צריך עזרה במשחק 2MOONS-חיבור איטי לשרתים של המשחק (לא הייתי בטוח איפה לפרסם) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה במשחק 2MOONS-חיבור איטי לשרתים של המשחק (לא הייתי בטוח איפה לפרסם)

DXter

Recommended Posts

שלום

למי שמכיר ולמי שלא... יש משחק אוןליין שנקרא 2MOONS (האתר הרשמי: http://2moons.acclaim.com/)

המשחק הוא כרגע בגרסת OPEN BETA

יש לי בעיה קטנה עם החיבור לשרתים שלו.

במשחק עצמו יש כזה מד שמראה את חוזק\מהירות החיבור שלך לשרתי המשחק והחיבור שלי לשרתים שלו תמיד איטי ואז קורה שאני מתנתק מהשרתים באופן רנדומלי.

אין לי מושג מה יכולה להיות הבעיה שאלתי משתתפים אחרים במשחק ואף אחד לא יודע... אם אני מדבר מספרים אז לאחד מאלה שדיברתי איתם היה 64MS ולי זה בין 500-700MS (כאשר המספרים האלה מייצגים זמן תגובה מהשרת ו- MS=MILISECONDS כלומר כמה שהמספר נמוך, יותר טוב)

לא ידעו מה להגיד לי ואז אחד השחקנים אמר לי לבדוק אולי הפיירוול מגביל את הגישה מהאינטרנט לשרתים של המשחק אז בדקתי והוספתי את המשחק לרשימת הEXCEPTIONS בWINDOWS FIREWALL וזה עדיין לא עוזר - רמת החיבור שלי עדיין נעה בין 500-700

אמרו לי שזה לא קשור למהירות אבל בכל זאת לאלה שאולי חושבים שכן יש לי מהיר 5GB... טוב זה 5GB סך הכל... אנחנו 4 מחשבים ברשת אז בתכלס בממוצע למחשב שלי יש 1.25GB

אם זה משנה משהו אז כן, יש לנו ראוטר.

אמממ אם מישהו פה צריך עוד קצת נתונים אז שיבקש ואני אביא (בהנחה שאני אדע להשיג אותם-אם לא אני אשאל)

מה יכולה להיות הבעיה פה לדעתכם? איך אני יכול לשפר\לחזק את החיבור שלי לשרתי המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר התשובה שלך בגוף השאלה!

יש לך ראוטר... לא מספיק שאתה פותח פורטים בפיירוול של וינדוס אתה צריך לעשות Port Forward גם בראוטר ...

ברגע שתעשה את זה אני מניח שהבעיה תיפתר.

אם לא עוזר תחזיר תגובה ותגיד מה בדיוק עשית .

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן גבר,

אז ככה כדי לעשות Port Forward (להלן PF) אתה צריך להכנס להגדרות של הראטור, לא ציינת את הדגם של הראוטר שלך .. אך בדרך כלל עושים את ע"י הכנסת הIP שלו בדפדפן , לדוג': בשורת הכתובת תקיש 192.168.0.1 ... את יכול למצא את הראוטר איזה IP גישה אתה צריך ע"י

Start > RUN תקיש CMD

יפתח חלון שחור תקיש שם ipconfig

איפה שרשום לך default getway המספר בשורה שלו כמו ,סטייל הכתובת שרשמתי למעלה בעל 4 סיגמטים XXX.XXX.XXX.XXX זה למעשה מה שאתה צריך להקיש בדפדפן.. לאחר מכן יפתח לך חלון של שם משתמש וקוד ... אם לא שינת אז זה של ההגדרת יצרת ובשם משתמש זה בדר"כ admin והקוד זה משתנה בין חברה לחברה ... תנסה בלי אולי יעבוד... כמובן שהכל רשום בספר הוראות שבא עם הראוטר...

לאחר כל זה יפתח לך הממשק של הראוטר שם אתה יכול לשנות כל מיני הגדרות תחפש PF ושם תכניס את את הפורט שאתה צריך שיהיה פתוח וגם תשייך אותו למחשב שלך (אמרת שיש לך 4 מחשבים) איך אתה יודע מה הIP של המחשב שלך אתה שואל .. פשוט מאד כמו קודם בחלון השחור ...2 שורות מעל איפה שהיה רשום deafult getway יש לך שורה ששם רשום IP Address .. זה למעשה הIP של המחשב שלך.. בדרך כלל אם יש לך ראוטר עם פיירוול פנימי הוא עושה שיוך אוטומטי לפורטים שהגדרת בPF .. בכל מקרה תבדוק שהוא אכן עשה את זה (למנוע בעיות אח"כ). זהו... אני מקווה שעזרתי... בכל מקרה תמיד יש ספר הוראות של הראוטר ואם אין לך אותו אז יש את ואם לא אז חבר טוב שמבין ואם לא יש אותנו כאן ואם לא... tough shit ...

שיהיה שנה טובה וחג שמח!

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח תודה... למה זה נורמלי אבל לישראל?

וקראתי בזריזות ככה את מה שאמרת לי ולא ממש הבנתי חח אני בטוח שאם אני אקרא לאט אני אבין מה לעשות

אבל אני מעדיף לא לגעת בזה כרגע שלא יעשה לי בעיות עם הגדרות אחר כך וכל מיני כאלה... אני אקבל אישור מאיש המחשבים שלי (חחח בן משפחה שמבין במחשבים...) ועל פי הוראותיו אני אעשה את זה

אבל אם לישראל זה מהירות החיבור באמת... האם כל מה שאמרת לי פה לעשות יעזור בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק למי שגר באמריקה יש 100~ MS , באירופה זה 200-500 .

עד 600 MS זה לא כזה נורא לשחק , אם יש לך נטויזיון , ברק , 012 ,או כול ספק אחר שהוא לא בין לאומי , אז יהיה לך יותר לאגים מאשר שחקנים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי שמעו משהו

קראתי בפורום של המשחק וראיתי אשכול חדש שלא ראיתי אותו מקודם והיה כתוב להוריד דרייבר ללוח אם ואולי זה יעזור... (כבר הורדתי דרייבר לכרטיס מסך וזה לא עזר) אז הורדתי וזה באמת עזר לי! אתמול שיחקתי וזה לא התנתק לי! אבל מה...? עכשיו הלאג פשוט נוראי... יש יותר לאג והוא יותר גרוע ממקודם ועכשיו גם החיבור שלי לשרתים מגיע אפילו עדMS 1700... (המקסימום שהיה לי אתמול זה 1735 או משהו כזה) אבל שוב.... אני לא יודע.... אני מניח שזה עדיף על זה שאני אתנתק כל 2 דקות

קיצור למישהו יש רעיון איך להפחית את הלאגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי עשיתי את זה... כלומר אני חושב ומקווה שעשיתי את זה כמו שצריך

בנתיים נראה שזה באמת הפחית את הלאגים... המהירות חיבור שלי עדיין בערך אותו דבר-היא לא השתפרה אבל בנתיים גם לא הגעתי ל1000+MS (טוב... חוץ מפעם אחת)

קיצור בנתיים נראה שזה עובד

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...