iso ' bin והתקנת לינוקס מההרד דיסק .. - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iso ' bin והתקנת לינוקס מההרד דיסק ..

Recommended Posts

ערב טוב לכול המשתמשים של האתר : :hi:

התבקשתי על ידי משתמש בשם בני , לפרסם פה תרא'ד שעוסק בלינוקס והרד דיסקים :

אז הנה השאלה :

"שלום לכולם וערב טוב , ברצוני להתייעץ איתכם תותחי התמיכה של פורום תוכנה , אני רוצה לפתוח קובץ ISO שהורדתי מהאינטרנט להHD , (סתם לידיעה מדובר בISO של ) (הסיבה לכך היא שאני בעוונותי לא רכשתי צורב ) אך איני יודע כיצד ניתן לעשות זאת , אודה מאוד לכל מי שיוכל לעזור לי"

השאלה היא : האם ניתן להתקין מתוך ההרד דיסק ?

מודה לכם על כול תשובה ועזרה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל קצת יותר פרטים בבקשה.

כעיקרון עם הקבצים שהורדתה ה ISO.* אין בעיה מיוחדת לפתוח אותם, כל מה שאתה צריך זה להוריד את התוכנה בשם :DAEMON TOOLS

ניתן להוריד אותה מפה http://www.daemon-tools.com/.

עכישו לגבי התקנת הלינוקס מההרדיסק,אף פעם לא ניסיתי אבל אני מאמין שזה אפשרי, אבל אני מציא אם יש לך חיבור מהיר לאינטרנט וקצת סובלנות אז עדיף לך לעשות את מה שניקרא "התקנת אינטרנט", כל מה שצריך לעשות זה להוריד כמה קבצים להעתיק אותם לדיסקטים ולאתחל עם הדיסקטים הללו את המחשב.

בדיסקטים הללו תהיה לך תוכנה קטנה שתעזור לך להתקין, כל מה שנישאר זה לבחור באתר של הלינוקס MIROR מהיר וההתקנה תצא לדרך.

נ.ב

בשביל התקנת אינטרנט אתה צריך חיבור כבלים ללא חייגן (ז"א אחד שכל הזמן מחובר) או חיבור ADSL אבל שהמודם יהיה ראוטר (כמו שאנשים הופכים את ה ALCATEL HOME לPRO) כי אי אפשר לעלות סקריפטים של חייגן בהתקנה הזו.

כמו עם יש לך LAN שמחובר לאינטרנט ההתקנה גם אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...