המלך הוא ערום (במה למאוכזבי ביושוק) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלך הוא ערום (במה למאוכזבי ביושוק)

eldad82

Recommended Posts

גם אני התלהבתי מהמשחק או יותר נכון מההייפ סביבו

אבל הנה ק התחלתי לשחק ומה אני אומר התאכזבתי קשות

נכון הגרפיקה מדהימה יש אווירה מגניבה אבל בתכלס באתי לשחק לא לראות ופה המשחק פשוט נופל

קודם כל ה של היצורים פשוט נפילה אפילו בדום 1 היה יותר אינטיליגנציה הם סתם רצים לקראתי וצועקים ומה שאני צריך לעשות זה לדפוק להם כדור בראש

ומה זה השטות הזו שאי אפשר למות זה מוציא את כל העוקץ אוקיי אז תוקפים אותי 20 ספלייסרים אז אני אהרוג אחד ימות יקום לתחייה ישארו לי 19 איפה פה הכיף אין לי שום סיבה להתאמץ ולהרוג את כולם (מי שזוכר את המפלצת בהאלף לייף בעולם של החייזרים מבין, לקח לי המון זמן לחסל אותה אבל זה היה כיף )

יש הרבה רינונים על העלילה אבל ראבק העלילה הזו הייתה ב1001 משחקים כבר אז כן פה הוסיפו את היומנים אווווו איזה אושר ....

כולם יקפצו יגידו יש את הביג דדי שהוא קשה להרוג אבל שוב אני אומנם לא הצלחתי להחזיק מעמד בשעמומון הזה בשביל להגיע אליו אבל לפי מה שהבנתי זה לא ממש סיפור ממהפטרה להרוג אותו

איפה השימוש בשכל במשחק הזה אין פה שום דבר שייגרום לי לשרוף קצת תאי מוח מה כבר ביקשתי קצת להתאמץ... אם שכחתם רוב המשחקים המצליחים בשנים האחרונות היו משחקים עם קצת חשיבה וכן שוב אני חוזר לHL שעשה את זה ראשון

ודרך אגב ה HACK זה לא שימוש במוח זה התת משחק המטופש ביותר שראיתי ....

בשורה התחתונה המשחק הזה קל מידי ונותן הרגשה שאין צורך להתאמץ וכל מה שתריך לעשות זה ללחוץ W ותסיים את המשחק מתישהוא

אני עכשיו משחק ב overlord והאמת נהנה הרבה יותר (לא שזה משחק מושלם ) אין כמו לשרוף כבשים בשביל להשכיח את הזוויעושוק

אני מקווה שאני אחסוך למישהוא כסף( או רוחבפס....)

טוב זה היה הצד השני של המטבע כי מה לעשות מתי שהמלך ערום מישהוא חייב לצעוק ... :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אולי כי אתה משחק את המשחק לא נכון.. במקום ללחוץ על W נסה להיכנס לאוירה למתח למקומות החשוכים לסאונד המדהים תקרא את העלילה.. את היומנים

בסוף זה יהיה לך כמו סיפור מתח.. ככה אני משחק את זה למרות שזה משחק קל אבל איזה מתח ויש קטעים שאני משתין במכנסים מפחד ודברים קופצים עלי

זה כיףףף ויש מלא דברים חדשים במשחק שאין במשחקים אחרים! פאלזמידס וכאלה.. תנסה תחקור ותראה לבד. אגב אני משחק את המשחק עם זה מוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאחרי בערך 4 שעות משחק אני די מסכים עם ELDAD ..

באמת משחק יפה ויזואלית וגם טוב והאמת שהרעיון שלו די מקורי ושונה. אבל הוא משום מה לא ממש מצליח לתפוס אותי ולהלהיב אותי לרמה שאני לא ארצה לקום מהמחשב.. אני תכל'ס משחק בו כי אין פשוט משחק חדש אחר..

וכן = הוא די קל ואין מצב שלא מסיימים אותו כי אפשר לעשות SAVE בכל זמן נתון וגם אי אפשר למות ..

