בעייה בהרצת/התקנת TAT + האם uGuro של ABIT אכן מדויק בבדיקת טמפרטורה? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בהרצת/התקנת TAT + האם uGuro של ABIT אכן מדויק בבדיקת טמפרטורה?

ha

Recommended Posts

המחשב החדש שלי הוא P35 Pro + Q6600 G0. הקירור הוא Tuniq 120 mm והמחשב רץ כרגע ב 2.7GHz

1. הורדתי והתקנתי 2.05 TAT. הקובץ הוא 03/14/2007 01:01 AM 3,475,764 tat.exe

בכל פעם שאני מנסה להריץ את התוכנה אני מקבל הודעת שגיאה של ווינדוס. איפה אני טועה?

2. האם uGuro של אכן מדויק בבדיקת הטמפרטורה של הפרוססור? הטמפרטורה המוצגת לי היא 35 מעלות (עם קופסה פתוחה) כאשר שום דבר לא רץ ו 37 מעלות כאשר אני מריץ SuperPI במשך 3 דקות (50% עומס). זה פשוט נראה לי הרבה יותר מדי טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במאמץ אין מצב שהמעבד הזה לא עובר את ה 40 מעלות ......אז כנירא שהוא לא מדייק מספיק .

כנראה שיש לך איזה בעיה \התנגשות\בין משהו למשהו שה אTAT לא עובד ,תנסה לכבות את התוכנה המנטרת של ותריץ TAT .

אתה יכול לנסות להוריד גרסה אחרת של TAT אולי יותר ישנה ,או חדשה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(סליחה, אבל אני לא מוצא את כפתור ה"עריכה"(?))

תיקון קטן:

העלתי את המהירות ל 2.8Ghz, הקטנתי את הסל"ד של ה- Tuniq 120 ל900, הקטנתי את הסל"ד של שני מאווררי הקופסה למינימום, דלת הקופסה עדיין פתוחה ואני מריץ 4 עותקים של SP2004 כך שהמעבד רץ ב 100%.

והטמפרטורה? לא להאמין. 51 מעלות אחרי 30 דקות.

נראה לי כי ה ה uGuru מציג במדויק את הטמפרטורה של הפרוססור. קודם, כאשר הוא הציג 35 מעלות נגעתי בצינורות נחושת, ממש ליד המעבד, והם היו דיי קרירים וגם האוויר שנפלט מה Tuniq. עיכשוו, האוויר שנפלט יותר חמים אבל ה- Tuniq עצמו דיי קריר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשוואה - המפרט שלי דומה מאוד (אותו לוח אם ומעבד פחות נציל), על 2.8GHZ עבד כל הלילה ב-100% עם 4 * PRIME-95, טמפ' חדר 28 מעלות ו-UGURU מראה בין 51 ל-53 מעלות. אצלי המאווררים על יותר מ-2000 סל"ד קבוע (עד שאחבר בקר). נראה לי שיש לך נתונים טובים והגיוניים, היה עוזר אם היית כותב מה טמפ' החדר. הבעיה של -TEMP והריסט אולי תלויה בווריסה של הביוס, אם אתה עובד עם הוורסיה שהיתה מותקנת בלוח, כדאי לך להתעדכן לוורסיה 11 או לפחות 10. אצלי -TEMP מוורסיה 0.95.4, אם יש לך אותה, אולי שווה לחפש וורסיה ישנה יותר - פעם היתה באתר ישנה יותר אבל עכשיו הוורסיה הזאת נחשבת לאמינה ולא ראיתי וורסיה יותר ישנה.

לגבי TAT, גם אצלי זה לא עובד. כנראה מתאים לכל היותר לשתי ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...