איך הסתבכתי עם הצ'יפ ל WII.. עצות/עזרה - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הסתבכתי עם הצ'יפ ל WII.. עצות/עזרה

itaysp

Recommended Posts

שלום :)

בשבוע שעבר חזרתי מארה"ב, הבאתי איתי ו 4 שלטים..

עוד כשהייתי בארה"ב הזמנתי צ'יפ הבייתה בכמה דולרים ומברג מיוחד כדי לפתוח את ה ..

עכשיו מסתבר שהצ'יפ שקניתי (WiiKey) הוא "חיקוי" של הצ'יפ המקורי (אז בגלל זה זה עלה כל כך זול... חח)

בקיצור קראתי באינטרנט שאין שוב הבדל בין המקורי לחיקוי... אולי באיכות של המעגל המודפס אבל לא משהו רציני.. את התוכנה אני בכלל טוען אחר כך לבד.

זאת לא הבעיה.. הבעיה, שאותה גיליתי רק לאחר שקניתי את הצ'יפ זה שנינטנדו התחילו לחתוך רגלים לצ'יפ אחר בתוך ה שאליו אמור להתחבר ה WiiKey,

וגם העלימו נקודת חיבור על הלוח של ה לעוד נקודה שה WiiKey אמור להתחבר אליה..

אני הייתי אמור להלחים את הצ'יפ לבד.. עכשיו זה כבר בלתי אפשרי לאחד כמוני כי זה ממש ממש ממש ממש קטן.. וצריך להשלים את הרגלים החתוכות או לחבר את

ה WiiKey ישר לצ'יפ עם הרגלים החתוכות במקום להשלים לו את הרגלים..

בחנות רוצים 450 שקל על התקנה + הצ'יפ בגלל זה קניתי לבד בכמה דולרים את הצ'יפ.. זאת גניבה. בחו"ל רוצים משהו כמו 30 דולר. לא מצאתי מישהו שמתקין בחו"ל הרי בסך הכל נסעתי לטייל ובדרך קניתי WII.

מה אני יכול לעשות עם הצ'יפ הזה עכשיו??

תמונות מתוך ה WII שלי..

הרגליים החתוכות

19840f4825.jpg

אולי זה נראה קצת גדול בתמונה אבל זה ממש ממש ממש קטן..

אני אנסה להביא תמונה יותר ברורה שאנשים אחרים צילמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחנות רוצים 450 שקל על התקנה + הצ'יפ בגלל זה קניתי לבד בכמה דולרים את הצ'יפ.. זאת גניבה. בחו"ל רוצים משהו כמו 30 דולר. לא מצאתי מישהו שמתקין בחו"ל הרי בסך הכל נסעתי לטייל ובדרך קניתי .

זאת גניבה?! הגונב מגנב פטור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב, יש לך שאי אפשר לחבר לו ג'וק בלי להסתקן בנזק בלתי הפיך . נינטנדו התחילה לחתוך רגליים לג'וק הזה לפני חודשיים שלוש קודם ביפניות אחר כך באמריקאיות הם בטח גם חתכו לאירופיות אבל הWII פחות פופולרי באירופה מאשר בארה"ב ויפן.

אני לא יודע בכלל מה חוקיות השירשור שלך מומלץ שלא תביא קישורים לאיך לתקן או להרכיב אותו .

בכל מקרה נינטנדו גם לא מזמן התחילו לעשות כל מני דברים שידפקו תוכנתית פרוצים ויש סיכוי שהם כבר יודעים לזהות אותם. לא מזמן הם עדכנו את הקונסולה שסגר את הפרצה התוכנתית של freeloader שאפשר לאנשים להריץ משחקי gamecube מאיזורים שונים.

נינטנדו כיצרנית קונסות עשו פשלה רצינית עם הפרצה הזאת כי זה הורס להם את התמיכה של מפתחי משחקים . המפתחים לא פריירים לקחת סיכון שהם יפתחו משחק וכולם יורידו אותו. עכשיו מנסים לתקן את הבעיה הם יותר משתמשים בטקטיקת הפחדה אבל יש סיכוי שהם יתריסו. בנתיים ה PS3 בלתי פריצה וה 360 מזהה שהיא פרוצה ומיקרוסופט חוסמת את הקונסולה ממשחקי .

היה לי איזה שירשור על הסיפור הזה . יש להם כמה סינים שחותכים רגליים לג'וקים 14 שעות ביום בשביל חצי מנה פלפל כל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש לזה בעיה כל כך של חוקיות.. אני רק רוצה לשחק במשחקים מגובים שאני צורב. מה אני קונה משחק ב300 שקל ואם הוא נהרס לי אז הלכו 300 שקל?

אז כדי לצרוב למקרה שהכלב או החתול יעשו נזק.

הרגליים האלה כל כך קטנות.. צריך להיות תותח כדי לחתוך אותם..

בחנות רוצים 250 שקל כדי להתקין את הצ'יפ אם יש לי כבר את הצ'יפ.. ומצאתי מדריך איך להתקין את הצ'יפ עם הרגליים אבל לא ציינו שם משהו שלא ידעתי כבר קודם. זה פשוט נורא קשה (לי) להתעסק עם הלחמות בכאלה גדלים מיקרוסקופים..

אולי בסוף אני באמת אקח אותו לחנות.. בסוף זה יוצא לי אותו הדבר כי הצ'יפ והמשלוח והמברגים והכל עלו לי 40 דולר בערך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...