מחפש קירור שקט לE6400 - עד 300-250 ש"ח - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש קירור שקט לE6400 - עד 300-250 ש"ח

The Coolest

Recommended Posts

שלום,

עשיתי חיפוש קצר ולא הגעתי למסקנה ברורה מה עדיף.

אני מתכנן לקנות לעצמי מארז בקרוב מאד. ככל הנראה זה הולך להיות הTT EUREKA או GB AURORA 570.

עכשיו אני מנסה להחליט על שקט למעבד.

המעבד יעבור OC.

בגדול כרגע אני מסתכל על 3 עיקריים:

1) Scythe Infinity

2) Sunbeam Tuniq Tower

3) TT BigTyphoon VX

מכל הביקורות שקראתי הם היו בערך שווי ערך גם ביכולת הקירור וגם ברמת הרעש.

אני רוצה לבחור את הקירור הכי טוב מביניהם (או משהו אחר שאפשר להזמין כבר היום\מחר) באותה רמת מחיר.

מה דעתכם בעיניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם המאוורר הכולל לד שמגיע עם הטוניק הוא זהה לגרסה הרגילה, אני מניח שכן.

בכל אופן, המאוורר של הטוניק בעוצמה מלאה לא נחשב לשקט במיוחד, אבל ניתן להתאים את עוצמתו. בסופו של דבר, מדובר בקירור שנותן את הביצועים הטובים ביותר ביחס לכמות הרעש שהוא מפיק(פרט אולי למוצרי , אבל לא ניתן להשיגם בארץ כרגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ על Thermalright Ultra-120 CPU

הוא יותר טוב מכל אחד הקירורים שציונו פו למעלה אבל הוא גם יקר יותר מהם מחירו ב פנדה 443 ש"ח.(יש בארץ)

אני אישית הייתי הולך על ה אינפיניטי ,ה 2 -5 מעלות העלה לא יעשו לי את ההבדל ,והם גם באותה רמת רעש כמעט אז כן הייתי חוסך איזה 200 שח כמעט :yelclap:

http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/thermalright-ultra120ex.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם המאוורר הכולל לד שמגיע עם הטוניק הוא זהה לגרסה הרגילה, אני מניח שכן.

בכל אופן, המאוורר של הטוניק בעוצמה מלאה לא נחשב לשקט במיוחד, אבל ניתן להתאים את עוצמתו. בסופו של דבר, מדובר בקירור שנותן את הביצועים הטובים ביותר ביחס לכמות הרעש שהוא מפיק(פרט אולי למוצרי , אבל לא ניתן להשיגם בארץ כרגע).

כן, אני יודע שTR כרגע לא ניתן להשיג כאן.

השאלה אם באותה רמת רעש (כנראה אשאיר את המאוורר על המהירות הכי נמוכה) הטוניק עדיף על האחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RGod - אני יודע שמתגבש בימים אלו יבואן לTR, אך איני יודע אם הדבר כבר יצא לפועל ולכן ייתכן שמדובר בייבוא אפור. גם אם לא, אין הצדקה לשלם 450 ש"ח על קירור אוויר.

הטוניק עדיף על האינפיניטי.

http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/tuniq-tower120_6.html#sect1

בביקורת כאן ניתן לראות שהטוניק מביס את הנינג'ה. אומנם האינפיניטי טוב מהנינג'ה, אך עדיין עם מאוורר הסטוק ההבדל לא משמעותי כל כך. את הבדיקה הם ביצעו במהירות מאווררים אחידה של 1600RPM, כלומר - לטוניק יש עוד כוח, ועדיין הוא מנצח בהבדל משמעותי מאוד גם עם מהירות חלשה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא רע, אבל הוא לא ברמה של הקולרים שאני מעוניין בהם. הוא פשוט לא באותה ליגה.

אני רוצה את הקירור הטוב והשקט ביותר בתקציב שהגדרתי, אני לא מנסה לחסוך פה כמה שקלים.

תודה על ההצעה בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף הוא בהחלט חוסך, אבל רעש לא. כדי להשתוות לקירורים המובילים, הוא צריך להיות על 3K RPM שזה המון וזה רועש.

את הבחירה שלי עשיתי, אני רוצה את הכי שקט\טוב בתקציב, כמו שאמרתי, לא מעוניין לחסוך כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...