התייעצות לגבי קניית מחשב, לגבי חברה ומפרט כדאי. תקציב: גג 4500 כולל מסך LCD 19" - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי קניית מחשב, לגבי חברה ומפרט כדאי. תקציב: גג 4500 כולל מסך LCD 19"

yonm13

Recommended Posts

אז למה בכלל שואלים אנשים אם הם רוצים מפרט של OC או לא? הרי לפי מה שאתה אומר ה OC הרבה יותר טוב ובכלל אין סיכונים.. או שאני טועה?

ד"א תודה רבה רבה על כל התגובות המהירות שלך. עזרת לי המון.

אה כן, ראיתי פה איפשהו שהOC זה חינם לחברי פורום (?) זה נכון או שזה שטויות?

תודה שוב..

נ.ב-

אני עדיין לא מצליח להבין איך דחפו באייבורי כ"כ הרבה דברים ועדיין היה תקציב למעבד ???

E6550

פה.. : http://ivory.co.il/product.asp?productid=270&CatCode=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי.. איך זה עובד עם הקטע של ה OC חינם? פשוט מביאים קישור לפורום?

וזה רק הפורום הזה או פורומים כלליים של מחשבים?

ד"א שאלה קצת טיפשית- אני לא חייב ללכת לסניף כדי להזמין את המחשב נכון? אפשר בטלפון או באינטרנט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזמין איך שאתה רוצה..שלח להם מייל גם..זה לא משנה.

בכל מקרה,איך זה עובד? מתקשרים אלייך אחרי שנקלטת ההזמנה ואז תגיד להם שאתה מהפורומים ורוצה . או שתרשום בהערות שאתה רוצה .

אתה יכול להיות בפורום של "הבלוג של בוזגלו" ולקבל את זה חינם..זה לא משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה בכלל שואלים אנשים אם הם רוצים מפרט של OC או לא? הרי לפי מה שאתה אומר ה OC הרבה יותר טוב ובכלל אין סיכונים.. או שאני טועה?

OC עשוי לקצר את חיי הרכיב.

OC לא מתאים לכל אחד, אומנם TMS יכולים לעשות לך במעבדה אבל המשתמש הביתי צריך לדעת לתחזק OC כמו שצריך. ואם אתה לא מבין בזה אז אני בספק אם כדאי לך לעשות את זה.

ובקשר למסך, קח את ה931B הוא טוב יותר מה1919S. (וגם זול ב49 שקלים)

צום מועיל וגמר חתימה טובה לכם,

אופיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי אוופיר..גם אני יודע שה-931 עדיף הוא רק נכחד לאחר שיחה עם היבואן (ולצערי הגדול)

OC לא צריכים לתחזק ולא שום דבר - צריכים קירור נורמאלי ובזה נגמר הסיפור.

במידה והביוס מתאפס או משהו קורה הנתונים רשומים בחשבונית/קבלה ופשוט מכניסים אותה ונגמר הסיפור..יותר מזה לא צריכים לעשות.

לגבי קיצור חיי המעבדים..90% מה מהאנשים עם רציני ביותר עם העלאת מתח רצינית ולא קורה כלום. אנשים שנים עם באוברקלוק ולא קורה כלום. הסיכוי שמשהו יקרה אפסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שאין לחנות את המסך, עברתי על כל האשכול ולא ראיתי שאמרת משהו בנושא.

בכל מקרה, הייתי ממליץ לרכוש את ה932B ואם אין את ה931B ואם אין את ה931C (מכיוון שאין בTMS אז זה לא מחייב, ואתה יכול לקנות בחנות בעיר שלך או חנות אחרת שאתה מכיר), כי המסכים של יקרים ולא שווים את התג מחיר שרשום עליהם.

אבל איך שבא לך, אתה יכול לקנות גם את ה1919S מTMS, אם אתה רוצה לקנות הכל מחנות אחת.

בקשר לOC, אני לא מבין גדול בזה. זה מה שאני יודע ממה שקראתי פה מאנשים שמבינים בתחום. לכן גם הקלדתי את המילה "עשוי" ולא קבעתי עובדה.

אם אתה אומר שזה לא מזיק, אז למה לא.

גמר חתימה טובה וצום מועיל,

אופיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אמרתי TMS?

יופי אוופיר..גם אני יודע שה-931 עדיף הוא רק נכחד לאחר שיחה עם היבואן (ולצערי הגדול)

גם עם חיון וגם עם ח.י

בנתיים שיקח 1919 ואחרי יום כיפור אני אשמח לבדוק לו לגבי ה-931C או 932B וכו'...חבל שהיבואנים הכחידו את ה-931

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...