גזענות - חרדים - חזק - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות - חרדים - חזק

HaEsrimVeArba

Recommended Posts

תבין. אתה לא מעניין אף אחד.

גם את לא מעניית אף אחד. תמיד שאת מקבלת מחמאה את מקבלת ג'ננה. חסר לך משהו בחיים לכן זה קורה לך. תאמיני לי שאני צודק [זה גם בין הדברים שאני טוב בהם]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפרופו חרדיות כוסיות - מכר אחד שלי היה עובד פעם בתור ג'יגולו בזמן הצבא והיה מספר לי שחצי מהבנות שהיו באות אליו היו חרדיות, צעירות שסיפרו שחיתנו אותן עם איזה קרפד מגעיל. חצי מהזמן זה לא היה מגיע לסקס, הן היו באות רק לבכות לו (כבר פסיכולוג יותר זול...), אחרות לא ידעו מה יש להן בין הרגליים. :screwy:

:lol:

וכן, לא חסרות חרדיות כוסיות(דרך אגב, גם ערביות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את יודעת כמה בחורי ישיבות מקבלים מעל 700 בפסיכומטרי? המון. אתה יודעת למה? כי מלמדים אותם מגיל צעיר לשבת על התחת וללמוד. בחשיבה מילולית לא פגשתי דוס אחד שקיבל מתחת ל-135. יש להם אוצר מילים מאד עשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין... מה יש להם חוץ מאוצר מילים עשיר? וזה לא שהם משתמשים בו לרווחתם/רווחת המדינה. שיהיו מורים ללשון, מצידי, אבל שיעבדו. הם לא עושים כלום חוץ מלעשוק את המדינה ולהיות גזענים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תצחקי תצחקי אבל כל המילים שמופיעות בספרי הפסיכומטרי תלמיד ישיבה ממוצע נתקל בהם לפחות כמה פעמים.

אוצר המילים הזה טוב למי שרוצה להיות חוקר ספרות. גם תלמידי ישיבה מצטיינים מהישיבות המובחרות (כמו החוזר בשאלה הזה - תקרא קצת בבלוג שלו, סופר כשרוני אבל ידיעת לשון נוראית) צריכים להשלים את החוסר של אוצר מילים מודרניות בשביל להסתדר בעולם החופשי, בנוסף ללימוד לשון.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כ-90% או יותר. אם לא נצתרכנו לתת להם קצבאות ילדים כ"כ גדולות, והם היו מפרנסים את שלהם וע"י כך היו עושים פחות, חיינו היו נראים הרבה יותר טוב היום.

אז את לא יודעת כלום. לא ניתן לפרנס משפחה בת 9 נפשות רק מקצבאות. (הורים ושבע ילדים) זה פשוט בלתי אפשרי ללא הכנסה נוספת.

אוצר המילים הזה טוב למי שרוצה להיות חוקר ספרות. גם תלמידי ישיבה מצטיינים מהישיבות המובחרות (כמו החוזר בשאלה הזה - תקרא קצת בבלוג שלו, סופר כשרוני אבל ידיעת לשון נוראית) צריכים להשלים את החוסר של אוצר מילים מודרניות בשביל להסתדר בעולם החופשי, בנוסף ללימוד לשון.

לא מדובר רק באוצר מילים. מדובר ביכולת מדהימה לשבת על התחת שעות ולהתרכז כמעט ללא הפסקה. איך שלא תסבבו את זה במגזר החרדי ילדים בני 5 - 6 רוכשים הרגלי למידה שאין לתלמידים חילונים בכיתה י"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...