עזרה בקניית רמקולים ב-500 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית רמקולים ב-500 ש"ח

Mr. 24

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי תקציב של 500 ש"ח בערך (אפשר קצת לחרוג), ואני מחפש מערכת של 2.1.

שמעתי הרבה המלצות, החל מ-ATP3 ועד לכל הקריאייטיבים למיניהם (T300, T3030, וגם I-Trigue 3200) והאמת שאני די מבולבל.

בסה"כ לכולם יש גם ביקורות חיוביות וגם ביקורות שליליות.

אני צריך לרמקולים תהיה יציאה לאוזניות, ורצוי מאוד מאוד גם יציאת Audio נוספת (לחיבור נגן וכו').

אם מישהו יוכל להמליץ לי על מערכת בתקציב הזה ועם הדרישות הנ"ל, אני אשמח. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על אלה http://zap.co.il/model.asp?model_id=132217

שמעתי אותם ולעתי זה יותר טוב מatp3 יש להם איכות עולה וסאה טוב

דווקא על הרמקולים האלה שמעתי ביקורות מאוד גרועות.

יש למישהו המלצות אחרות? מה עם כל הקריאייטיבים למיניהם? יש משהו מומלץ שיתאים לדרישות שלי בתקציב של עד 500 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לרמקולים תהיה יציאה לאוזניות, ורצוי מאוד מאוד גם יציאת Audio נוספת (לחיבור נגן וכו').

אם אני מבין נכון את רצונך, לחיבור נגן אתה צריך כניסת אודיו נוספת, לא יציאה.

יש לי רמקולים להמליץ לך - ה-INSPIRE T2900/T3000 של . אני באופן אישי קניתי את ה-T2900 לפני מספר שבועות.

הרמקולים באים עם שלט (חוטי) שיש לו יציאת LINE-OUT לאוזניות, כניסת LINE-IN לחיבור נגנים וכן פורט USB שאליו אתה יכול לחבר ישירות נגנים של (נגן אחר יתחבר ויוכל לקבל מהרמקולים מתח פעולה, אך לא יוכל לנגן ישירות דרך ה-, תצטרך לחברו ל-LINE IN). כמו כן, יש על השלט בקרת ווליום ובקרת באסים (יתרון גדול לדעתי על-פני המערכות שבהן בקרת הבאסים נמצאת על הסאב). הרמקולים באים עם סטנדים ממתכת וכן אם אפשרות תלייה על הקיר.

ניתן להשיג את הדגמים הנ"ל במחיר של 300-200 ש"ח. לכן, אני מסתייג טיפה. לדעתי ב-500 ש"ח אפשר להשיג שיהיו קצת עדיפים מבחינת איכות השמע. אבל, למרבית השימושים של מחשב ונגני מולטימדיה פשוטים, ה-INSPIRE הנ"ל יהיו מעולים. והנוחות שמספק השלט חשובה מאוד, לדעתי, ולפעמים תחסר בחלק מהמערכות היקרות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להוציא כסף מיותר, אם איכות חשובה לך ואתה לא הולך להפגיז את השכנים אז לך על ה ATP 3 .

ממליץ בחום על הרמקולים הללו.

לרמקול אומנם אין יציאת אודיו לאוזניות , אבל אפשר עם מפצל פשוט לפתור בעיה זו .

אני אישית לא אוהב את הרמקולים של קראטיב ותוספת התשלום שאתה משלם עבור הפיצרים שלהם היא מוגזמת בעליל.

דרור,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם במצב כמו שלך, מתכנן לקנות בסביבות ה400-500 ש"ח. אצלי ההתלבטות היא בין ATP3 לJBL CREATURE שממש אהבתי את העיצוב שלהם.

בהתחלה הייתי יותר לכיוון הJBL, אבל אחרי חיפוש פה בפורום ובגוגל קשה שלא לשים לב איזה אהדה עצומה יש לATP3. גם לJBL יש ביקורות טובות מאוד, אבל כמות ההמלצות על הATP3 זה דבר כמעט בלתי נתפס...

כרגע אני נוטה יותר לATP3. עדין לא קניתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הרמקולים הללו של ב650 שח

http://zap.co.il/model.asp?model_id=468239

אני חושב שהם שווים את ה150שח יותר.

אבל רק שתדע שב450 שח אתה יכול לקנות את הX-530. זו מערכת 5.1.

2 ב650 ש"ח ?

לדעתי זאת הגזמה .. במיוחד כי זה מגיע בלי סאב .. (אבל זאת רק דעתי :( -סטודנט מובטל)

אגב, לפותח הת'רד: רשמת שאתה רוצה 2.1, לאיזה מטרה אתה רוצה את הרמקולים ? (המטרה העיקרית ..) , , משחקים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...