מפרט מחשב חדש 5000 שקל למשחקים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב חדש 5000 שקל למשחקים

חובב

Recommended Posts

אלוהים כמה גרוע :kopfpatsch:

הינה משהו עדיף בהרבה :

קטגוריות מוצרים מחיר כמות

מעבדים Intel 2 Duo E6550 2.33Ghz Conroe OEM E6550T ¤ 945 1

לוחות אם GA-P35-DS3L Conroe Support GP35DS3L ¤ 603 1

מארזים Apollo No Black ¤ 393 1

קירור למעבד Glacialtech 5060L Light 775 24dba ¤ 48 1

ספקי כוח Enermax Liberty 400W 30A @ 12V ¤ 405 1

זיכרונות Kingston Original 2GB (2x1GB) -667Mhz K2G667DC ¤ 465 1

קשיחים למחשבים שולחניים 320GB Sata II 16MB Buffer HD321KJ ¤ 437 1

כרטיסי מסך Sparkle Nvidia 8800GTS 320MB Retail ¤ 1575 1

צורבים Samsung -RW S183L X18 LightScribe SATA ¤ 180 1

מחיר לתשלום בכרטיס אשראי עד 2 תשלומים ללא ריבית, תשלום מזומן שטרות או העברה בנקאית 2% הנחה : ¤ 5051

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכרונות שלך יהיו יותר טובים רק אם אתה מתכנן אוברקלוק.

חברת Sparkle היא השלישית בגדולה בעולם אני לא טועה. בכל מקרה..זה הדבר הכי לא חשוב בעולם כרגע. הביצועים יהיו זהים.

אתה שוכח ששמתי לך ספק טוב פי אלף,מארז עדיף בהרבה..

אם אתה לא זקוק ל-HD כ"כ גדול תרד ל-160 ובתקציב הזה תיקח זכרונות 800 של אבל שוב,זה רק אם אתה מתכנן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני מקבל את הזכרונות האלה באותו מחיר של ה 667 ...ככה שזה לא משנה....ולוח שאתה הצעת הוא פחות טוב בגלל שאין לו תמיכה ב 3 (תסתכל קצת קדימה)....אני לא מתכנן OC ומספיק לי הספק והמארז......הכרטיס מסך זה לא משנה כרגע...

ואני גם חושב שזה מיותר לבזבז באזור ה850 שקל למארז וספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור הOC הספק והמארז שהצעת בהתחלה גרועים וחבל על המחשב שלך עדיף שתיקנה מינימום אחד מהמארזים של HEC שבא עם ספק איכותי מאוד וטוב במקום הזבל שהצעת כי זה פשוט זבל ג'נרי...

ותמיכה בDDR3 לא תיתן לך כלום...באחריות..אתה הרי לא תיזרוק את הזיכרון שיהיה לך בשביל 2 סטיקים של שלא ייתנו שום!!!!!!!!!! שיםור בביצועים ושום שינוי משמעותי ואתה הרי תישאר עם אותו נפח בתוצאה סופית וכמו כן התמיכה כרגע היא רק ל1333MHZ שזה נמוך מאוד לDDR3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקחת גם 6A19+400TRT שעולים כ-420 ש"ח ביחד אבל אתה לא יכול פחות מזה כי זה פשוט לא יחזיק.

נגמרו הימים שאפשר היה להשקיע במארז וספק 100 ש"ח ושהכל יעבוד סבבה..שכח מזה.

אם אתה מקבל אותם באותו המחיר זה משהו אחר. אבל תשאל בכמה אתה יכול לקחת זכרונות 667 - אולי זה יצא לך גם יותר זול ואז שוב אין טעם בזכרונות 800.

לוח עם תמיכה ב- כאמור די מיותר. יש רק שני סלוטים,ומוגבלים במהירות הזכרונות..עד ש- יהיה במחיר שמאפשר קנייה התדרים יעלו בהרבה וכל ליין הלוחות כבר יוחלף וכו'...מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לספק הבנתי שיש חברה שקוראים לה HEC או משהו כזה שהיא חברה טובה וכנראה שנחליף ספק לחברה הזאת...

בקשר לDDR3 -כשאני ירצה לשדרג את כמות הזיכרון במחשב אז DDR3 יעלה פחות ,עזוב מהירות זה לא משנה ..זה עניין שהמחיר של יעלה מעל ה אם לא אז תקנו אותי....

ואת הזכרונות אני לא משנה כי זה הפרש באזור ה50 אז זה לא משנה ..מה רע בתוספת של מהירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה...תודה ...אני ישקול מחדש את העניין ..כנראה שאני יוותר על ......

ואני כנראה הולך על אותו מארז רק עם ספק של HEC באזור ה 400 WATT או 450 לא זוכר.....

מבחינת לוח ..איזה עדיף

GA P35 DS3 L

או

GA P35 DS3

.?????

יש הפרש משמעותי??ואולי עדיף אחד אחר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...