הסרטים ליום כיפור, מה היא ה"פליי ליסט שלכם"? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרטים ליום כיפור, מה היא ה"פליי ליסט שלכם"?

DXM

Recommended Posts

לא הייתי קורא למבוך של פאן מצויין אבל הוא סבבה, מרתק...

האמת שקניתי השבוע כמה סרטי (נו, מי המפגר הראשון שיקפוץ ויגיד שאני "פראייר"?) - להרוג את ביל (שני החלקים), עימות חזיתי ובופור. לא חשבתי על יום כיפור כשקניתי אותם, עד שהמוכר בקופה שאל אם אני מתכונן ליום כיפור. נו, אם כבר אז כבר. יש לי גם את המבוך של פאן, שהבנתי שהוא מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שקניתי השבוע כמה סרטי (נו, מי המפגר הראשון שיקפוץ ויגיד שאני "פראייר"?) - להרוג את ביל (שני החלקים), עימות חזיתי ובופור. לא חשבתי על יום כיפור כשקניתי אותם, עד שהמוכר בקופה שאל אם אני מתכונן ליום כיפור. נו, אם כבר אז כבר. יש לי גם את המבוך של פאן, שהבנתי שהוא מצוין.

מבופור אני מבטיח לך שלא תתאכזב סרט מעולה, בנוגע לשאר... להרוג את ביל = להרוג זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בופור? :puke: :puke: :puke:

קניתה סרט בכיני מבית היצור של שלום עכשיו? :bash: :bash: :bash:

בכל מיקרה אני בהשגה של Ghostbusters 1+2

כבר צפיתי בפרק 4 של מלחמת הכוכבים אבל רציתי משהו מרענן

ghostbusters.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לבופור, אני יודע שאני אהנה ממנו - ראיתי אותו בקולנוע כשבוע אחרי שהוא יצא, לטעמי מדובר באחד הסרטים הישראלים הטובים ביותר מאז ומעולם. בכלל, אני כמעט ולא קונה שלא ראיתי קודם לכן, אלא אם כן שמעתי עליהם פעם והם במבצע :smile1:

לגבי המבוך של פאן - הוא מדורג במקום ה-46 ברשימת 250 הסרטים הטובים ביותר של IMDB והוא קיבל ציון 96% ב-Rotten Tomatoes (אתר ביקורות הסרטים הטוב ביותר לדעתי). לא נראה לי שכל כך הרבה מבקרים יכולים להיות כל כך טועים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...