יש לי חבר שהיה תמיד רזה ובתקופה האחרונה ניהיה לו כרס קטנה חח מה הוא יכול לעשות ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי חבר שהיה תמיד רזה ובתקופה האחרונה ניהיה לו כרס קטנה חח מה הוא יכול לעשות ?

rroonnii

Recommended Posts

יש בדיקה כזאת שאתה שותה בקבוק מים ששוויים 300 ליט"ש וזה מים "קסומים" כאלו שיכולים "לדעת" בדיוק כמה קלוריות צרכת ושרפת. במילים אחרות, אחרי שתשתה אותם, כל הנתונים הללו יופיעו בשתן שלך ואפשר יהיה גם לדעת מה אכלת. ברוב המקרים לאנשים נדמה כי הם לא אוכלים הרבה אבל האמת לא תמיד כזו - ייתכן והוא חוטף בין ארוחות.

אני תמיד חשבתי שאני אוכלת ה-מ-ו-ן אבל בפועל אני שוכחת לאכול לפעמים.

אתה אומר שהוא היה נוהג להתאמן - ז"א שורף את הקלוריות העודפות שהיה צורך. עכשיו הוא הפסיק וצמחה לו כרס. אז ברור שהוא אוכל יותר ממה שהוא שורף - גם אם הוא לא יושב ובולס כל היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם עכשיו בתהליכי הרזיה. שיתחיל לאכול נכון, זה אומר ארוחה בבוקר, ארוחה בצהריים ועוד משהו קטן בערב, בין לבין אולי איזה ירק או יוגורט וזהו. להפסיק לאכול שטויות, להפסיק לאכול פיצות והמבורגרים ודברים. בשרים שיצמד כמה שיותר לעוף, חזה עוף הכי מומלץ, כל בשר שאין בו שומן רווי, דגים זה מאוד טוב.

פשוט שיפסיק עם הנשנושים בין הארוחות, שיאכל מאכלים בלי שומן רווי, יעשה וסגר את הבסטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד אין לו ארוחות מסודרות. אבל אני יגיד לכם מה הוא אוכל בערך. לפעמיים הוא אוכל חטיף ובצהריים חטיף ובערב חטיף חחחחחח אבל בלי ארוחות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. אבל יש ימים שאוכל פה ארוחה ואחרי כמה שעות חטיף. אין לו תעניין הזה של ארוחות וגם ביניים משהו. לכן יוצא שהוא לא אוכל הרבה ביום. ושהוא היה מתאמן הוא לא היה עושה ריצות וכאלה כי הוא היה רזה ומוחטב תמיד המאמנים היו אומרים לו נו תשמין קצת תשמין .היה אומר אני לא יכול. אין לא משמין. בכלל לא היה לו מסה לכן הוא לא מבין איך השמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי חשוב זה לבדוק את התזונה שלו, אם התזונה שלו פגומה אז לא משנה כמה הוא יעשה הוא יכול להישאר עם הכרס. אם למשל הוא ירוץ כל יום כמה קילומטרים ואז יחזור הביתה ויטחן שוקולד ובורקסים אז הוא לא יראה שום תוצאות, עקב כך אני ממליץ לו ללכת לדיאטנית על מנת שתתאים לו תוכנית תזונה מתאימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני רואה את התיאורים של ה"חבר" כ..."רגשי" מידי ? "סקסי" "מסוקס" "יפה לו" ""גברי"" ::)

גם הידע הרב בכל מה שנכנס ויוצא מהפה שלו נשמע יותר מדיי.... אני בקושי זוכר מה אני אוכל אז לזכור מה החברים שלי אוכלים ?

בכל אופן שיהיה לך בכיף ;)

כשאנשים מתבגרים חילוף החומרים שלהם משתנה וזה מה שקרה כניראה ל"חבר" שלך... הוא כבר לא סוס פרא צעיר כמו פעם וצריך לעבוד קשה יותר כדי לשמור על משקל תקין. וזה שהוא לא אוכל הרבה לא אומר שהוא לא ישמין, צריך לאכול ארוחות מסודרות על מנת שחילוף החומרים יפעל בצורה תקינה. כשלא אוכלים כלום הגוף נכנס למצב הגנה כאילו שיש מחסור באוכל ולכן אוגר יותר שומן לימים קשים.

בכל אופן אני מציע לך שתגיד לו שאתה אוהב אותו איך שהוא לא יהיה ומה שחשוב זה מה שבפנים ! :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה ששאלתי כאן שאלתי אותו מה לשאול זה הכל.

הוא נראה מצוין גובהה מטר 74 ומשקל 71 72 זה תקין . . הוא היה אוכל אותו דבר גם מתי שהיה רזה שטוח. אני חושב אם הוא רק יחזור לספורט זה יסתדר לו. אולי הגוף שלו התרגל לאימונים במשך שנתיים שלוש ואז הפסיק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...