לוח אם של Intel או שלAsus ?? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם של Intel או שלAsus ??

Dror520

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמע, אני לא מכריח, אני יודע שהרבה אנשים כמוך עשו את החישוב והזמינו דרכי דווקא את ה C בגלל העניין של ה DDRIII בעתיד. צריך או לא, זה לפוסט אחר, אבל עובדה שזה מה שהם רצו ואני אומר לך שלי זה נשמע הגיוני.תלוי פעם בכמה זמן אתה מחליף מחשב ובתזרים המזומנים שלך.

לא רוצה - P5K פשוט.

אה, ו GIRL, עכשיו שמתי לב שיש איתנו בחורה, סחתיין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחליף מחשב בערך פעם בשלוש וחצי שנים ... אבל אני הולך לשדרג אותו כל כמה זמן ...

הסתכלתי בהבדלים בין כל הגרסאות השנות ... וכתוב באיזה מקום את New Generation 8 Phase Power Design מה זה אומר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות הנ"ל תומכים בDDR3 במהירות 1333.

הוא לא מציג כיום וגם לא יציג בעתיד שיפור לעומת 800 בגלל התזמונים.

בדורות הבאים תהיה תמיכה בDDR3 במהירויות 1600 פלוס ואז תהיה לזה יותר משמעות. (אם כי עדיין קטנה יחסית)

בשום שלב לא ישתלם לך לזרוק את ה2GB הקיימים ולרכוש 4GB מסוג (או 4 ו8 :) ) .

מסקנה:לוח עם תמיכה משולבת מיותר.

עריכה:

לוח עם מערכת 8 PHASE תיתן RIPPLE נמוך יותר

שבסופו של דבר זה אומר מתח למעבד יציב יותר, זה גם משפיע מעט על הצריכה של המעבד ובסופו של דבר זה אומר גם פחות חום ,

בעיקר מהMOSFET.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה אני קונה אתהP5K תודה רבה לכולם על העזרה !!

עכשיו לנושא לא ממש קשור ... אם ההפרש בין הכטיס מסך 8800 ultra לבין ה8800GTX הוא 30 $ אז מה כדאי לי לקנות ?

אני חושב שדי ענית לעצמך לא? ;D רק דאג שיהיה לך ספק 620W של או ENERMAX נגיד, אבל זה תשאל בפורום ספקים כבר.

SUPERGIRL - למה את לא משנה את התפקיד האפלייתי הזה מ "אחראי" ל "אחראית" פורום? תני להם בראש ! ;)

שאלה, כל המעבדים החדשים האלה של ה 6X50 . . . הם פועלים על 1333 ב 333 במקום 266 באס, מה הסיפור שלהם ? עדיפות לעבודה עם DDRIII ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SUPERGIRL - למה את לא משנה את התפקיד האפלייתי הזה מ "אחראי" ל "אחראית" פורום? תני להם בראש ! ;)

זה בדיונים. ;)

שאלה, כל המעבדים החדשים האלה של ה 6X50 . . . הם פועלים על 1333 ב 333 במקום 266 באס, מה הסיפור שלהם ? עדיפות לעבודה עם DDRIII ?

אין לזה ממש משמעות, על הביצועים זה לא משפיע.

זה נובע בעיקר ממעבר שנעשה בשוק השרתים שם יש לרוחב הפס הנוסף שימוש.

בקרוב גם יהיו עם באס של 400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיונים. ;)

אין לזה ממש משמעות, על הביצועים זה לא משפיע.

זה נובע בעיקר ממעבר שנעשה בשוק השרתים שם יש לרוחב הפס הנוסף שימוש.

בקרוב גם יהיו עם באס של 400.

מה זה בדיונים?

דברי עם החברות שלהם, תארגנו מרד סקס

תוצאה? מהשבוע הבא כולם פה "אחראיות פורום " ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת מתקשה להבין לקנות מחשב שנמצא תומך במספר טכנולוגיות נוכחי ו מתקדם יותר

מאוד דומה לתושבת של .

אני חייב לציין ש הרי ברור מאוד ינוצל טוב יותר ב CHIP SET תומך ולא בבורד איפרבידי שכנראה התמיכה פחות טובה ב DDR3

צריך באמת להזהר מהדברים האלה ...תשאל את עצמך האם באמת היה מצב בו תיקנה זיכרון ב למחשב ישן (כאשר היה נפוץ כבר )

לדעתי התשובה תהיה די חד משמעית - לא. אתה תקנה מחשב משתלם ויפיק תועלת אמיתית מהשידרוג הזה קנה מחשב מהדור הנוכחי או דור הבא אבל לא משולב.

ובנוגע ל סופר גורל - לא שאני מכליל (חס ושלום) אבל הרבה בחורים מעדיפים לרשום נקבה במקום זכר .....(סתם להקניט וגם לא נושא הדיון :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...