מפרט לפוטושופ 7000 ש"ח וניתן לחרוג - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לפוטושופ 7000 ש"ח וניתן לחרוג

boaz_aha

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החלפתי לוח, תודה על ההערה. לגבי הדיסקים אמרו לי שזה לא משנה, זה עוד מאה ומשהו לכל אחד. יש לך נסיון עם זה?

שני כוננים בשביל לא להוציא דיסק בצריבה, סתם פינוק.

תחסוך בכל דבר אחר (אפילו בפינוק ;)), אבל אם אתה מתכוון לשים 3 דיסקים ברייד 0, תיקח את אלו שנחשבים לאמינים יותר.

תזכור, מספיק דיסק קשיח אחד שנדפק והלכו לך 1.5 טרה בייט של מידע, עם גיבוי/בלי גיבוי זה לא כיף!

ההפרש במחיר לא מצדיק את הסיכון, אתה יכול לחסוך אותו ב"שומנים" אחרים במפרט הזה, אתה יכול לרדת גם לדיסקים של 400 ג"ב מהסדרה הטובה, ולחסוך.

רצית לדעת מה ההבדל בין הדיסקים ?

הזולים - מיועדים יותר למחשבים ביתיים.

היקרים - מיועדים יותר למגזר העיסקי, ה MTBF שלהם גדול יותר (Mean Time Between Failures) כלומר הם בנויים בצורה עמידה יותר ומחומרים טובים יותר כדי להיות פחות מועדים לתקלות.

יותר עליהם פה:

http://westerndigital.com/en/products/Products.asp?DriveID=335

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 250GB ויש 500GB...

אם אתה שואל אותי זה סתם בזבוז כסף. נכון שנתונים היבשים אומרים שזה כדאי,אבל ביננו הרבה מהדברים הללו תלויי מזל..ומומלץ לעשות גיבויים לכל דבר חשוב ולא משנה איזה כונן יש לך וכמה הוא יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני לא יודע באיזו חנות בדיוק חיפשת, אבל יש חנויות שיש להן 320 ו 400, עכשיו ראיתי ב:

http://www.skypc.co.il/products.asp?Cat2Cat1ID=7&Cat2ID=0&fldID=13&fldVal=400GB&ShowSenon=1

ויש להם גם של 320.

הסידרה של ABYS, היא חדשה יותר והיא מגיעה רק בנפחים של 400, 500 ו 750.

הסידרה של ה 250 וה 320 (YS) גם טובה, אבל טיפה יותר ישנה.

עריכה:

יש 250GB ויש 500GB...

אם אתה שואל אותי זה סתם בזבוז כסף. נכון שנתונים היבשים אומרים שזה כדאי,אבל ביננו הרבה מהדברים הללו תלויי מזל..ומומלץ לעשות גיבויים לכל דבר חשוב ולא משנה איזה כונן יש לך וכמה הוא יקר.

תמיד כדאי גיבויים.

להימנע מתקלות לגמרי, אי אפשר אף פעם, אבל אם אפשר להקטין את הסיכוי זה גם טוב... ולא סתם הדיסקים האלו מגיעים עם 5 שנות אחריות, לסידרת YS יש מיסבים נוזליים להקטנת החיכוך, אני לא יודע לגבי הדיסקים של היום, אבל פעם כשהסידרה הזו יצאה זה ממש לא היה מקובל בדיסקים ביתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...