בעיה בצפיה באתרים מהארץ (אני נמצא בניו יורק) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בצפיה באתרים מהארץ (אני נמצא בניו יורק)

TheSlidead

Recommended Posts

אהלן.

אני מתחבר כרגע מניו יורק. בכדי לצפות בשידורים מחו"ל, ניסיתי לשחק עם הPROXY של האקספלורר

(דרך tools/options/connections/lan settings/proxy server)

ועכשיו אני לא מצליח להעלות את דף הבית שלי, אתר WALLA.

כל שאר האתרים עולים כמו שצריך, וWALLA עובד אצלי בבית במחשבים אחרים.

הודעת השגיאה כותבת שInternal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request

ו- Apache/1.3.37 Server at now.walla.co.il Port 80

מה עושים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתנצל... איך אני משנה את הנושא?

והאם יש דרך לפתור את הבעיה? אני פשוט מפחד לעשות RESET להגדרות של האקספלורר....[br]פורסם בתאריך: 9.09.2007 בשעה 18:43:14

ערכתי את הכותרת...

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתרים רבים חוסמים את הגישה אליהם מחו"ל, לחלקם יש אבל גרסאה אנגלית לאתר כמו ynet.com לדוגמא.

תשתמש בשרתי פרוקסי של ספקיות ישראליות בד"כ הם פתוחים לכולם תנסה למשל proxy.bezeqint.net.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :xyxthumbs:

אני הייתי מנסה קודם כל לנקות את כל הגדרות הPROXY (מוריד את הכל ה-וי).

עדיף ככה רוב הזמן...

דבר שני, בקטנה עם האיפוס לאקפלורר, להרוס אותו זה לא יהרוס, רק תוודא שאתה לא מוחק סיסמאות שמורות (לא בררת מחדל, עד כמה שזכור לי).

עושה את הטריק הרבה פעמים.

תנסה באמת להשתמש בפרוקסי מקומי.

אם אתה צריך שיטה יעילה ל"שינוי" המיקום שלך ע"מ לראות אתרים אז אני ממליץ על TOR.

http://tor.eff.org/

זה מאט את החיבור ולא טוב להורדות, אבל אתה יכול לבחור ברוב המקרים "לצאת" ממנו במדינה שאתה צריך ואז לעבוד בIP המקומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. TOR.

htw3.png

המשמעות היא ש:

1. התעבורה שלך יוצאת דרך מחשבים של אנשים אחרים בעולם (לא דרך החברה). אם אתה מעביר מידע רגיש, לך תדע מי יקבל אותו...

2. תעבורה אנונימית מגיעה למחשב שלך. מה יש בתעבורה הזו? האם היא זדונית?

3. אפשר להעביר דרכך התקפה. מישהו אנונימי משתמש במחשב שלך כדי לתקוף אחרים. למי יבואו בטענות?

אני לא קונה את הקטע של ההצפנה. הצפנות נועדו להיפרץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על קצה המזלג כי לצערי אין לי הרבה זמן כרגע.

התעבורה היוצאת לא עוברת "דרך מחשבים של אנשים אחרים" היא עוברת דרך שרתים ספציפיים.

נכון כל אחד יכול למעשה לפתוח שרת TOR אבל השרתים ה"פנמיים" לא יכלו לדעת מה מכיל המידע כי זאת הצפנה על הצפנה.

רק השרתים הקיצוניים "רואים" את המידע הלא מוצפן, אבל אם מלכתחילה יצרת קשר מאובטח אם האתר שאיתו אתה עובד אז הם יראו רק את המידע המוצפן.

לגבי תעבורה של אנשים אחרים, בניגוד לשירותים אחרים, אני לא זוכר אם זה אנונימייזר או אחד אחר, המחשב שלך לא שומר מידע או משמש כתחנת ביינים של אף אחד אחר.

שנה טובה :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...