יש פה מישהו שמשאיר את המארז של המחשב פתוח? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש פה מישהו שמשאיר את המארז של המחשב פתוח?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

האם כדאי? כי מצד אחד יכולים להכנס ג'וקים,או שבטעות אפשר לתת מכה בתוך המחשב לאחד הרכיבים הפנימיים...וגם נראה לי שמצטבר יותר אבק ככה...אבל מצד שני המחשב מתחמם פחות (למי שיש אוויר מן הסתם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האם כדאי? כי מצד אחד יכולים להכנס ג'וקים,או שבטעות אפשר לתת מכה בתוך המחשב לאחד הרכיבים הפנימיים...וגם נראה לי שמצטבר יותר אבק ככה...אבל מצד שני המחשב מתחמם פחות (למי שיש אוויר מן הסתם)

פעם הייתי עושה את זה, זה באמת מוריד אפילו 10 מעלות.

הפסקתי עם זה כי אמא שלי התעצבנה מזה שזה תמיד פתוח :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשבים הישנים שלי פתוחים (כולל לפטופ אחד) אבל זה בגלל שאני כל הזמן מתעסק להם בקרביים.

במחשבים הסגורים שלי יש מסנני אוויר שצריך לנקות כל שבועיים, זה ממש מעצבן.

אישית אני לא ממליץ להשאיר את המחשב פתוח, זה לא בטיחותי, זה גורם להצטברות אבק וזה מסוכן למחשב.

בעיות אוורור אפשר לפתור ע"י הוספת מאווררים, ניקוי אבק (בעיקר מהגוף קירור של המעבד) ועל ידי החלפת כל המארז לאחד איכותי יותר.

קחו בחשבון שאין בעיה משמעותית להריץ 4 על 60-70 מעלות, עדיף שלא אבל לא תמותו מזה.

מה שכן, תיזהרו שהטמפ לא יעלו עוד יותר כי בסביבות 80 המחשב כבר לא יהיה יציב והוא יכבה את עצמו, יעשה ריסטרטים או לא יעלה.

בניקיון עצמו לא צריך להסתבך, כל כמה שבועות לקחת תרסיס אוויר ולהעיף את האבק, אם התעצלתם ולא ניקיתם הרבה זמן, תשתמשו בשואב אבק. שוב, הכי חשוב לנקות את גופי הקירור: מעבד, כרטיס מסך, northbridge, southbridge ואם יש לכם עוד כמה אז גם אותם.

תשמרו על המאווררים, אל תתנו להם להסתובב כתוצאה מזרימת אוויר של השואב או של הספריי כי זה יגרום נזק למייסבים העדינים שלהם.

אסור לשפשף את הרכיבים החשמליים עם מטלית, זה יכול לגרום לפריקת חשמל סטטי שתשמיד רכיבים במחשב.

את הספק כוח אני מנקה עם שואב אבק כשאני מכניס לשם עפרון בכדי להחזיק את המאוורר. אפשר לעשות ספריי מצד אחד ולשאוב מהצד השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת ש[אני לא זוכר כרגע מאיפה זה לקוח] קראתי ששואב אבק הוא פיתרון לא אידיאלי שכן הוא עלול להשאיר מטעני חשמל סטטי :-X

את ההערה הזו יש לקחת בערבון מוגבל עד שמישהו יחזק או יפריך אותה [אני אחפש את המקור בינתיים]. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משאיר את המארז פתוח ... ואם אתה משתמש בשואב כשהמחשב לא מחובר לחשמל

לא אמור לקרות כלום ( אני מנקה לפעמים את המחשב שלי עם שואב ), כמובן שצריך לעשות את זה בעדינות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משאיר אותו פתוח כי גם ככה הוא גוסס

ואני מנסה לסחוב עוד כמה חודשים עד המחשב הבא

פשוט המחיר של הQ6600 יקר מידי לטעמי

וגם הכרטיסי מסך היום בשוק לא ניראים לי באמת שווים למחיר אז אני מחכה לגירסאות חדשות

ואז אני יקנה הכל וישתמש במחשב אם מארז סגור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:funnypost:

סלחו לי על הספאם בבקשה..... זה פשוט התבקש.

אגב כדי להמחיש לכם כמה מהר ובאיזו כמות ביחס למארז סגור מארז פתוח מתמלא באבק, לפני שפתחתי את המארז שלי [לפני כחודש ומשהו] עוד יכולתי לראות את הצד השני של הגוף שלי, היום יש חלון אבק שמסתיר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...