כאשר פותחים חנות חדשה מה צריך להביא ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כאשר פותחים חנות חדשה מה צריך להביא ?

R9547655G

Recommended Posts

לדעתי שיזמין ספקי כוח. מיקלדות ועכברים. דיסקים לצריבה. צורבים. שיהיו לו כמה זיכרונות. כמה לוחות אם..אם אפשר אז כמה ...אוליי רומקולים למחשב..ציוד הקפי פחות או יותר למשל משחה טרמית. מאוווררים. כול מיני כאלה..

לגבי כמויות זה מישתנה למשל ולוחות אז ממש מעט כי לא בטוח שיירצו לקנות את הדגמים הספציפיים שיהיו לו...

שיתחיל עם הזמנות..

לדעתי ממש חשוב שייפתח אתר...לא יודע כמה עולה לתחזק אתר אבל זה דיי יעיל וזה מביא להרבה פירסום...לא משהו רציני עם מערכת הזמנות ממוחשבת וכאלה אלא יותר להראות מה יש בחנות ואיזה מוצרים אפשר להזמין...

עוד נקודה חשובה מאוד לדעתי: שיאפשר ללקחות לבקש כול חלק שהם רוצים אפילו שאין לו במלאי ושייבא להם באופן יחידני...למשל אני חיפשתי בקר שליטה על מאווררים ולא היה לחנות מסויימת (שלא אנקוב בשמה) אותו ביקשתי שיזמינו לי והם אמרו שלא והלכתי לקנות בחנות אחרת...ככה מרוויחים לקוחות...זהו פחות או יותר לדעתי האישית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל בקטן עם ציוד היקפי

מצלמות מקלדות עכברים דיסקים לצריבה מיקרופונים ספקי כח כבלים של רשת ראוטרים רמקולים (אל תגזים במלאי בהתחלה שיהיה לך 10 יחידות גג מכל סוג).

שים כמה פוסטרים של מוצרים נוספים

כמה לדוגמה ותתחיל ככה

תדאג אבל שיהיו לך מחירים בשליפה גם למוצרים שלא נמצאים בחנות ותנסה להתחייב לזמן אספקה מהיר

מניסיון במחירות אנשים אוהבים לראות מה שהם קונים אז זה קצת בעייתי להחזיק מלאי מוגבל

אבל אין ברירה חייבים להתחיל ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנאדם שלא מבין שום דבר במחשבים יהיה מאד קשה לעסוק בתחום הזה ..

ובגלל זה אמרו לך להגיד לבחור שירד מזה כי אין לו שום סיכוי להצליח בתחום.. במיוחד שהוא לא מבין כלום והתחרות הגדולה שיש בתחום ..

בקיצור אם אתה / הוא לא רוצה לצאת בהפסד מכל העניין - שיוותר ..

ואני לא אומר את זה כדי לבאס אותך פשוט הוא לא יכול לעבוד בתחום שהוא לא מבין שום דבר בו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנאדם שלא מבין שום דבר במחשבים יהיה מאד קשה לעסוק בתחום הזה ..

ובגלל זה אמרו לך להגיד לבחור שירד מזה כי אין לו שום סיכוי להצליח בתחום.. במיוחד שהוא לא מבין כלום והתחרות הגדולה שיש בתחום ..

בקיצור אם אתה / הוא לא רוצה לצאת בהפסד מכל העניין - שיוותר ..

ואני לא אומר את זה כדי לבאס אותך פשוט הוא לא יכול לעבוד בתחום שהוא לא מבין שום דבר בו..

מי אמר שהוא לא מבין כלום אבל? הוא יכול ליהיות עם דיפלומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלה בקטנה? דילר אצל מספר יבואנים, שמור על האופציה להביא במידת הצורך מלאי מן היבואנים בכל זמן אפשרי (אל תחזיק מלאי משלך), ככה במידה ויש הזמנה אתה יכול לספק אותה מהר.

זו התחלה באסה, אבל ככה מתחילים.

ברגע שיש לך קהל קבוע, ומוצרים שנמכרים ללא הפסקה, תתחיל ליבא אותם בעצמך ושמור על מלאי קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...