מפרט עבור משחקים matlab ו OC (תקציב עד 6K) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט עבור משחקים matlab ו OC (תקציב עד 6K)

meowmix

Recommended Posts

שלום לכולם, כבר הרבה זמן אני מחכה לקנות מחשב חדש והנה הגיע הרגע.

אני מעוניין במעבד Q6600 G0

כ. מסך 8800 GTS 320MB

HD בגודל סביר (250-320 GB)

2 GB זיכרונות (677 או 800 MHZ)

ברצוני לעשות OC בינוני למעבד, נגיד עד 3000 MHZ, מסיבה זו אני מניח שכדאי לבחור וזכרונות מתאימים?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטגוריות מוצרים מחיר כמות

מעבדים Intel 2 Quad Q6600 2.40Ghz 8MB Conroe -=Stepping G0=- OEM ¤ 1485 1

לוחות אם Gigabyte GA-P35-DS3L Conroe Support GP35DS3L ¤ 603 1

מארזים NZXT Lexa BlackLine No PSU ¤ 553 1

קירור למעבד Thermaltake Big Typhoon VX CL-P0310 ¤ 249 1

ספקי כוח Enermax Liberty 400W 30A @ 12V ¤ 405 1

זיכרונות 1GB Value Select -667 C1G667 ¤ 226 2

קשיחים למחשבים שולחניים Western Digital 320Gb 16MB WD3200AAKS ¤ 448 1

כרטיסי מסך Sparkle Nvidia Geforce 8800GTS 320MB Retail ¤ 1575 1

צורבים LG H62NK -RW Dual Layer Sata Black ¤ 199 1

מחיר לתשלום בכרטיס אשראי עד 2 תשלומים ללא ריבית, תשלום מזומן שטרות או העברה בנקאית 2% הנחה : ¤ 5969

**הזכרונות יספיקו מעל ומעבר לאוברקלוק שאתה מתכנן**

**אפשר לרדת במארז ולקחת משהו כמו האפולו ולחסוך 150 ש"ח בערך**

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחות אם GA-P35-DS3L Conroe Support GP35DS3L ¤ 603 1

מארזים Lexa BlackLine No ¤ 553 1

**הזכרונות יספיקו מעל ומעבר לאוברקלוק שאתה מתכנן**

**אפשר לרדת במארז ולקחת משהו כמו האפולו ולחסוך 150 ש"ח בערך**

תודה רבה על המפרט שהצעת, כמה שאלות:

- האם זו ירידה משמעותית באיכות ובנוחות (במילים אחרות, בקירור, במקום הפנוי וברעש) לרדת מהמארז שהצעת אל Hec 6A19? על אילו אלטרנטיבות ביניים היית ממליץ?

-האם לא כדאי לקחת עם latency יותר נמוך?

- מה ההבדל בין ה DS3 הרגיל ל DS3L ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.ה-6A19 מעולה אבל יהיה רועש יותר. אתה יכול לקחת אפולו כמו שהצעתי שיעלה קצת פחות מ-400 ש"ח

2.לא..ה-CL ממש לא רלוונטי פה.

3.DS3L זהה ל-DS3 חוץ מהעבודה שה-L אינו מגיע עם חיבור Sata חיצוני שלטעמי מי שלא צריך אותו יכול לחסוך בשקט את ה-100 ש"ח הללו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

raidmax segita ב350 גם תהיה אופציה לא רעה,למרות שאפולו מארז מצוין,ועדיף להוסיף כמה עשרות שקלים ולהשיג אותו.

פרט נוסף לגבי הלוח אם:

גירסאת L מכילה רק 4 חיבורי SATA (וחיבור ide אחד. מספיק ל2 כוננים,ככה שאין ממש בעייה עם זה) ואינה תומכת ב RAID.

אם אתה לא צריך רייד תחסוך 100 שקל ותלך על גירסאת ה L,זה ממש מחיר מצוין ללוח שכזה. (אם תצטרך יותר מ4 כניסות S-ATA אפשר לקנות מפצלים,הם זולים למדי כיום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BT יהיה שקט ומספיק פה...לא ממליץ לקחת שום דבר אחר וזה גם ממש לא נחוץ פה גם ככה

DS3 רגיל לא תומך רייד ככה שזה לא נחשב להבדל..אבל 4sata יספיקו ל-99.9% מהאנשים...

הוא תומך ברייד 0/1/5 לפי האתר של גיגהבייט:

http://www.giga-byte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ProductID=2544&ModelName=GA-P35-DS3

[br]פורסם בתאריך: 3.09.2007 בשעה 17:27:52

לגבי הזיכרונות, האם הזיכרונות הללו לא יגבילו ל OC שתיכננתי, כ 125% מה Stock FSB?

125 אחוז מ266 יוצא כמעט 333,שזה חצי מ667,ככה שלא תהיה לך בעייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חדש לא..ולא ראיתי לזה איזכור בלינק שנתת אבל אני אאמין לך כי אין לי סיבה שלא..אני רק אשמח אם תבדוק את זה יותר לעומק.

אבל אוקי..אם אתה זקוק לרייד (ורובם לא) ולחיבור Sata חיצוינ (ורובם לא) קח DS3...אם לא אז DS#L יהיה מעל ומעבר

לגבי האוברקלוק,הזכרונות ששמתי לך כמעט בטוח יגיעו לתדר של 350 שזה יותר מה-333 שתיכננת לעשות..ככה שלא תהיה שום בעיה שבעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המפרט שהצעת, כמה שאלות:

- האם זו ירידה משמעותית באיכות ובנוחות (במילים אחרות, בקירור, במקום הפנוי וברעש) לרדת מהמארז שהצעת אל Hec 6A19? על אילו אלטרנטיבות ביניים היית ממליץ?

אני ממליץ לך להישאר עם הBlack Line בגלל שלעומת האפולו אתה מקבל עוד שני מאווררים (אחד של 120 בקידמת המארז, ואחד של 80 ב"גג" המארז) ..

שלא לדבר על העיצוב ההרבה יותר יפה.. אבל פה זה כבר עניין של טעם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חדש לא..ולא ראיתי לזה איזכור בלינק שנתת אבל אני אאמין לך כי אין לי סיבה שלא..אני רק אשמח אם תבדוק את זה יותר לעומק.

אבל אוקי..אם אתה זקוק לרייד (ורובם לא) ולחיבור Sata חיצוינ (ורובם לא) קח DS3...אם לא אז DS#L יהיה מעל ומעבר

לגבי האוברקלוק,הזכרונות ששמתי לך כמעט בטוח יגיעו לתדר של 350 שזה יותר מה-333 שתיכננת לעשות..ככה שלא תהיה שום בעיה שבעולם

ctrl+f raid

או שמשהו משובש לי בעינים או שמשהו לא בסדר באתר של גיגהבייט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...