Phoneless PPC + GPS תקציב עד 2200 ש"ח, כבר יש לי משהו בראש רק צריך דיעות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Phoneless PPC + GPS תקציב עד 2200 ש"ח, כבר יש לי משהו בראש רק צריך דיעות

J.Dog-Christ

Recommended Posts

אהלן.

אני מתכנן לקנות PPC בקרוב[ מאוד מאוד בקרוב], למעשה כבר יש לי אחד בראש, הIPAQ RX5940 של HP.. הוא בול באיזור המחיר שלי, שמעתי שיש לו אחלה וWIFI מובנים, ולמעשה כל מה שאני צריך....

הצרכים הכלליים שלי הם WIFI שיכול לעמוד בשימוש רב.

GPS מדוייק ושאין לו הרבה לאג בזמן שהוא נותן לי הכוונות, זמן הדלקה פחות מפריע לי.

BT, אם אפשר IR [למרות שיש לי פחות צורך בזה] ... ו..זהו בעצם, שיהיה עמיד ועם בטריה כמה שיותר ארוכה.

ברמת העיקרון הIPAQ ענה לי על כל הדרישות עד כמה שאני יודע, אבל אני אשמח לדעות עליו או על מחשבי כיס מקבילים אחרים. :)

תודה ויום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנינו אחד כזה לפני שבוע לאבא שלי.. בינתיים לא ניסיתי הרבה את ה-WiFi אבל ה-GPS עובד נהדר. המיקום שלנו בד"כ right on the spot.

קניתי לו גם כרטיס 4GB של Transcend שהוא לא SDHC (בניגוד לרוב הסאנדיסק שהם כן), ועובד טוב.

חבל שהם לא מציעים את ה-RX5710 עם WiFi כי לנו לא באמת היה צורך ב-2GB המובנים וב-TOMTOM אירופה.

אבל עדיין בטווח מחירים הזה העדפתי אותו על ה- המקביל.

אגב, הזמנו במשרדיה ב-2240 ש"ח ויום אח"כ המכשיר כבר היה אצלי, משלוח חינם.

באשר לעמידות - לא יודע בקשר למבנה הפלסטיקי הזה, הוא חלקלק משהו, ואולי מרגיש טיפה צעצוע גאדג'טי שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכנן לתת לו מכות :)

תודה על חוות הדעת. אם תוכל לתת לי חוות דעת על הWIFI ועל זמן הבטריה בזמן שימוש בWIFI [שכן שימוש בGPS לא לוקח בטריה כשאתה באוטו] אני אשמח לשמוע!

אגב את הTOMTOM אפשר להעיף ולשים IGO במקום על כרטיס :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיה אין לי WIFI זמין אז זה רק כשאני במקומות ציבוריים עם אבא.. המכשיר שלו. ניסיתי במסעדה בשבת ומעבר לכך שעבד סבבה אני לא אוכל לעזור לך הרבה.

ברור שאפשר להעיף את ה-TOMTOM.. אבל ה-2GB בכל מקרה לא מספיק לכל המפות של ה-IGO. בכל מקרה אם המטרה היא רק IGO הוא יכנס בלי בעיה גם עם ה-TOMTOM. למרות שאני לא בטוח אם לא חובה להתקין את התוכנה על כרטיס חיצוני.. (אני יודע שמהזיכרון המובנה של המכשיר היא לא עובדת, אבל מהכרטיס 2GB המובנה לא ניסיתי האמת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...