רגע לפני קנייה- התלבטות אחרונה (HTPC 3.5) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רגע לפני קנייה- התלבטות אחרונה (HTPC 3.5)

nadav275

Recommended Posts

וללוח עם כרטיס מסך מובנה ההמלצה היחידה היא לוח מבוסס x1250?

בביקורת שאליה הפנת אותי הלוח של asrock הפגין ביצועים יותר טובים מהאביט. אי אפשר להשיגו בארץ?

לוחות x1250 הם החזקים ביותר בשוק עם כרטיס מסך מובנה והיחידים עם תמיכת HDMI מובנית, כך שהם האופטימליים כרגע למערכות HTPC. חברת AMD אמורה לשחרר עדכון BIOS לתמיכה של פריסת HD בחומרה עבור צ'יפסט זה (למרות שהמקור הזה לא תמיד אמין. לי יש את הלוח של ASUS וגם אני ממתין לעדכון). זו גם הסיבה שהמלצתי לך לפחות על 4600x2.

הלוח של ASROCK עם מעט יותר פיצ'רים (למשל שתי יציאות, VGA+DVI/HDMI) אבל לא מצאתי אותו בארץ. בקשר ל-OC שים לב לעמוד אחרון של הסקירה. לא נראה לי שכרגע (אלא אם הוציאו עדכון BIOS מאז) תוכל להגיע ל-3G עם 2160 ואולי תשקול בכל זאת ללכת על AMD

abit clearly has an attractive design and features such as four fan headers along with software application control and monitoring, optical out capabilities, HDMI output, and certain BIOS options like the ability to change the CPU multiplier and voltages. ASRock on the other hand provides the ability to overclock the memory, quasi 1333FSB support, additional memory timing adjustments, PCI and PCI Express bus speed settings, DVI output, and Firewire 400 along with better support in our opinion.

At this time, the abit board does not support the 1333MHz FSB processors at a native 333FSB. These CPUs will boot but remain at 266FSB and even trying to overclock the FSB manually to 333 results in numerous black screens or instability during testing. Our newly arrived Blu-ray drive from Pioneer would not work in the board. The SB600 equipped boards need a BIOS update for compatibility and has yet to provide one or even answer our requests. Also, we had a problem with a PCI based Firewire 400 card not working correctly, though it appears after a driver update this problem has resolved itself.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה urib.

אין לוח אחר למעבדי אינטל מבוסס צ'יפסט x1250?

האם כדאי להתפשר על המארז לnxzt- ואז יש לוחות טובים יותר?

האם 2x4600 יהיה מספיק או שיקטע? ומה לגבי דגמים נחותים ממנו?

תודה שוב, נדב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לוח אחר למעבדי אינטל מבוסס צ'יפסט x1250? למיטב ידיעתי רק שני אלו

האם כדאי להתפשר על המארז לnxzt- ואז יש לוחות טובים יותר? ?

האם amd 2x4600 יהיה מספיק או שיקטע? ומה לגבי דגמים נחותים ממנו? על פי הקישור הוא יספיק

שים לב לכתוב למטה בעמוד 17 http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=3072&p=17

לפי המבחנים שלהם מעבד 2160 החזיק את המערכת בפריסה של MPEG ושל VC1 אך נתקע לפעמים בפריסה של 1080p בקידוד H.264, ולכן הם ממליצים על E6420.

E6420 רץ ב-2130MHz. אם תיקח E2160 עם מכפלה 9 על הלוח על במהירות FSB המקסימלית שהוא מאפשר, 266MHz, תקבל כ-2400MHz, מעט יותר ממהירות E6420. נראה שהמערכת תוכל לעבוד במהירות זו.

ליתר ביטחון אתה יכול לעלות ל-E4400 עם מכפלה 10. במהירות 2660MHz המערכת ודאי תוכל להחזיק גם פריסה של H.264. בכל אופן, מדובר ב-200 ש"ח יותר על המעבד וכדאי לשקול בכל זאת כרטיס חיצוני ולוח זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיוון שלא ניתן לקנות בארץ את הלוח של ASROCK כדי להיות בצד הבטוח אני חושב שכן. 2400Pro או 8500GT יתאימו. אז תוכל להשאר על E2160 ולהחליף גם את לוח האם למשהו מבוסס P35 שיאפשר לך OC נורמלי בעת הצורך. ראה את הכתבה על המפרטים המומלצים. בסופו של דבר זה דומה מאוד למה שאתה מחפש חוץ מזה שהם לקחו E4400 ולא E2160 אבל עם OC קטן הם משתווים http://hwzone.co.il/articles/specs_sep07/2/

דרך אגב, זה uriby. אין לי קשר ל-urib מכל הויכוחים על AMD/Intel (לא שיש לי משהו נגדו אבל לפעמים הויכוחים הללו מתישים אפילו לקריאה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...