה משמעותית לא משנה מאיזו חברה(כל עוד זו חברה טובה). אין גם הרבה הבדל

בטמפרטורות בין חברה זו לאחרת (מלבד דגמים ספיציפיים)

לא עדר ולא נעליים, אין הבדלים משמעותיים בין חברות ההרדיסקים היום (בדגמים הביתיים הרגילים לפחות). זה שאתה אוהב

את לא הופך את השאר לעדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...