Sagitta Project - עדכון צביעת המארז מחדש - 09/07/08 - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sagitta Project - עדכון צביעת המארז מחדש - 09/07/08

omrishalev

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רציתי לשאול גם לי יש מארז סגיטה וראיתי בתמונות שלך שעשיתה למעלה פתח למאורר ומסביבו יש גומי.

השאלות שלי הם איזה סוג של גומי זה(H או U) וכמה הוא עולה?

2. לפאנל מאוורים שעשיתה או בלי לדים ליד כל מפסק ץ אז לא הצתרכתה נגדים נכון?(כאילו בעצם עשיתה מפסק ראשי ומפסק לכל מאורר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשאול גם לי יש מארז סגיטה וראיתי בתמונות שלך שעשיתה למעלה פתח למאורר ומסביבו יש גומי.

השאלות שלי הם איזה סוג של גומי זה(H או U) וכמה הוא עולה?

2. לפאנל מאוורים שעשיתה או בלי לדים ליד כל מפסק ץ אז לא הצתרכתה נגדים נכון?(כאילו בעצם עשיתה מפסק ראשי ומפסק לכל מאורר)

הפתח שעשיתי למעלה זה עם גומי שאני עשיתי אבל למטרת השאלה שלך זה נקרא גומי U,

הפאנל שעשיתי זה בלי לדים ליד כל מפסק ונכון לא הייתי צריך נגדים, ואין לי מפסק ראשי לכל המאוררים, זה נקרא פוטנציומטרים ויש אחד כזה לכל מאורר וזה שולט במהירות סיבוב של המאורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה

ויש לי עוד כמה שאלות:

1. הכיוון של הגומי U לגריל או למארז?

2.ממה עשיתה אותו?

3.האם יש אפשרות להשתמש עם גומי U לצד שקוף עם פרספקס ?(כי לפי מה שראיתי כולם משתמשים עם גומי H שמצמיד את הפרספקס לדלת הצד של המארז ,איך זה עם גומי U?כאילו צריך להשים את הגומי על הדלת של המארז ומבפנים ללחוץ את הפרספקס עם ברגים?)

תודה עוד פעם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה

ויש לי עוד כמה שאלות:

1. הכיוון של הגומי U לגריל או למארז? הכיוון של הגומי הוא למארז עצמו ולא לגריל.

2.ממה עשיתה אותו? לקחתי כבל של מיקרופון של DJ חתכתי את האורך שאני צריך ופתחתי את הכבל באמצע והלבשתי אותו על המארז.

3.האם יש אפשרות להשתמש עם גומי U לצד שקוף עם פרספקס ?(כי לפי מה שראיתי כולם משתמשים עם גומי H שמצמיד את הפרספקס לדלת הצד של המארז ,איך זה עם גומי U?כאילו צריך להשים את הגומי על הדלת של המארז ומבפנים ללחוץ את הפרספקס עם ברגים?) גומי H נותן לך את האפשרות לשים פרספקס בלי לשים לו ברגים, אם אתה שם גומי U אז אתה חייב לשים ברגים או להדביק ואני חושב שזה יותר יפה לשים ברגים או להדביק מאשר לשים גומי H שהוא ממש מגושם, אני מקווה שעניתי לך והבנת, אבל אם לא הבנת את התשובה לשאלה האחרונה אני יכתוב את זה בקיצור ולעניין, אתה יכול לשים גומי U אבל תצטרך להדביק את הפרספקס או לשים ברגים :).

תודה עוד פעם!

אם יש לך עוד שאלות אני מוכן לענות אין לי בעיה, התשובות מסומנות בצבע אדום ליד כל שאלה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

נגיד ואני שם גומי U לצד של המארז:

(צד של מארז שאני חתכתי)-

b411c0ae8fc7e.ch.JPG

עכשיו אני שם את הפרספקס מהד הפנימי של הדלת ואז בעצם הפרספקס על הגומי והוא בעצם יהיה האוויר (נוגע בגומי) ומחוזק רק עם ברגים נכון?

אם תוכל להביא לי תמונה של חלון צד עם גומי U גדולה בבקשה שאני יראה איך זה?

