Stranglehold Demo is out! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Stranglehold Demo is out!

WarMachine

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הדמו דווקא רץ בצורה טובה להחריד. אבל מצד שני, גם אין לך אפשרות לשלוט על הגדרות התצוגה, כך שלא נדע עד כמה הוא באמת כבד עד לשחרורו של המשחק המלא.

מבחינת משחקיות, הוא מעאפן - מעאפן ברמות. לא צריך יותר מ 30 שניות כדי להבין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הורדתי מ-gamershell בלילה וירד במהירות סבירה.

אחלה משחק שבעולם מרגיש באמת כמו איזה סרט של ג'ון וו למי שמכיר.

לא יודע למה אתם קוטלים אותו יש אקשן מהיר והשליטה דווקא לא רעה, למרות שהייתי רוצה לשחק אותו עם בקר של אבל בדמו אי אפשר.

קיצר אני דווקא מחכה למלא! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו התעוררתי ויצא לי לשחק,בכל מקרה אני לא מבין איך מוציאים דמו כזה לא גמור, תנו קצת שליטה באפשרויות הגרפיקה, למה אני עם המסך שלי אמור להריץ את המשחק ברזולוציה כזאת נמוכה שהוא נראה כמו איזה Heretic משנת 97.

בכל הנוגע למשחקיות אז הוא ארקיידי להחריד, לא צריך לעשות משהו מיוחד פשוט לירות במבול אחרי מבול של אויבים שבאים בגלים גלים,שליטה רגילה בלי בעיות מיוחדות, את הגרפיקה אני לא יכול לאמוד ע"פ הדמו הזה.

לפי הדמו נראה לי שזה פשוט משחק להעביר את הזמן בכיף, להוריד איזה דמו של זמן קליע בלתי מוגבל ופשוט לרסס עד שנמאס.

עריכה: ראיתי באחד הפורומים שבכל זאת אפשר להפעיל את המשחק באיזה רזולוציה שרוצים, לפחות ככה הוא נראה טוב בכל מקרה מה שצריך לעשות:

Here is the ONLY solution. Make a shortcut and like this :

"C:\Program Files\Midway Games\Stranglehold Demo\Binaries\MCELauncher.exe" Retail-Stranglehold.exe -language=eng -ResX=1600 -ResY=1200

In the official forum they said that it works that way

strangleholdlm0.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני מנסה להפעיל את המשחק, אני מקבל מסך שחור והמסך נכבה ונדלק לסירוגין, עד שאני מכבה את המחשב ידנית. אחלה דמו.

גם ביושוק, אחלה משחק. אני עובר שלב, ואז המשחק קורס. חוויה שאין כמוה.

אין לחברות האלו אנשים שבודקים את המשחקים שלהם לפני שהם שולחים גירסאות עם אלפי באגים לעולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני מנסה להפעיל את המשחק, אני מקבל מסך שחור והמסך נכבה ונדלק לסירוגין, עד שאני מכבה את המחשב ידנית. אחלה דמו.

גם ביושוק, אחלה משחק. אני עובר שלב, ואז המשחק קורס. חוויה שאין כמוה.

אין לחברות האלו אנשים שבודקים את המשחקים שלהם לפני שהם שולחים גירסאות עם אלפי באגים לעולם?

דרייברים?

טמפרטורות?

עדכונים לווינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרייברים?

טמפרטורות?

עדכונים לווינדוס?

דרייברים .163.44

טמפרטורות בסדר גמור.

מה הקשר עדכונים לווינדוס?

הבעיות בביושוק (ומתברר שגם בדמו של סטרנגלהולד) הן ידועות ונפוצות: קריסות, מסכים שחורים, בעיות עם זיכרון וירטואלי, טקסטורות מטושטשטות. המפתחים משקיעים אפס זמן בתכנות עבור ה-.

אני לא יכול לשחק בביושוק עד שיוציאו פאטץ'. פאטץ' ל360 כבר יצא, בגלל שהם כנראה יותר חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...