מי מכיר מי יודע - הפרש המחירים בין אורורה 570S והאורורה 570 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי מכיר מי יודע - הפרש המחירים בין אורורה 570S והאורורה 570

uri_ba

Recommended Posts

שלום חברים,

הזמנתי לאחרונה אורורה 570. קיבלתי את ההזמנה שלשום ואת מול בלילה לאחר שכבר סיימתי את כל ההרכבה גיליתי שקיבלתי לא את ה570 אלא את ה570s

הS הוא מארז אורורה 570 (עם כל השידרוגים שלו) אבל בגודל פיזי של האורורה הרגיל (510 מ"מ לאורך) - כלומר הוא לא מתאים לכרטיסי GTX (הGTS נכנס בנוחות יש לציין - אך כבל החשמל מגיע ממש עד כלוב הדיסקים)

המארז עצמו אינו מופיע בכלל בזאפ כקיים - וגם לא מופיע באתר של שום חנות.

מה שמעלה את החשד שזהו מארז חדש יחסית בשוק ועדיין לא מודעים אליו.

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי למצוא את שני המארזים הנ"ל במלאי של חנות מקוונת כלשהי,

אני רוצה לדעת מה הפרש המחירים ולדרוש החזר מהחנות ממנה רכשתי (מהמארז עצמו אני סופר מרוצה ואני לא מתכוון להחליפו ב570 הארוך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה את הכותרת כך שתכיל את תמצית השאלה ותהיה יותר אינפורמטיבית

אני לא חושב שקיים הפרש מחירים אבל בכל מקרה ידוע לי שיש אותו בנועה מחשבים (לא יודע אם באתר,אז מקסימום תתקשר)

אני אישית שונא את המארז הזה ולא מבין מה ההגיון,זה פחות או יותר ההבדל היחיד בין האורורה 570 לבין האורורה 3D ואם וב-570S הורידו את ההבדל היחיד הזה אז למה אתה משלם יותר בישביל אותו הדבר?

אם אתה שואל אותי תדרוש את ה-570 ה"רגיל" אבל זו רק דעתי.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לא מעט הבדלים.

הם השאירו את כל הפיצ'רים של ה570 (הכנה לקירור מים, רשת/חלון מתחלפים, עיצוב, כיוון פתיחת הדלת וכד')

אני גם לא מצליח להבין למה אני צריךם לשלם אותו דבר ולכן התקשרתי לחנות.

לפי מה שהבנתי מהם היבואנים לא מביאים את ה570 הארוך, 570 היחידים שייבוא סדיר כרגע הם הS.

הם יבדקו לי האם יש את הארוכים במלאי איפשהו ואני אוכל להחליף.

בכל מקרה, אני מסתדר יופי עם המארז, אני פשוט לא מבין מה הסיפור עם העלות שלו (עכשיו שאני יודע שהוא חזר להיות 510 מ"מ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסכים איתי שחורים לקירור מיים רלונטיים לאנשים ספורים בלבד וכנ"ל לגבי פתיחת הדלת.

רשת/חלון זה נחמד אבל אף אחד לא היה משלם בישביל זה את התוספת הגדולה במחיר. ללא מימד העומק לא רואה למה שווה לקנות אורורה 570..

אל תתפשר על זיכוי אם אתה רוצה לשמוע לי,תדרוש את המארז שמגיע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי צורך במארז הגדול יותר.

אגב, GTX אמור להתאים שם (בלחץ) - וגם זה רק בגלל שחיבור החשמל שלו עליון

בקשר לSLI של GTX - לא הייתי בונה על זה..

לדעתי הנדסת האנוש של ה570/570s טובה בהרבה משל האורורה הרגיל

לצרכים שלי ולסביבת העבודה שלי סידור היציאות החיצוניות ופתיחת הדלתות ב570 הרבה, הרבה, הרבה יותר מוצלח מהאורורה הראשון (מה גם שהוא מכוער :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם טוב לך אם הגודל הזה אז אני שמח.

SLI של GTX זה משהו שאף אחד לא עושה ככה שזה לא ממש רלוונטי..וכעיקרון GTX נכנס גם באורורה 3D רק כדי להעשיר את הידע שלך.

תתחדש ותהנה ולפחות תדרוש את הכסף (אם יש הפרש במחיר)

היתי ממליץ להרים טלפון למור לוי ולשאול - 9423200-03

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...