מה אתם אומרים על הקונדומים האלה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על הקונדומים האלה?

MilkMan

Recommended Posts

תשמעו, כאחד עם ניסיון ממוצע עם קונדומים: הם לא נקרעים אלא אם לא משתמשים בהם כראוי!

או אם הקונדום פגום מהמפעל אבל קשה לי לחשוב על זה..

למען האמת, ראיתי אתמול תוכנית בטלוויזיה על קונדומים, והראו שם את הבדיקות שעושים להם.. אני פשוט נדהמתי. לא דמיינתי שקונדום יכול להמתח כל כך, אבל עובדה. הם דחפו 28 ליטרים של אוויר בפנים עד שהוא התפוצץ, אז שהבולבול שלכם יקרע אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמעו, כאחד עם ניסיון ממוצע עם קונדומים: הם לא נקרעים אלא אם לא משתמשים בהם כראוי!

או אם הקונדום פגום מהמפעל אבל קשה לי לחשוב על זה..

למען האמת, ראיתי אתמול תוכנית בטלוויזיה על קונדומים, והראו שם את הבדיקות שעושים להם.. אני פשוט נדהמתי. לא דמיינתי שקונדום יכול להמתח כל כך, אבל עובדה. הם דחפו 28 ליטרים של אוויר בפנים עד שהוא התפוצץ, אז שהבולבול שלכם יקרע אותו? :iamstupid:

בולשיט ,אם תמשיך להאמין לפרסומות של היצרניות ולתוכניות של כתבים משועממים ,סופך שתהיה אבא או חולה במחלת מין כרונית או מת.

אין כמו ניסיון אמיתי לאורך הרבה שנים ועם קונדומים מתוצרת הרבה חברות .

ניסוי המעבדה שתיארת הוא חארטה , הוא לא מיבחן שטח אמיתי ,הבעייה עם קונדומים הוא חיכוך ושיפשוף על משטח (כוס ) שהוא לא תמיד חלק ורטוב בכל צדדיו.

ותאמין לי שבתור גבר גרוש ללא ילדים וללא מחלות מין ,אני יודע להרכיב קונדום ......

אולי יש לך זין זערורי שלא מעמיד במבחן אמיתי את הקונדומים שאתה קונה.....חה ,חה,חה

:coolman:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ישמע, לך יש זין 40 סנטימטר שמצליח לעשות מבחן אמיתי לקונדומים? נו באמת, בתור גבר גרוש אני מניח שאתה כבר לא ילד, וכבנאדם בוגר אני מצפה לקצת יותר בגרות... אם אתה לא מסוגל לקיים דיון בלי להטיל בספק את יכולת הזין שלי להעמיד במבחן את הקונדומים, אז אולי עדיף שלא תקיים שום דיון בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, התארד הזה אולי לא במקום, אבל הוא שימושי.

אבל הדבר החשוב מכל, זהו אחד הנושאים הכי מצחיקים שנתקלתי בהם(ואני לא גולש הרבה בפורום כללי..., נכנסתי רק כי התחילה עונה 3 של נמלטים וחשבתי שידברו על זה כאן..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיכסה קונדומים, עדיף מחלת מין.

לפני שיש לך מחלת מין, אז קונדומים באמת מגעילים. אבל אחרי...

מישהו זוכר את המחיר המצחיק שהיה לליפ סטייל ביחס לחברות האחרת לפני כ 15 שנה?

ולמי יצא להשתמש עם ראמסס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

?[br]פורסם בתאריך: 22.09.2007 בשעה 18:30:42

למישהו נפגע האגו אז הוא יורד לרמה של "יש לך בולבול קטן"... :P

את (בהנחה שאת באמת בחורה ובעלת חריץ תואם .....ולא סתם מתחזה בן 12 ) ממש לא בכיוון .בסה"כ אני רואה בפורום הזה אמצעי להחלפת דעות ולעזרה הדדית בעצות ותו לא.

אם אני מתבטא בצורה פרובוקטיבית אני עושה זאת משתי סיבות:

1.לחדד את המסר כך שהוא ייקלט

2.בשביל ההומור נטו ,ולא בשביל לפגוע באף אחד

בודאי שלא בגלל עניני אגו מטופשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...