תעזרו לי בבקשה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעזרו לי בבקשה

בני סלע

Recommended Posts

שלום לכולם :silly:

אז נגש ישר לבעיה,יותר נכון לבעיות...מדובר באינטרנט,באקספלולר,פיירפוקס,ואתרים שונים ברשת. :jump:

אינטרנט...הוא מתנתק לי מדי פעם כשיש עומס,כשאני מוריד משהו כשאני משחק במשחק וכדו'...זה מעצבן כי לא רק האינטרנט ניתקע....אלא כל המחשב,ורק ריסט פותר את הבעיה.

אקספוללר...גלשתי באתר,וכשיצאתי שמתי לב שהאתר נסגר בצורה מוזרה...אחרי שעה חזרתי ולחצתי על האייקון של האקספוללר החלון נפתח ואחרי שניה נסגר...בלי שום ERROR או משהו אחר.

פיירפוקס...קודם כל מהרגע שלחצי פעמיים על האייקון לוקח לו כ-8 שניות לעלות,דבר שני שמדי פעם הוא פשוט נתקע ורק אחרי כמה דקות משתחרר,דבר שלישי...למשל אני שומע ביוטיוב וגולש באתר אחר,ברגע שאני מעביר עמוד באתר או עושה רענון היוטיוב מתחיל להיתקע... :bash:

אתרים שונים ברשת...יוטיוב-בלי שום סיבה שבעולם האתר מחליט לא לעלות...לוקח לו חצי שעה לעלות את העמוד הראשון,עוד 10 דקות מאז שלחצתי"חפש"...וכשאני מגיע סוף סוף לקליפ או סרטון קצר...או שהוא נתקע ופשוט לא נכנס לעמוד של הסרטון או שהוא נכנס אבל הקו האדום הזה לא זז...ושם דבר לא עוזר,ריסט,החלפת וכל מיני שטויות...שום דבר

לאתרים שונים כמו נענע או וואלה הוא לא נכנס...ורק אם אני עושה רענון כמה עשרות פעמיים הוא מועיל בטובו לעלות לי..

----------------------------------

עכשיו אתם בטח חושבים..."המחשב שלו עמוס בזבל ובווירוסים"אז לא,המחשב נקי הרצתי אין ספור סריקות...התקנתי מחדש את האנטי וירוס,ניתקתי את "FIRE WALL" כי חשבתי שהוא חוסם...אבל שום דבר לא עוזר.

המחשב נקי,אין אבק אין טמפרטורות גבוהות,המחשב עובד מצוין כל עוד לא מדבר בגלישה באינטרנט.

וגם להתקין חדש לא בא בחשבון,הדיסק לא אצלי... :screwy:

תעזרו לי בבקשה,אני נואש,אין לי פתרון,אולי אני מפספס משהו פה? תעזרו לי בבקשה :-\

נ.ב אם זה חשוב אז אני מחובר ל-012.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי אופרה...לא אהבתי,לא נכנס לאתרים שונים(אין תמיכה כנראה)...ואז צריך להישמש בדפדפן אחר וזה סיפור....אני רוצה אחד שיענה על כל הצרכים שלי.

אקספלולר היה מעולה...אבל כרגע הוא לא עולה. :pissed:

איך מתקנים רגיסטרי?יש לי תוכנה בשם "CCLEANER" דרך שם תיקנתי רגיסטרי...זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...