ADSL, החוט שמתחבר לשקע הטלפון - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ADSL, החוט שמתחבר לשקע הטלפון

Ibrow-Now

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אצלי זה בדיוק אותו חוט כמו שהיה עם מודם 56K. אבל אצלי יש מודם פנימי של ואני לא מכיר את צורת החיבור של המודמים החיצוניים אבל נראה לי הגיוני שזה יהיה אותו החוט (בסך הכל שני חוטי נחושת מבודדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשאול אותך שאלה על המודם הפנימי של סמסונג, זה נכון שהוא לא מצריך כרטיס רשת ? זאת אומרת אתה יכול לגלוש בADSL בלי כרטיס רשת איתו ?

זה נכון. ואז הפרוטוקול הוא לא PPTP אלא PPP ויש לך כתובת IP אמיתית (ולא של ה- של נזק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"זה נכון. ואז הפרוטוקול הוא לא PPTP אלא PPP ויש לך כתובת IP אמיתית (ולא של ה- של נזק). "

מה זאת אומרת ? מה ההבדל בין הכתובת שבזק נותנת לבין איי פי שתקבל ? ומה עדיף ולמה ?

ותגיד, הספקים נטוויז'ן ואינטרנט זהב, 012 וכל המובילים תומכים במודם הזה ? או שבגלל שהוא פנימי ולא מה שבזק נותנים הם לא ידעו למשל שהוא PPP, ולא ידעו להסביר לי איך להגדיר את החייגן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך מתמצא בכל הקטע הזה של פרוטוקולים וכתובות IP. אני רק יודע שבד"כ גולשים מעדיפים לגלוש עם IP אמיתי ולא וירטואלי. אין דבר כזה שספקית לא תתמוך במודם שמיובא על ידי חברה גדולה כמו חיון מחשבים, נמכר בחנויות מחשבים מובילות כמו למיר ומיוצר על ידי חברה טובה כמו סמסונג. אני מקבל את כל התמיכה שצריך מאינטרנט קווי זהב (012). אבל אני לא יודע מה הולך בתמיכה של נטויז'ן או זהב.

עריכה : גם החוט הזה שמחבר בין המודם לשקע הטלפון מגיע עם המודם של אז אתה לא צריך להיות מודאג מזה :)

במודם עצמו יש פילטר פנימי ויש בו יציאה של קו טלפון. אני חיברתי את היציאה הזו לכניסה של מודם 56K ואז לא צריך למתוח עוד חוט מהמחשב לשקע הטלפון שבקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

רק שתדעו לכל אלו ש"מתלהבים" מרעיון המעבר מ PPTP ל PPP.

החיבור דרך פרוטוקול PPP ולא ה PPTP (וי.פי.אן) של נזק, הרבה פחות בטוח.

ולכל אלו "ששידרגו" כבר את המודם שלהם ופוחדים מהפירצות המדוברות והמפורסמות למודמים של חברת אלקטל, הגיע הזמן שתתחילו לחשוש! :D

אמנם קשה לי להגיד כזה דבר, אבל אתם אלו שהסרתם לעצמכם את האחריות על המודם ואתם אלו שעכשיו באמת חשופים לפריצות דרך הרשת של נזק.

אמנם המודם לא ראוטר וזה מעצבן רבים מאיתנו אבל זה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

ברור!!

כולנו בעקרון חשופים לפריצות. אבל לא מהסוג שכל עולם התקשורת יורד לאלקטל על החיים (לאלה שמחוברים בסטנדרט PPTP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתם אומרים פה זה פשוט שבמודמים של אתה גולש כמו במודם 56K רגיל, עם IP רגיל. וכמו בכל מודם 56K רגיל ובחיבור רגיל, אם יש firewall טוב, אין מה לדאוג.

הבנת נכון. אני עובד עם ZONEALARM ועד עכשיו לא היו בעיות (אני מעדכן אותו כל פעם שיש עידכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...