OK, מה קרה לכם בערב יום כיפור? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OK, מה קרה לכם בערב יום כיפור?

Born2Kill

Recommended Posts

יו איזה יום כיפור היה,

אז ככה, כמעט ילד קטן עם אופניים נכנס בי

סבלתי מהרעש של הילדים הקטנים ששמים כוס חד פעמית בגלל של האופניים שכבייכול נותן "רעש" של אופנוע.

:imwithstupid:אני ועוד 8 מהחברים שלי התעמתנו עם איזה ערבי ואיזה רוסיה שקיללו אותנו סתם ככה, העדפנו לשמור על שקט כי יכול להיות והוא היה חמוש. :2gunsfiring:

הטוב בכל זה:

שפגשתי כל מיני חברים מן העבר כמו בכל שנה.

הפגנו את השיעמום ייחד.

(אני וחבר שלי מרוב שעמום חשבנו ככה ללכת לאיזה צומת ולעשות שם על האש ולאכול המבורגר עם חומוס צ'יפס סלט, עוד דבר אכזרי, בגלל שהילדים הקטנים עם האופניים עיצבנו אותנו חשבנו לקחת ג'ריקן של בנזין לשפוך על הכביש ולהדליק אש ככה יהיה חומה של אש והם לא יוכלו לעבור :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני וחבר שלי מרוב שעמום חשבנו ככה ללכת לאיזה צומת ולעשות שם על האש ולאכול המבורגר עם חומוס צ'יפס סלט' date=' עוד דבר אכזרי, בגלל שהילדים הקטנים עם האופניים עיצבנו אותנו חשבנו לקחת ג'ריקן של בנזין לשפוך על הכביש ולהדליק אש ככה יהיה חומה של אש והם לא יוכלו לעבור :smile1:)

[/quote']

ואח"כ הוא מתעצבן על אנשים שפותחים דיון בפורום בערב יום הכיפור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה אתה בטוח שאתה בן 17? :kopfpatsch:

וחזרה לנושא אממ.... מה עשיתי סתם יצאתי אם חברים צחוקים וזה לא ירדתי לאזור המלא אנשים כי אין לי זין ליראות את כל העולם גם ככה חצי מהם לא מזהים אותי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לעבוד ב 2 בצהריים ביום שישי (עד יום שבת 23:00), בו זמנית חליתי וקיבלתי חום,

אז גיליתי ששכחתי את האוכל בבית, החלטתי שאני קופץ הביתה לאכול, ומה??? האופנוא לא מניע, מת המצבר,

הנעתי את האופנוע בדחיפה, ומה?!? זה לקח חצי שעה!!! חצי שעה רצתי עם האופנוע (ששוקל 180 קילו) מסביב לעבודה , כשאני עם חום ויש לי 30 שעות לסוף המשמרת!!!!!!

סוף סוף, הורדתי את זה מהלב :-\

עריכה: אני עדיין בעבודה,עדיין עם חום ושלוש שעות עד סוף המשמרת שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי קרא לי לבחוץ אז יצאנו, הלכנו לאיזור תעשיה לראות את מה שבונים שם [מרכז קניות של BIG - תתפלאו יש אפילו צומת ספרים, התפתחות אינטליגנטית לקרית מלאכי :lol: :lol: ]

אחרי זה חזרנו לכביש הראשי וישנו על האספלט [שהיה חמים :P ] וצחקנו על ילדים מפגרים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בלוד, ככה שאני רגיל לאקשן כמו בכל יום כיפור..

היו המון מכות בין ערבים לערסים. מכוניות של ערבים יצאו בנזקים כבדים. משטרה ומגבניקים הגיעו לאזור, ריססו חלק בגז מדמיע. העיפו את כולם מהאזור..

ובן דוד שלי בדרך הביתה נדקר ע"י ערבים.. בו נגיד שהיה יום כיפור תוסס במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וחבר שלי התלבשנו בשחור והלכנו לטייל בעיר ולהפחיד אנשים ולחפש אקשן, אז אקשן לא היה אז החלטנו לקחת את "צעדת המוות" בשבילי הרכבת כאשר ברקע הייתה גוטית של UNDERTAKER, ופתאום מאיזשהו ענף היה צל של מישהו וזה נעלם מהר ושמענו משהו זז.

סיימנו להקיף את כל תחנת הרכבת הסתובבנו עוד קצת בעיר וכאשר חזרנו הביתה שיחקנו בWORLD IN CONFLICT והייתה הפסקת חשמל, משום מה תמיד בכיפור משהו קורה פה, האלים לא אוהבים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בלוד, ככה שאני רגיל לאקשן כמו בכל יום כיפור..

היו המון מכות בין ערבים לערסים. מכוניות של ערבים יצאו בנזקים כבדים. משטרה ומגבניקים הגיעו לאזור, ריססו חלק בגז מדמיע. העיפו את כולם מהאזור..

ובן דוד שלי בדרך הביתה נדקר ע"י ערבים.. בו נגיד שהיה יום כיפור תוסס במיוחד.

תשלח לו החלמה מהירה מחברי HWzone.

בפעם הבאה שייקח MG ויימקם את ה-MG על הגג של איזה בניין ויירסס את כל המחסנית על הערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...