יש בו מקום לשיפור - אבל אף משחק (למעט HL) לא מושלם. אבל בקטנה , הוא עדיין מצליח להיות משחק חמוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי האויבים חוזרים על עצמם די מהר

אני עוד לא יכול לשחק במשחק בגלל ההגלה אבל חוסר גיוון במשחקים

מגעיל אותי

חשבתי בהתחלה שהמשחק מציעה הרבה יותר מחוויה לזונות גרפיקה ובגלל זה הביקורות

כניראה שטעיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות, משחקים היום עוברים streamline שמטרתו לעשות אותם יותר נגישים לקהל הרחב, ראה ערך Deus Ex ומה קרה להמשך שלו. זו טענה שעולה הרבה אצל Hard Gamers שכבר ראו הרבה והם ממש מקצועיים, אבל קח שחקן/שחקנית שחדשים לז'אנר והם יגידו תודה שהמשחק קל בצורה כזו.

המפתחים מצידם טוענים שהסיבה שהם עשו את ה-Vitea Chamber כל כך קל ומהיר היא כדי לא להוציא את השחקן מהחוויה, ואין שום ספק שיש בזה משהו, אתה ישר חוזר לעלילה אחרי שלכאורה מתת, בניגוד ל-Load וחזרה על שלב שלם ששוברים את תחושת הסיפוריות.

קח את כל אלה בחשבון וזרום עם המשחק, אם אתה לא מסוגל אז המשחק לא מיועד לך, אבל יש אלפי אנשים שנהנים עד אין קץ מהמשחק. אני אישית נהניתי מהדמו, ואני מחכה בקוצר רוח ליום שבו אשחק את המלא כשה-Big Daddy יושב מולי על השולחן. אני בהחלט הייתי ממליץ שתמשיך עוד קצת פנימה לפחות עד שתשיג קצת כוחות ותיתקל ב-Big Daddy אם אתה רוצה לראות על מה כל הרעש, מאידך אם אתה אוהב משחקי פעולה מהירים עם אויבים יותר מתוחכמים (אין לי יכולת להגיב על רמת התיחכום בביושוק כי לא שיחקתי את המלא), אז יכול להיות שכדאי באמת שתמשיך הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביושוק במקור נועד לקהל די מצומצם של ,

כאלה שנשבו בקיסמו של המשחק SS2

וחיכו ,כמוני,המון זמן למשחק המשך מה שלא קרה.

ברבות הזמן המשחק השתנה,רעיונות קמו ונפלו ,

העלילה קיבלה פנים אחרות ואגב אחת מהן היתה מלחמה בנאצים.

ככל שהזמן עבר המפתחים גילגלו את העלילה ואת המשחקיות למה שקיבלנו היום.

יוצרי המשחק עברו תלאות ולא הצליחו למצוא משקיע רציני שיאמין בהם.

לאחר שנמצא כזה הדילמה הגדולה היתה תמיד איך לפתח את המשחק מושלם ולהצליח גם להרוויח כסף.

כל זאת על רקע ההצלחה של SS2 בקהילות הגיימרים בעולם שלא תורגמה לדולרים,החברה לא הרוויחה כסף.

לכן,ביושוק היום קיבל ליטוש קולנועי באווירת שנות ה-50 מה שלא מתאים לכל חובב משחקי FPS

זה לא משחק אקשן,זה לא משחק FPS קלאסי,זה לא משחק קווייסט ,זה לא דומה לשום משחק אחר.

אבל ביושוק נתן לתעשיה רבד ייחודי של איך משחק טוב אמור להיראות.

זה משחק ענק מבחינתי שאמשיך לשחק בו גם פעם שלישית ורביעית ואפילו חמישית.

לפותח הת'ארד,אין מה לעשות ,כמו שאני קניתי את המשחק אובליביון ואחרי שבוע מסרתי אותו במתנה לחבר

מיליוני יטענו שאני לא מבין במשחקים ועליי לחפש תחביב אחר.

הם צודקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי לפחות, מדובר במשחק מצויין - אבל ממש ממש לא משחק של "100", 90 מקסימום, אולי יותר לכיוון ה85 - עדיין משחק מצויין.

נתחיל מכך שהאווירה אכן מצויינת וכך גם העלילה - נכון, הטוויסט לקראת הסוף צפוי מן השנייה הראשונה של המשחק, אבל הExecution שלו וכל המסביב היה מצויין.

