מאיפה ניתן להשיג את הסרט "בעל זבוב" ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה ניתן להשיג את הסרט "בעל זבוב" ?

1nstall

Recommended Posts

שלום לכולם..

עברתי כבר על שלוש חנויות וVideo שנמצאות באזור מגורים שלי. ואין שום סרט שעונה לשם הזה.

מישהו מכיר ספריית ששם הסרט נמצא בטוח? אם זה עוזר השם של הסרט באנגלית זה The Fly.

תודה מראש

Install

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מכיר ספריית ששם הסרט נמצא בטוח? אם זה עוזר השם של הסרט באנגלית זה The Fly.

אמממ ... לא. "The Fly" זה סרט אחר לגמרי, על מדען שבונה מכונת טלפורט שבזמן הניסוי זבוב נכלא ביחד איתו במכונה והDNA של שניהם מתערבב והופך אותו למפלצת שהיא חצי זבוב חצי אדם ...

הסרט שאתה מחפש נקרא "Lord of the Flies".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד מאיי מיול, זה מה שאני עשיתי בתקופת התיכון, יש שניים אחד שחור לבן ואחד בצבע, נראה לי הזה בצבע פחות טוב.. האמת אם הייתי שומר לא היה אכפת לי לצרוב ולשלוח לך בדואר אבל נראה לי שמחקתי.

בכל מקרה קראתי את הספר לפני שראיתי את הסרט (באנגלית) והוא היה פשוט טוב, נראה לי הספר היחיד שקראתי בגלל בית הספר שבאמת חשבתי שהוא טוב...אבל הגרסה האנגלית בטח יותר טובה מהגרסה העברית. תמיד הורסים את הספרים האלה בתרגום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעם האחרונה שראתי ספר הייתה איפשהו בכיתה ז' ניראה לי..

עד עכשיו הצלחתי "לשרוד" שלושה ספרים ע"י קריאת תקצירים וסיכומים. אני אתחיל לקרוא את הספר, אם הוא לא יעניין אני אנסה להשיג שוב את הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן קראתי על הערך של הספר בוויקיפדיה,

והיה שם קישור לעמוד הבא שאולי יכול לעזור לך:

http://sikumuna.co.il/w/index.php?title=%D7%91%D7%A2%D7%9C_%D7%96%D7%91%D7%95%D7%91_/_%D7%95%D7%95%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%90%D7%9D_%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%92&rcid=8859

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יהיה ממש מצחיק אם תראה את The Fly ותסכם אותו במקום את Lord of the Flies :lol: :lol:

מזל שאתה מתייעץ אם אנשים, אחרת זה היה יכול להיות טיפה מביך.

ד"א, הספר באמת טוב. גם אני קראתי אותו במסגרת שיעורי אנגלית, וזה הספר היחיד שבאמת זכור אצלי לטובה (או זכור אצלי בכלל מאותה תקופה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי סיפור ענק!

אני זוכר שאני חיפשתי בנרות את הסרט.. ידעתי שאין מצב שאני קורא את זה.

אני בסוף מצאתי את הגרסה הזאת http://imdb.com/title/tt0100054/

הסרט משנת 90, צבעוני ונתן לי ציון 93 יפייפה.. בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...