שאלה באלק', אני מחבר 3 מנורות רגילות לכבלים של התקרה ואחרי זמן מה הן מכבות. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה באלק', אני מחבר 3 מנורות רגילות לכבלים של התקרה ואחרי זמן מה הן מכבות.

fuck off

Recommended Posts

אמא שלי החליטה לפתח את כישרון העיצוב שלה בכך שהיא תכין מנורה מגניבה לסלון.

עכשיו זה 3 מנורות רגילות, חיברתי אותן במקביל. אבל מסיבה שלא ידועה לי בהתחלה מנורה אחת מהבהבת ונכבת, אח"כ השניה ולבסוף השלישית.

למישהו יש מוג מה יכולה להיות הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמא שלי החליטה לפתח את כישרון העיצוב שלה בכך שהיא תכין מנורה מגניבה לסלון.

עכשיו זה 3 מנורות רגילות, חיברתי אותן במקביל. אבל מסיבה שלא ידועה לי בהתחלה מנורה אחת מהבהבת ונכבת, אח"כ השניה ולבסוף השלישית.

למישהו יש מוג מה יכולה להיות הבעיה?

סתם אתה צריך לחבר פאזה פאזה אפס אפה וארקה משותפת ..

שבבית נורה זה יצא ככה N זה אפס וL זה פאזה או שיהיה רשום קו גלי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מכבה לזמן מסויים ומדליק שוב הם נדלקות כולם?

האם הם מוברגות היטב?

יכול להיות שהחיבורים שלך לא טובים -> עמעום של האור לפרקים וכיבוי הנורה.

יכול להיות שבתי הנורה זולים או לא מתאימים להספק של הנורות מתחממים והמגע מתרופף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כה, מספר עדכונים. פירקתי אתמול את הכל, והשארתי מנורה אחת דולקת. גם היא עשתה בעיות התכבתה אחרי חצי שעה של עבודה, כמובן שכמו קודם אחרי חצי שעה מנוחה היא חזרה לעבוד. בנוסף לכך כל בתי הנורה היו מותכים. (פלסטיק מותך, כן?)

אז ניסיתי שוב רק הפעם החלפתי כבל אבל עדין השארתי מנורה אחת אבל שמתי כבל לא יפה. אחד רגיל כמו שיש בקירות בבית. סיב אחד. אמנם הוא פחות גמיש ומש מכוער וממש בולט לעין והורס את ה"עיצוב" של אמא שלי אבל עובד כבר כמה שעות. אז כניראה שהכבל היה דפוק וגם בתי הנורה, משע אני אחליף את בתי הנורה ואשים כבל אחר לכל ה3 ואחבר שוב וניראה מה קורה.

תודה בינתיים לכל העוזרים.

נ.ב. shlomom, החיבורים ממש טובים. חיזקתי ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתי המנורה התאימו לנורות ? לנורות מעל 60 ואט מומלץ להשתמש בבית מנוה שעשוי מפלסטיק שחור מבריק כזה (התחליף המודרני של בקליט) שמחזיק טמפ' בינוניות ומעל 100 ואט מומלץ בית מנורה מקרמיקה.

תוודא שבנקודה שבה חוט החשמל הולך לבית מנורה יש מגע טוב ואם זה חוט כזה עם סיבים אז כולם 'משתתפים' בחיבור.

תוודא שאתה משתמש בנורות באיכות גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא האלה השחורים המבריקים, נמסו.

עכשיו שמנו לבנים כאלה, כמו שבאים עם הדירה כשרק קונים אותה. הפשוטים האלה. עובד טוב כבר יומיים. מקווה שימשיך.

אה, וכן, החלפנו כבלים גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...