LOL כמה דברים במקום אחד - כמה עדכונים בנוגע לציוד לא מועט בכלל - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LOL כמה דברים במקום אחד - כמה עדכונים בנוגע לציוד לא מועט בכלל

anatoli

Recommended Posts

זה לא ביג דיל למצוא מישהו שישלח לארץ. הבעיה היא למצוא משהו ממש זול. אם רוצים להוציא משהו כמו 120שקל (כולל משלוח) אז זה לא ביג דיל בכלל. אבל אז לא חוסכים יותר מדיי. לדוגמא, אם שולחים למישהו בארה"ב מאמאזון ואז הוא שולח לארץ זה יוצא איזור ה-80 שקל ליחידה אם קונים 5 יחידות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שתיהן טובות למעשה. מה שכן שמתי לב זה שלמרות ששתיהן קלות להנעה, ושתיהן לא חייבות מגבר, ה-MS-1 מרוויחות ממגבר טוב לא קצת. השילוב שלהן עם ה-mini^3 לדוגמא היה מהנה מאוד ועם באס טוב יותר ממה ששמעתי מהן בלי מגבר. בסופו של יום עניין של טעם וכל אחד יכול להעדיף משהו אחר. אני אישית קצת יותר אוהב את ה-MS1.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Anatoli, it was a pleasure having you guys over and checking out each others gear

:)

also, if you had come about 2 weeks earlier.. you could have seen an alien dac in a chewing gum box! ;D ;D

I think I'll cram it into one of those hammonds (the mini3 case).

I must say though, the ultrasones are like tea, and may not be everybody's cup. I personally love them, but it really is a matter of taste. their sound too, is rather acquired, and takes a bit of getting used to the offset drivers.

they do tend to be a little bright up top, but you were listening on my MAX with cheap output transistors*. I've got some great pairs of transistors on their way that I believe will make a huge difference.

My MAX was basically built with my headphones in mind, so the transistors should top that off.

(tubes+BlackGates bypassed with sonicap gen IIs with toshiba output caps)

till next time..

*Steinchen:

slim sound, a little on the bright side. cheap and easy to source (at least in Europe)

(this is regarding the cheap fairchild BD139/140 pair I've got now...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

האמת שאם מחיר של KSC75 יהיה סביב ה 70-80 אחר למישלוח אני בכיף יזמין 2 זוגות שישבו בצד לעתיד. אחרי המוד הלא יקר שעשיתי להם הכולל את הרשת והפדים החדשים הם נשמעים ממש טוב לטעמי אפילו ממש טוב! דרב היחד שחסר לי בהם זה במה אבל כמה כבר אפשר לדרוש מאוזניות במחיר כזה?!

להזמין KSC75 מאיביי זה סיפור של כ-$20 (8-9 דולר לאוזניות ועוד 11-12 בערך למשלוח). אלא אם אמורים לשלם עליהן מס כלשהו בארץ, זה יוצא בסביבות ה-80 ש"ח

ניסיתי לבדוק עם מספר מוכרים אפשרות להנחה במשלוח להזמנה של כמה יחידות, אבל אצל כל המוכרים combined shipping מוריד רק דולר אחד מהמשלוח של כל פריט נוסף ככה שזה ממש זניח. הם טוענים שהם מגלמים חלק מהעלות של האוזניות במשלוח בשביל לחסוך בעמלות של איביי.

בשורה התחתונה, אני לא רואה (לצערי) הרבה טעם לעשות הזמנות משותפות מאיביי, אלא אם מישהו כן מצא מוכר שחוסך בעלויות המשלוח. אמנם 80 שקל כשלעצמם זה לא הרבה כל כך אבל זה קצת מעצבן שיותר מחצי זה עלויות המשלוח... מה גם שהרבה פחות כואב בכיס להרוס במודינג של 40 שקל ולא 80 ;)

מישהו מכיר אולי חנות (לא באיביי) שמשתלם להזמין ממנה מספר יחידות של ה-KSC75? לי כבר יש 2 או 3 הזמנות על הכוונת ולדעתי אני אוכל למצוא עוד מעוניינים

עידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...