[מבקש דעה] מפרט מחשב - גיימר (גמור מעודכן וערוך) 7000+ ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[מבקש דעה] מפרט מחשב - גיימר (גמור מעודכן וערוך) 7000+ ש"ח

oren88

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם המסך רק למשחקים אין ספק שה22'' יהיה עדיף בשבילך, ה2'' יותר שאתה מקבל יתנו לך הנאה ו"יכסו" את היתרונות של ה2007.

אבל בכללי ה22'' בכלל לא יותר טוב מה2007, אז אל תדבר שטויות. ה2007 יותר איכותי מכל 22'' שתביא לי, כולל מה22'' של חבר שלך (שאגב המסך שלו הוא בין הטובים ממסכי 22'').

אם תבדוק את שני המסכים תיווכח לדעת של2007 עדיף על ה22'' של חבר שלך בהכל למעט הגודל (2'' פחות) וזה בא לידי ביטוי ב: עומק הצבעים, חדות הצבעים, זוויות הצפייה (אופקיות + אנכיות, תנסה לראות מהצדדים עם שני המסכים ואז תגיד לי מה ההבדל ואל תגיד לי "וואו איזה מסך בן זונה זה" כמו איזה ילד קטן שמתלהב מכל שטות),ארגונומיה,יתרון בצפייה ממושכת, יחס ניגודית עדיף ועוד יתרונות שיש ל2007.

ואם כבר 22'', לא הייתי ממליץ לך על הLG, יש לך את הVS, את הDELL ואת הSAMSUNG שטובים ומשתלמים ממנו.

ממתי כרטיס מסך צריך לנצל מסך? ההפך הוא הנכון. המסך (רזולוציה) צריך לנצל את כרטיס מהסך.

אמרו לך כאן שהמסך לא ינצל את מלוא הGTX והם צודקים.

אבל זה לא ממש משנה כי אני לא מסתכל על המסך מהצד אני מסתכל עליו רק ישר ולא מכל מני זויות.. חח

ולמה לא להגיד שהמסך "בן זונה" הוא באמת היה נראה סבבה וראו בו טוב מאוד .. וה VIEWSONIC לא הכי טוב, המפרט הטכני של הסמסונג ושל ה LG גבוהים יותר..

ורק שתדע שה VIEWSONIC לא יכול להיות יותר "משתלם" כיוון שהוא רק יותר זול אבל המפרט הטכני שלו פחות טוב. (כנ"ל על של ה סמסונג.. ניגודיות 1:1000 לעומת 1:3000) ומה שמוזר זה שהסמסונג עולה יותר מה LG.. ול LG יש מפרט טכני יותר טוב (ניגודיות 1:3000 לעומת של הסמסונג שהיא 1:1000)

בקשר לכרטיס, יש לי 2 חברים ולאחד יש GTS ולאחד GTX וזה לא קשור לניצול של כל הכרטיס.. ל GTX יש גם דברים שיותר טובים מה GTS (אני לא ירחיב כי אתם בטח יודעים את זה כבר) לכן אני רוצה לקחת את ה GTX.. וראיתי בעיני את שניהם ופשוט ה GTX הרבה יותר טוב ואין לי בעיה להשקיע עוד 500 שקל לקבל אותו.. (כן במקרה שלי זה בסך הכל עוד 500 ש"ח) אז חבל.. וגם ככה עוד כמה חודשים (שתצא סידרה 9 של nvidia) אני אמכור את הכרטיס וכנראה אקנה את הכרטיס הכי חזק מסידרה 9 ..

ולגבי המפרט שהביאו לי, שוב תודה אבל אני לא מעוניין בכרטיס מסך הזה (GTS) ואני לא מעוניין בכונן קשיח של 320 GB כבר ציינתי שאני רוצה 500.. (שמתי 2 של 250 לשים ב RAID 0 שיהיה יותר מהר)

לגבי המסך, ה 24" של הוא בעל הפאנל האיכותי? ז"א הוא משתווה ל 20" של DELL?

לגבי הזיכרון, מה רע בזיכרון שאני לקחתי? (באמת אני רק שואל לא בא בטענות או משהו שלא שוב תחשבו את זה חח)

המארז סבבה כמו שרציתי =]

הספק כח, אוקיי אמרתם שהוא יחזיק אני סומך עליכם, תודה.

הקירור למעבד גם כמו שרציתי אז אחלה.

(השאלות מודגשות באדום, תודה מראש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא ממש משנה כי אני לא מסתכל על המסך מהצד אני מסתכל עליו רק ישר ולא מכל מני זויות.. חח

ולמה לא להגיד שהמסך "בן זונה" הוא באמת היה נראה סבבה וראו בו טוב מאוד .. וה VIEWSONIC לא הכי טוב, המפרט הטכני של הסמסונג ושל ה LG גבוהים יותר..