בבקשה התמונה חשובה!

:yelclap: :yelclap: :yelclap:תודה רבה :yelclap: :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

נגיד ואני שם גומי U לצד של המארז:

(צד של מארז שאני חתכתי)-

b411c0ae8fc7e.ch.JPG

עכשיו אני שם את הפרספקס מהד הפנימי של הדלת ואז בעצם הפרספקס על הגומי והוא בעצם יהיה האוויר (נוגע בגומי) ומחוזק רק עם ברגים נכון?

אם תוכל להביא לי תמונה של חלון צד עם גומי U גדולה בבקשה שאני יראה איך זה?

בבקשה התמונה חשובה!

:yelclap: :yelclap: :yelclap:תודה רבה :yelclap: :yelclap: :yelclap:

אם אתה שם את הפרספקס מהצד הפנימי של הדלת ושם גומי U על החלון שפתחת הפרספקס ישב על הגומי ואז פשוט תקדח חורים כל 3 סנטימטר ותשים ברגים שהראשים שלהם מעוגלים וזה יצא ממש יפה, אין לי תמונה כמו שאתה רוצה אבל אם תעשה מה שאמרתי זה יצא ממש יפה :)

והנה תמונה:

http://img366.imageshack.us/my.php?image=case130resize4kj.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה עדכון צביעה!

אז התחלתי בצביעה כמו שתכננתי..

והנה השכבה הראשונה של הצבע:

94649166rt0.jpg

עדיין שכבה ראשונה ולא רואים הבדל בכלל מה שקצת גרם לי לחשוב אולי להפסיק עם הצביעה אבל המשכתי:

60676595of5.jpg

שכבה שניה עדיין לא רואים הבדלים (לפחות אני):

84988232xd9.jpg

הפאנל האחורי של המארז החלטתי לצבוע אותו בשחור וזה מה שיצא - לפי דעתי יצא מדהים!

41320900ae1.jpg

הלוח שמחזיק את כל הלוח אם של המחשב בצבע שחור בסוף ולא לבן:

20942393qf5.jpg

זה עוד לא הסוף של הצביעה נשאר לי לרסס לכה וזהו אני מחכה עוד איזה שעתיים שלוש ואז.

אבל סתם תמונה ככה של המחשב שלי מחובר על השולחן:

31226242st4.jpg

עוד שעתיים - שלו יהיה עדכון של הכל מחובר יחד.

ולמי ששואל אני צובע עם פיסטולט קטן, כל הציוד הזה שיש לי הוא מהמגרש של המשפחה שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואו איזה סוס זה.. הלוואי היה לי את האומץ לחשוב בכלל על לעשות דברים כאלה למארז שלי.. הפאנל שליטה על מאווררים מגניב לאללה, בכלל אהבתי מאוד את הפרוייקט.. מחכה בקוצר רוח לתוצאות הסופיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואו איזה סוס זה.. הלוואי היה לי את האומץ לחשוב בכלל על לעשות דברים כאלה למארז שלי.. הפאנל שליטה על מאווררים מגניב לאללה, בכלל אהבתי מאוד את הפרוייקט.. מחכה בקוצר רוח לתוצאות הסופיות.

תודה רבה...

ריססתי שתי שכבות של לכה על החתיכה שתופסת את הלוח אם.

עשיתי שכבה חמישית של צבע לבן על המארז אני מקווה שעוד שעתיים זה יסתיים לגמרי.

שכבת לכה על הפאנל האחורי שצבוע בשחור, שכבת לכה על התופסן של ה HD.

אני מחכה שהשכבה החמישית תתייבש ואז אני ימשיך עם הלכה וסיימתי עם הצבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד. בהצלחה :xyxthumbs:

ותגיד, כשצובעים מארז צריך להשתמש בפריימר? או שאפשר להסתדר גם בלי?

האמת היא שאני לא יודע מה השתמשתי...

אמרתי לאבא שלי שיקנה לי פחית צבע שחור ופחית צבע לבן וספריי לכה, אני לא יודע אם זה פריימר או לא...

אבל נראה לי שאם תשתמש בספריי רגיל וע לזה לכה זה יצא יפה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...