Crysis Beta - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Beta

simonsix

Recommended Posts

It appears a Crysis Beta was released recently for Fileplanet subscribers only. The first beta round has closed, but there are three more batches of keys and some of them may be for non-subscribers so stay tuned.

Update: You will also be able to obtain a free beta key via InCrysis.

לכל מזילי הריר למשמע המילה קרייסיס ,יש עוד 3 הזדמנויות לקבל סידיקי לבטא:

http://www.fileplanet.com/promotions/crysis/beta/temp_closed.aspx

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עזוב אותי מתמונות, צלם לי תפריטים ואפשרויות גרפיות, אם יש אז תעשה בנץ' למשחק, ספר איך הוא רץ לך ועל אילו הגדרות כי בסך הכל יש לנו מערכת די דומה ואני בטוח שיש פה בפורום עוד כמה אנשים שהוציאו לא מעט כסף בשביל המשחק הזה אז תהווה מדד בשבילנו.(לפחות בבטא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותי מתמונות, צלם לי תפריטים ואפשרויות גרפיות, אם יש אז תעשה בנץ' למשחק, ספר איך הוא רץ לך ועל אילו הגדרות כי בסך הכל יש לנו מערכת די דומה ואני בטוח שיש פה בפורום עוד כמה אנשים שהוציאו לא מעט כסף בשביל המשחק הזה אז תהווה מדד בשבילנו.(לפחות בבטא)

למה באנצ'ים ?

אולי אם הוא ממש ממש נחמד, אבל ממש ממש ממש, הוא יעלה לנו את המשחק !! ואז כולנו נוכל ליראות איך זה עובד..

בבקשה !!! :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה היחידה היא שמי שלא השיג לעצמו סידיקי... לא יוכל לשחק ברשת, אבל עדיין לשחק עם בוטים אולי... מצאתי את הבטא באיזה אתר רוסי עם אפשרות פריצה של ההתקנה והמשחק אבל בלי MP אבל עדיין נראה אין הוא רץ על המערכת שלי, כדי להרגיע את עצמי :P...

בקרוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת ברשת...

שמע, 99% מהמשחקים שאני משחק אני לא משחק ברשת, לא יודע למה זה כזה משנה...

אבל בבקשההה תביא תלינקקק !! פליזז !!! וניראה לי שעדיף בפרטי למה זה לא הכי "ישר" שיש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה היחידה היא שמי שלא השיג לעצמו סידיקי... לא יוכל לשחק ברשת, אבל עדיין לשחק עם בוטים אולי... מצאתי את הבטא באיזה אתר רוסי עם אפשרות פריצה של ההתקנה והמשחק אבל בלי MP אבל עדיין נראה אין הוא רץ על המערכת שלי, כדי להרגיע את עצמי :P...

בקרוב .

אשמח אם תוכל לפרסם את הלינק.

המולטיפלייר לא ממש חשוב כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...