ורק שתדע שה VIEWSONIC לא יכול להיות יותר "משתלם" כיוון שהוא רק יותר זול אבל המפרט הטכני שלו פחות טוב. (כנ"ל על של ה סמסונג.. ניגודיות 1:1000 לעומת 1:3000) ומה שמוזר זה שהסמסונג עולה יותר מה LG.. ול LG יש מפרט טכני יותר טוב (ניגודיות 1:3000 לעומת של הסמסונג שהיא 1:1000)

בקשר לכרטיס, יש לי 2 חברים ולאחד יש GTS ולאחד GTX וזה לא קשור לניצול של כל הכרטיס.. ל GTX יש גם דברים שיותר טובים מה GTS (אני לא ירחיב כי אתם בטח יודעים את זה כבר) לכן אני רוצה לקחת את ה GTX.. וראיתי בעיני את שניהם ופשוט ה GTX הרבה יותר טוב ואין לי בעיה להשקיע עוד 500 שקל לקבל אותו.. (כן במקרה שלי זה בסך הכל עוד 500 ש"ח) אז חבל.. וגם ככה עוד כמה חודשים (שתצא סידרה 9 של nvidia) אני אמכור את הכרטיס וכנראה אקנה את הכרטיס הכי חזק מסידרה 9 ..

ולגבי המפרט שהביאו לי, שוב תודה אבל אני לא מעוניין בכרטיס מסך הזה (GTS) ואני לא מעוניין בכונן קשיח של 320 GB כבר ציינתי שאני רוצה 500.. (שמתי 2 של 250 לשים ב RAID 0 שיהיה יותר מהר)

לגבי המסך, ה 24" של הוא בעל הפאנל האיכותי? ז"א הוא משתווה ל 20" של DELL?

לגבי הזיכרון, מה רע בזיכרון שאני לקחתי? (באמת אני רק שואל לא בא בטענות או משהו שלא שוב תחשבו את זה חח)

המארז סבבה כמו שרציתי =]

הספק כח, אוקיי אמרתם שהוא יחזיק אני סומך עליכם, תודה.

הקירור למעבד גם כמו שרציתי אז אחלה.

(השאלות מודגשות באדום, תודה מראש)

לא קורה לך שאתה נשען אחורה עם הכסא, או זז שנייה הצידה באמצע משחק? אם לא אז סבבה. אם כן אז קיים סיכוי שתראה "בריחת צבעים" מזוויות שונות.

נתונים יבשים לא אומרים כלום, אז תרד מזה. מה שאומר מה טוב יותר זה בדיקות במעבדות אובייקטיביות איזה מסך טוב יותר והן מעידות שהסמסונג,דל,ויוסוניק טובים מהLG.

1:3000 זו ניגודית דינאמית ולא סטטית, אז קח את זה בפרופורציות זה לא אומר כלום.

אין לי בעיה שתיקח את הGTX פשוט תיקנתי אותך שאין דבר כזה שכרטיס צריך לנצל מסך, וגם הבהרתי לך ש22'' לא ינצל GTX.

בסופו של דבר אתה קובע, אנחנו רק מייעצים ומתקנים אותך כדי שיהיה לך את המידע הטוב ביותר להחליט מה כדאי ומה לא.

אם 500 שקלים זה לא מהווה בעיה עבורך אז למה לא, תקנה אותו ותהנה.

אם יש לך כסף ל2407wfp הוא מומלץ בחום, לשחק איתו זו חוויה לא נורמלית כפי שהבנתי ממשתמשים כאן. והוא עולם אחרי לגמריי. (מחירו בארץ 3500~4200, תלוי בחנות)

הוא מגיע עם פאנל P-MVA (בשונה מה2007 שיכול להגיד עם S- ועם P-MVA) הוא דיי זהה ל2007 מלבד כמה דברים, הוא מגיע עם יותר כניסות (כמו כניסת קומפוננט וקורא כרטיסי על המסך) וכמובן שאתה מקבל 4'' יותר. הוא בגובה של ה2007fp אבל רחב ממנו.

במקרה שלו אני יכול להעריך שהוא אכן ינצל את הGTX במלואו, שכן הוא יכול להריץ חופשי 1080p.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קורה לך שאתה נשען אחורה עם הכסא, או זז שנייה הצידה באמצע משחק? אם לא אז סבבה. אם כן אז קיים סיכוי שתראה "בריחת צבעים" מזוויות שונות.

נתונים יבשים לא אומרים כלום, אז תרד מזה. מה שאומר מה טוב יותר זה בדיקות במעבדות אובייקטיביות איזה מסך טוב יותר והן מעידות שהסמסונג,דל,ויוסוניק טובים מהLG.

1:3000 זו ניגודית דינאמית ולא סטטית, אז קח את זה בפרופורציות זה לא אומר כלום.

אין לי בעיה שתיקח את הGTX פשוט תיקנתי אותך שאין דבר כזה שכרטיס צריך לנצל מסך, וגם הבהרתי לך ש22'' לא ינצל GTX.

בסופו של דבר אתה קובע, אנחנו רק מייעצים ומתקנים אותך כדי שיהיה לך את המידע הטוב ביותר להחליט מה כדאי ומה לא.

אם 500 שקלים זה לא מהווה בעיה עבורך אז למה לא, תקנה אותו ותהנה.

