World In Conflict - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

World In Conflict - הדיון הראשי

Asot

Recommended Posts

כן הקופסא הזאת...אהה ועוד דבר הם גם פירסמו את המשחק במגזין הזה שהם שמים בידיעות אחרונות של שבת פעם בחודש....אז במגזין הזה המשחק היה וראיתי את הקופסא אז לתומי חשבתי שיש את המשחק...בכול מקרה מיצטער יכול ליהיות שזאת רק קופסא לראווה...או שברחובות דווקא כן יש אני לא יודע...אבל שמע אני יילך לקניון אחרי זה וייבדוק במיוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יכול לתת לי כאן כמה דברים כדי להוריד בהגדרות של המשחק אבל שהגרפיקה תשאר יפה? באנגלית בבקשה. למשל הצלליות אני כבר מוריד. מה עוד? [באנגלית איך שזה כתוב במשחק] .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nה הבעיה איתו?

יש בעיה שהמשחק נוטה לקרוס אחרי כמה דקות שהוא פועל, מאוד מאוד בעייתי וצריך להוריד את ההגדרות לרמה בינונית כדי שזה לא יקרה, אמור להיות מתוקן בפאץ שיצא השבוע.

יאללה תארגנו משחק משעמם לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה שהמשחק נוטה לקרוס אחרי כמה דקות שהוא פועל, מאוד מאוד בעייתי וצריך להוריד את ההגדרות לרמה בינונית כדי שזה לא יקרה, אמור להיות מתוקן בפאץ שיצא השבוע.

יאללה תארגנו משחק משעמם לי :)

מחר ב2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו במשימה שאחרי המשימה שבפעם הראשונה אומרים שהרוסים רוצים להשתלט על המרכז של מלחמת הכוכבים.

למשהו כשאני ניגש להפעיל את המשימה הזו המשחק פשוט נסגר אין אפילו הודעת שלח דוח או לא.

לעוד מישהו זה קורה?

איך פותרים דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי עכשיו את המשחק.....השלב האחרון קשה לאללה פשוט מציפים אותך בטנקי,ם שיריוניות , ג'יפים וטונות של מסוקים...אז לכול מי שיגיע לשלב שישים לפחות שני טנקים נגד מטוסים/מסוקים אבל הכבדים החזקים לא הקלים למה אחרי זה המסוקים יעשו לו לינץ'.....

וזה לא מילחמת הכוכבים זה "מחט החלל" הייתי בסיאטל פעם וקוראים לזה מחט החלל..הוא גם אומר "ספייס נידל"

חבל היה משחק ענק! עכשיו נעבור למולטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...