הנשקים מגניבים ואפשרויות הAmmo השונות בהחלט נותנות לכל "אורך חיים" גדול יותר - משחק שאכשרה משתמשים בו בMelle ובאקדח זה משחק שיש בו גיוון בנשקים :xyxthumbs:

עיצוב השלבים מעולה, והמשימות מגניבות - במיוחד המשימה שלעזור לSander Cohen בMasterPiece שלו - גאוני, פשוט גאוני!

ועכשיו, לדברים הקצת פחות טובים.

אינטלגנציה - דובר רבות על כך שהאינטלגנציה מדהימה את כל החושים, שלכל הדמויות יש פרטני ומיוחד - במילה אחת - בולשיט. בשתי מילים - בולשיט צפוי.

כל האירועים(אני בטוח בכך ב99.999%) מתוסרטים מראש, אין כאן שום עניין של בחירה לאף אחת מן הדמויות - כל פעם שנכנסתי לחדר X שבו היו גם Splicers וגם Big Daddy הם נלחמו, כל פעם שנכנסתי לחדר Y הם לא נלחמו - טיפה "חשוד", לא? כמו כן הAI ה"קרבי" של הדמויות... לוקה בחסר - הוא לא ברמה של דום 1 או משהו כזה, אבל הוא לא "מדהים", האויבים לא עובדים ביחד ולא קיבלתי את תחושת ה"ואוו!" שמקבלים רק ממשחקים בעלי יוצא דופן(Far Cry, Half Life 1).

פלזמידס/חווית הקרבות - אכזבה גדולה, כל עניין הפלזמידס די סתמי - נכון, הם מגניבים, נכון הם מוסיפים גיוון אבל בסופו של דבר אתה משתמש רק בפזלמידס "שצריך" - חשמל, אש, אולי טלקניזס, טיפה "קרח" ודי זהו... תשכחו מהשטויות של "No Encounter Ever Plays The Same".... אתם רואים אויבים במים? חשמלו את המים. אתם רואים אויבים עומדים על/ליד כתם נפט? אש וגמרנו.... והנה סיימנו עם "Every Encounter Plays Pretty Much The Same".

אני לא אומר שאי אפשר "להיות יצירתיים", אבל יש הבדל בין "להיות יצירתיים" להכרזה הבומבסטית שכל "מפגש" עם אויב הוא חוויה שונה ושכל ישחק את המשחק שונה לחלוטין - נו באמת.

חוסר הגיוון "האמיתי" בפלזמידים(במשחק יש הרבה, באמת משתמשים במעט מאוד) הופך את עניין איסוף האדם מ"הדבר הכי חשוב ומגניב במשחק" ל"משהו שיגרום לך להרגיש מגניב".

האקינג - משחקון חביב מינוס מינוס שנמאס אחרי הארבע פעמים הראשונות... די, כמה פעמים אפשר לחבר צינורות אחד לשני? מאוד מאוד מאוד מאוד מאכזב.

קל מאוד לפרוץ לכמעט כל דבר, מה שהופך גם כל מיני פלזמידס וGene Tonics שנועדו "לשטות" באמצעי הביטחון חסרי שימוש לחלוטין... למה לבזבז Eve על "להתחמק" מן המצלמה, אם אפשר לרתום אותה לשירותך ב"האק" פשוט?

החזרה לחיים - פיצ'ר שלא ידעתי שבכלל יהיה ודי סלדתי ממנו בPrey, אבל לא באמת השתמשתי בו - כל פעם שמתתי עשיתי Quick Load, כך שלי המשחק לא הרגיש קל במיוחד.

גיוון - אמרו כאן וצדקו, אין גיוון במאומה באויבים.

הבה נמנה אותם ביחד...

Rosie - ביג דאדי א'

Bouncer - ביג דאדי ב'(ההבדלים בין הביג דאדיס לא כ"כ ברורים לי, נראה לי שהRosie טוב יותר בRange בעוד הBouncer מתרכז בMelle)

Nitro Splicer - הספלייסר עם הפצצות

Spider Splicer - הספלייסר עם הקרסים שאוהב לטפס

Leadhead Splicer - ספלייסר חם

Thuggish Splicer - ספלייסר קר

Houdini Splicer(אחלה שם :smile1:) - ספלייסר "קוסם"

Security Bot - הרובוט המעופף, אפשר להכניס לכאן גם את התותחי שמירה למיניהם אם ממש מתעקשים

זהו.

