MBM5 ו-IE7 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MBM5 ו-IE7

Ran B

Recommended Posts

שלום לכולם!

וואו, בערך שנים לא כתבתי בפורום. או נכנסתי אליו.. (נו, טוב, ..תירוץ מספיק)

בכל מקרה יש לי שאלה. אפילו 2.

נתחיל בראשונה :

יש לי את התוכנה MotherBoard Monitor 5.3.7.0 שמאוד אהבתי את השימוש בה בלוח אם הישן שלי.

לפני כמה חודשים כשרכשתי מחשב חדש (ואיתו חדש) אני לא מוצא בתוכנה את הלוח אם שלי, ואם אני סתם מנפיץ לוח אם

אז הוא לא קורא נכון את הסנסורים. בכלל, כל שאני אנפיץ לו הסנסורים לא נקראים כראוי.

עכשיו בsetup (ביוס) שאני מפעיל את המחשב אני יכול לראות את הטמפ' של המעבד שלי. (אומנם לא את של הלוח).

כמובן זה הזמן לציין שיש ברשותי D 2.8 (כפול ..) ולוח אם של גיגה-בייט GA-945P-S3.

כשאני מתקין את MBM5, יש מלא לוחות של גיגה בייט, אבל עד סדרה 8. סדרה 9 לא קיימת. :(

אז רציתי לדעת האם מישהו עובד עם התוכנה הזאת על דומה לשלי ויש לו פתרון לעניין? האם יש אפשרות להוריד עדכון לתוכנה בשביל

שתתמוך גם בלוח שלי? או אולי יש לכם עוד תוכנות נחמדות להציע לי, שיכולות לדגום את הטמפרטורה של המעבד (ואם אפשר גם את של הלוח אם..מה טוב)

בנוסף שאלה אחרת שלא קשורה לעניין.

מאז שהתקנתי את המחשב שלי (והתקנתי חוקי לצורך העניין..) ניסתי להתקין IE7.

אבל כל פעם שהפעלתי את הדפדפן הוא זרק לי error report וסגר לי אותו. אבל גילתי משהו מצחיק.

אם הייתי לוחץ על לינק שסתם היה רשום לי במסנג'ר הוא היה פותח לי את העמוד בלי שום בעיות.

רק העמוד הראשון, כשמתקינים את IE7 וצריך לתת לו כל מיני הגדרות נחמדות כאלה בעייתי. משום מה המחשב שלי לא אוהב את IE7..

ולא הצלחתי בשום דרך לגרום לו לעבוד! לא הצלחתי לעקוף את העמוד הגדרות הזה בשום דרך, מלבד לחיצה על לינק חיצוני.

(לכן עכשיו אני משתמש בFireFox, תגידו שזה יותר טוב או לא..אני עדיין רוצה שיהיה לי IE7. יש אתרים שלא תומכים בFireFox..)

אז הינה לכם השאלות. אם אתם צריכים נתונים/פרטים נוספים על כל דבר אני אשמח לרשום.

ואני אשמח לעזרה.

אה, ושנה טובה לכולם!

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הMBM5, לפי מה שזכור לי, מאז שהפסיקו לעדכן אותה, היא כבר לא תומכת בלוחות כמו פעם, אבל יש עוד תוכנות טובות שכדאי לנסות כמו SPEEDFAN

http://www.almico.com/sfdownload.php

לגבי IE7, אציע לך משהו שברוב המקרים פותר את הבעיה אצלי בתמיכה ב015:P:

1. איפוס דפדפן-> כנס ללוח בקרה->אפשרויות ->מתקדם->שחזר הגדרות מתקדמות->תוריד V מ"אפשר החרבות של יצרניות צד שלישי"

הפעלה מחדש של IE, אמור לפתור את הבעיה

2. במידה ולא, באותו התפריט של ה"מתקדם" יש גם "איפוס" תהליך שמשחזר את ההתקנה של הIE7

מקווה שעזרתי

חג שמח ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבטל את העמוד פתיחה הזה של האקפלורר דרך הרגי'טרי:

The following (as opposed to the above and other methods, for reasons I cannot explain) worked for me and others I have suggested it to.

Go to regedit (chose 'run', type 'regedit', enter) - If you use Vista go to 'start', type 'regedit' in the search-area.

Go to HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main (stay in Main, don't go to Default Feeds)

Add a new DWORD (in Vista, chose either 32-bit or 64-bit. If you don't know, chose one and if happens, delete the DWORDs and chose the other).

Name the DWORD: RunOnceComplete

Change the value to one. Either do it in the binary or simply double-click and change from '0' to '1' (Hex)

Make another DWORD: RunOnceHasShown (Again, value '1')

This should do the trick.

If it doesn't, try doing the same procedure with HKEY_LOCAL_MACHINE....Main.

Hope it will help you and other with the annoying IE7 issue.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...