אם יש לך כסף ל2407wfp הוא מומלץ בחום, לשחק איתו זו חוויה לא נורמלית כפי שהבנתי ממשתמשים כאן. והוא עולם אחרי לגמריי. (מחירו בארץ 3500~4200, תלוי בחנות)

הוא מגיע עם פאנל P-MVA (בשונה מה2007 שיכול להגיד עם S-IPS ועם P-MVA) הוא דיי זהה ל2007 מלבד כמה דברים, הוא מגיע עם יותר כניסות (כמו כניסת קומפוננט וקורא כרטיסי זיכרון על המסך) וכמובן שאתה מקבל 4'' יותר. הוא בגובה של ה2007fp אבל רחב ממנו.

במקרה שלו אני יכול להעריך שהוא אכן ינצל את הGTX במלואו, שכן הוא יכול להריץ חופשי 1080p.

אוקי, תודה רבה =]

ועוד כמה שאלות, אמרת שהגובה של ה 24" של הוא זהה ל 2007FP ? אבל ה 2007FP הוא 20"..

וה 20" הוא בגובה של 17" .. אז ז"א שה 24" הוא בגובה של 17" ורק גדול יותר ברוחבו ?

נשמע מוזר.. אתה בטוח?

הממ ומה זה כניסת קומפוננט וקורא כרטיסי זיכרון על המסך ? (מצטער על הבורות אני לא מבין גדול במסכים)

ולגבי המסכים 22" שציינת שהמפרט הטכני לא חשוב, אוקיי, פשוט הדרך היחידה לברר על המסכים היא ע"י הסתכלות במפרט הטכני שלהם וקריאת ביקורות.. וזה מה שאני עשיתי ועל פי כך קבעתי שה יותר טוב.. אבל אם אתה טוען אחרת אני איתך כיוון שאני בטוח שאתה מבין יותר ממני במסכים..

בכל מקרה שוב תודה ואני אשמח אם תענה לי על השאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, תודה רבה =]

ועוד כמה שאלות, אמרת שהגובה של ה 24" של הוא זהה ל 2007FP ? אבל ה 2007FP הוא 20"..

וה 20" הוא בגובה של 17" .. אז ז"א שה 24" הוא בגובה של 17" ורק גדול יותר ברוחבו ?

נשמע מוזר.. אתה בטוח?

הממ ומה זה כניסת קומפוננט וקורא כרטיסי זיכרון על המסך ? (מצטער על הבורות אני לא מבין גדול במסכים)

ולגבי המסכים 22" שציינת שהמפרט הטכני לא חשוב, אוקיי, פשוט הדרך היחידה לברר על המסכים היא ע"י הסתכלות במפרט הטכני שלהם וקריאת ביקורות.. וזה מה שאני עשיתי ועל פי כך קבעתי שה יותר טוב.. אבל אם אתה טוען אחרת אני איתך כיוון שאני בטוח שאתה מבין יותר ממני במסכים..

בכל מקרה שוב תודה ואני אשמח אם תענה לי על השאלות.

ה2007wfp בגובה של 17'' רגיל, ה2007fp זה הגירסה הרגילה והוא גבוה מהwfp אך פחות רחב ממנו, הwfp היא הרחבה.

שים לב שקיימים 2 גירסאות לדגם 2007 - רחבה ורגילה.

קומפננט היא כניסת אנלוגית 3 צבעים (הכניסה האנלוגית הטובה ביותר שקיימת לפי מה שאני יודע, יותר טובה מRCA ומS-VIDEO), ואם אתה לא יודע מה זה קריאה של כרטיסי כנראה שלא תצטרך את זה.

תריץ חיפוש בפורום עם המילה 2407wfp, אמורים להיות כאן כמה דיונים סביבו וגם כמה שמשוות אותו ל2007 מבחינת גובה ורוחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי את ה 24" של DELL החדש שאמרת.. אבל מצאתי אחרים בממש ממש זול.. תוכל לעזור לי לחפש באתר (הם שולחים לארץ) ולהגיד לי אם המסכים טובים?

זה למשל:

http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=3106999&CatId=2775

24" של סמסונג ב 2053 ש"ח !

ותראה את זה (ב EBAY):

http://cgi.ebay.com/Dell-UltraSharp-2407WFP-Black-24-inch-LCD-Monitor_W0QQitemZ300146951027QQihZ020QQcategoryZ86706QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

המסך שאמרת UltraSharp 2407WFP (Black) 24 inch LCD Monitor ב 2079 ש"ח !!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר מעולה לכ. מסך, חבל שאני לא מוצא אותו באתר שלהם?

האם זו טעות או שיש לך לינק?

את הכרטיס מסך הוספתי בעצמי מכיוון שהוא רשם בהודעה הראשית שהוא משיג אותו במחיר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו, הם יושבים במיאמי. מן הסתם הם לא עושים משלוחים לארץ, בקושי מהסופר רוצים לעשות לי משלוח ;)

על מה אתה מדבר? TigerDirect כן שולחים לארץ, זה כל הקטע בגלל זה אני קונה מהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...