אלו כל האויבים במשחק שהרעיון המרכזי בו הוא שכל עם אויב הוא "חוויה" חדשה... נו באמת... לא נזכיר גם את העובדה שיהיו אויבים(כמו הLeadhead Splicer) שתפגשו ממש, אבל ממש, בכל פינה של המשחק.

זה שיש כמה טקסטורות שונות לכל אויב לא הופך אותם לשונים אחד מן השני - Leadhead Splicer נשאר Leadhead Splicer, גם אם הוא בכלל היא.

הסיום - אני לא ארחיב על הסיום על מנת לא "לספיילר" אותו, אבל אני מצאתי אותו כ-מעט אנטי-קליימקסי.

|

|

|

|

|

V

הי, מצאתי נפט... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את גרסת האספנים של Bioshock. בגדול מדובר באחד המשחקים הטובים ביותר שיצאו בשנים האחרונות. אווירה, עיצוב שלבים, גרפיקה, עלילה ופס קול משתלבים בצורה מדהימה. הייתי מרותק למסך בצורה כזאת רק בימי Half-Life הראשון.

אבל לא ראיתי חדשני או חכם במיוחד. האויבים לא טיפשים, זה בטוח, אבל גם לא חכמים במיוחד. התעשייה לא מצליחה להתעלות על שהוצג בשנת 98/99.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בענין ה ,

קשה לי לראות מהפכות וחידושים מרחיקי-לכת .

כשמשחקי הרשת צוברים תאוצה , כמה טובה שתהיה לא תחליף שחקנים אמיתיים

ולכן אני מניח שמראש מתמקדים יותר באלמנטים האחרים במשחקים.

אני חושב שהכותרת המלך הוא עירום

היא מוגזמת,מי שהתנסה במשחק ולא מעריך את הרמה ואת החוויה יכול לטעון השמחק לא לטעמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שהמשחק הזה מאכזב כי ציפו ממנו ליותר מדי..

אני לא באתי עם ציפיות גדולות, ובכל זאת התאכזבתי קצת :silly:

גרפיקה- יש

סיפור מושך - יש

אבל מעבר לזה אני לא חושב שהצלחתי להתחבר למשחק. מוזר לי הרעיון שאם אני מת אז אני אחזור באיזה חור קרוב ישר לתוך הקרב, ממש כמו באנריל רק שאתה גם חוזר עם נשקים.

ונקודה מתסכלת במשחק זה שאתה חייב להיות קמצן בטירוף בשביל להצליח (לפחות עד לאיפה שהגעתי). אין EVE ותחמושת וכסף בכל מקום, מה שאומר שצריך לחסוך.. אני עדיין מוצא את עצמי מרביץ עם המברג שלי רק בשביל לחסוך בכדורים למשין גאן שחס וחלילה יגמר לפני שאני אפגוש קרב רציני (כמו 8 ספלייסרים שמזנקים עליך). בנקודה שאני נמצא אני מפחד שיגשר לי הEVE והכסף ככה שאני לא אוכל להצית את קירות הקרח שעוד לא הצתי, ואז איך אני אתקדם? :|

וגם, תמיד הייתה לי בעיה לשמוע אנגלית (מוקלטת) בייחוד כשאני מרוכז במשחק, בלי כתוביות. הכתוביות לא בסינכרון ועוד יותר מפריעות לי לקרוא.. אז מה שיוצא זה שאני מקבל 0 מהDIARIES.

משחק הHACKING טפשי מאוד, אפילו יותר מהאפשרות לקחת שאכטות מנרגילות בGOTHIC 2 (אחח הימים הטובים!)

אני באמת שלא אוהב לבקר משחקים, בייחוד כאלה שציפיתי שיצאו ושילהיבו אותי, אבל הנה.. אני פה בפורום במקום בביושוק. אני לוחץ על אייקונים של משחקים אחרים (פיפא, בלק אנד וויט 2 (שוב)) ולא על האייקון של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף די התאכזבתי ציפתי ליותר מתח ואקשן... המשחק קל מידי ברמה הכי קשה... חחחח זה פשוט לא ייאמן סה"כ זה משחק מדהים אבל אין לו את זה...

כל הקטעי מתח שנשברים בסצנת אימה לא הזיזו לי ת'ביצה זה ממש לא בפחיד ב-F.E.A.R אני פשוט הצטמררתי... זה היה כיף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...