מצלצלים - איך זה עובד? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלצלים - איך זה עובד?

SweeT_EviL

Recommended Posts

לא צריך להיות גאון כדי לראות שזאת עבודה בפנים. דבר ראשון אם תקרא למטה בקטן תראה שצריך לשלוח 2 sms-סים וסה"כ זה יוצא 10 ש"ח (?). דבר שני, אחרי שהם מתחילים את השאלה הם פשוט מחכים איזה חצי דקה עד שכל הפריירים ישלחו את ה-sms-ים שלהם (הם כבר עשו איזה 100K) ואח"כ פתאום מתקשרים לאיזה מישהו שפתאום איכשהו ממש מבולבל ולא יודע מה התשובה... זה בגלל שהוא שלח את הסמס לשאלה שהייתה לפי חצי שעה....

קיצור תפעילו קצת את השכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ההורים שלי השתגעו מזה אבל תגיד לי אם זה נראה לך הגיוני שנותנים שאלות כל כך קלות .

הם פשוט רוצים למשוך את האנשים. לדוגמא תראה כמה זמן לוקח בין כל אדם שעולה לשידור. איך זה יכול להיות ? הם פשוט מחכים איזה 5 דקות (בינתיים השדרנים מזיינת במוח ,סליחה על הביטוי) ובינתיים אנשים שולחים עוד ועוד הודעות (מפסידים עוד ועוד כסף) עד שעולה סוף סוף איזה בן אדם שיודע את התשובה.. וחוזר חלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות זה יאללה..

היום ראיתי את זה..

תוך פחות מ30 שניות ידעתי לענות על הכל כולל הראל מויאל וכל מה שהיה..

אבל לא התאמצתי לשלוח sms זה שטויות!1

ואיזה שירים של צוות בידור בבית מלון יש להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עבודה בעיניים , סבתא שלי חולה על זה ..ואני אומר לה שזה "דראק" כדי שהיא תבין טוב טוב כמה זה שווה.

מה שכן השדרנית מקצוענית לאללה והיא שולטת היטב בשידור. אבל בכל זאת היא מהאנשים שצריך להרוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי על זה איך הם נותנים סכומים כאלה.

פעם אחת ניסיתי לשלוח וזה שלח לי SMS חזרה עם שאלה ועניתי נכון ואז זה שלח לי עוד SMS שאומר שעניתי נכון על השאלה, אבל לא מספיק מהר. אז הבנתי מה הקאטץ' פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתגרים שם הם ברמה שילד בן 8 יוכל לפתור אותם, כדי שכמה שיותר אנשים ישלחו SMSים ... (במקרה הכי גרוע אם הם רואים שאנשים מתקשים המנחה נותנת רמזים :bash:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לראות את התוכנית לא מזמן אצל חבר. תכלס ראינו כדי לצחוק על המנחה והאנשים שמתקשרים ומתדלקים את התוכניות האומללות הללו.

היה מקרה אחד שאני זוכר היטב, שהציגו חידה (די קלה עם דגלים) שנתקעה המון זמן ללא פתרון, עד שלבסוף המתקשר העשירי עלה על הקו, נתן תשובה שגויה לגמרי ולהפתעתנו כל המסך נצנץ והמנחה שיבחה אותו על התשובה המדויקת... כשברור שזאת טעות.

אני בכלל חושב שהמתקשרים הם צוות האולפן וההפקה ::)

פראיירים לא מתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...