מהם המשחקים שהכי אכזבו אתכם? - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהם המשחקים שהכי אכזבו אתכם?

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בHEROES 4 הקסמים לא היו חלק משדה הקרב, הם לא תפסו נתח מרכזי כמו בHEROES III, ולמען האמת בשנת 1999 שיחקתי עם חבר שלי HEROES III במשך 14 שעות חחח זה היה מגניב.

אבל משום מה אני מסכים עם המיעוט שחושב שהירוס 4 היה יותר טוב, אני גם אהבתי אותו יותר מ3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי בפריק.

מכיר את הראל עילם? בעבר היה אחד הכתבים המובילים ב-Vgames. היום הוא מוכר או מנהל בפריק. (ככל הנראה מנהל כי הוא עובד שם לפחות חמש שנים) אתה יודע שהוא היה חלק מצוות הפיתוח המקורי של המשחק? כן, כן, שמו מופיע ב-credits.

בתקופה ההיא פריק היתה יעד יותר פופולארי שלי כרגע אני מעדיף לקנות בebay. אני לא מכיר שמות של אנשים שם ואני משתתף בצערו של הראל על זה שהשם שלו בcredits של משחק כלכך גרוע. היום יש קצת יותר מבחר ויותר חנויות משחקי מחשב. הבנתי שמדיה גיים יותר פופולרית בגלל המחירים שלה אבל עדיין אין על פריק מבחינת מבחר. יש לפריק גם משחקי תפקידים וקלפים ובזמן האחרון זה הדבר היחיד שאני קניתי מהם למרות שפעם אחרונה שקניתי אצלם משהו היתה לפני שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Heroes 4 הוא הטוב ביותר בסידרה של הHeroes.

מסכים :xyxthumbs:

מסכים גם עם מה שדניס אמר בקשר לסדרה..כל משחק חדש אמור להתקדם הלאה והאחרון פשוט הלך כמה צעדים אחורה.

בסופו של דבר כשאתה משחק ברשת עם חבר או שניים אתה מגלה שההשוואה בין homm3 ל-4 היא כמוו דמקה מול שחמט..ודמקה ממצה את עצמה דיי מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JEDI KNIGHT - הקרבות עם החרב אור היו בסגנון "שבור את העכבר" (כמו ש lowlow1001 אמר כ"כ יפה)

Thief3 - כל הקטע עם העיר (בין המשימות) היה מעצבן ביותר, מילא אם כל העיר היתה מפה אחת. אבל היא חולקה לאיזה 6-7 מפות, בשביל כל משימה היית צריך לעבור לקצה השני של העיר, מה שאומר לחכות פעמיים שלוש את זמני הטעינה של כל מפה......

זו גם הבעיה שהיתה לי עם DeusEx2 (שניהם השתמשו באותו מנוע גרפי) - גם שם היו איזורים גדולים שחולקו לכמה מפות והעלילה הכריחה אותך להתרוצץ מקצה לקצה ולעבור שוב ושוב זמני טעינה....

חוץ מזה המשחק (thief3) לא עשה שימוש בחצי מהנשקים\אביזרים\שיקויים. למשל לא זכור לי יותר מפעם אחת שהייתי צריך לטפס על קיר, או להשקיט את צעדיי. לקראת השלבים האחרונים היה לי המון כסף ושום דבר שהייתי צריך לקנות, מה שהפך את משימות איסוף הכספים לקצת מיותר ולכן מעצבן, ועוד כל מיני בעיות של משחקיות ואיזונים.

זה נכון שבמשחקים הקודמים היה קצת מעצבן שהאביזרים לא עברו איתך ממשימה למשימה, אבל זה נתן מוטיבציה אדירה לחפש עוד ועוד אחרי כל טבעת זהב ובסופו של דבר גרם לך לחקור היטב את המפה בלי שתרגיש שאתה סתם עושה את זה בלי תמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק המשחק שהכי אכזב אותי היה NWN 2. כמה הייפ עשו לו, מה לא הבטיחו, אותה הגמישות של NWN עם גרפיקת הדור הבא, משחקיות טקטית עם חבורה בשליטה מלאה של השחקן, קמפיין לשחקן יחיד ברמת משחקי דור הזהב של אינטרפליי...

מה קיבלנו בפועל? משחק עם דרישות מערכת אסטרונומיות עם גרפיקה שלא מצדיקה אותן בכלל, מנוע מסורבל ולא יעיל, הרבה באגים, ממשק משתמש פחות טוב, חבורה עם מטומטם שמאוד קשה לשלוט בהם כמו שצריך, אפילו כשמכבים את ה-, טולסט מסובך יותר, מודולים בגדלים תלת-ספרתיים כך שהרבה יותר קשה להוריד מודול סתם לנסות, קמפיין שאולי יותר טוב מהראשון אבל להשוות אותו ל-BG 2 זאת בדיחה...

קיצר, 200 ש"ח שנזרקו לרוח. אומרים שההרחבה המתקרבת תשפר אותו פלאים, אבל אני כבר לא בטוח אם להאמין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ms. pac man אחרי כל ההייפ והציפיות של שנתיים ממpac man קיבלנו משחק כמעט זהה למקורי בלי שיפורים בגרפיקה גם או בAI לאחר שנתיים . בסה"כ הוסיפו לפק מאן סרט על הראש....עוד ארבע לירות ארץ ישראליות מבוזבזות..... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...