התלבטות בין X360 לPS3 - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין X360 לPS3

1nstall

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

דרך אגב יש כמה מבצעים של "קנה כונן HD- ל-XBOX 360 וקבל כמה סרטי HD- בחינם". ראיתי את זה באמזון וב-GAMESTOP (באמזון נותנים 8 סרטים בחינם, ב-GAMESTOP נותנים 6 סרטים בחינם) אבל אני לא יודע אם זה משהו רשמי של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האא?! HDDVD כמו שאמרו, יהיה רק לצפיית סרטים. למה שאני ארצה את זה שאני יכול להעביר ישר מהמחשב לX360 סרטי HD?

--

עשית חישוב מחירים לגבי הPS3 והX360 וזה מה שיצא לי:

X360:

Xbox 360 Elite System 450$

Xbox 360 Wireless Controller Black 50$

2X Xbox 360™ Play & Charge Kit Black 40$

Xbox 360™ Wireless Networking Adapter 100$

Xbox LIVE 13-Month Gold Subscription Card 50$

/ 690$ ונגיד עוד כסף לפריצה (או שאני אעשה לבד..) נגיד 800$ = 3500ש"ח

PS3:

Sony PlayStation®3 60GB 500$

Sony Component AV Cable for 3 20$

Sony Wireless Controller for 3 50$

HDMI Cable 20$

590$/י=2600 ש"ח אבל אני מקבל 60gb פחות, ואני חייב לקנות משחקים. ככה שזה יוצא משהו כמו 90$ כל חודש. בהתחלה לפחות.

--- אני מנסה לחשוב מה יוצא בעתיד יותר משתלם לי, אני די בכיוון הX360. אבל עדיין לא סגור על עצמי.

אחת מהחששות הגדולות שלי מהPS3 או הבלו ריי הפנימי. כאשר משחקים יתחילו לבוא במדיות BR, אני אהיה מוכרח לקנות אותם.

ומהשוואות וסקירות שראיתי וקראתי, רואים גרפיקה טובה יותר בX360, אומנם לא בהרבה אבל בהחלט מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומהשוואות וסקירות שראיתי וקראתי, רואים גרפיקה טובה יותר בX360, אומנם לא בהרבה אבל בהחלט מורגש.

עזוב אותך, זה מורגש רק אם יש לך שתי טלויזיות אחת ליד השנייה וקונסולה מחוברת לכל אחת מהן ואתה משחק בשתיהן באותו הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משמעותי?

לא הייתי נסחף

בעיקר רואים את זה אם משחקים ממש סמוך אחד לשני.

וגם זה לא בכל המשחקים.

משחקים מגיעים גם כרגע במדיות BR ומנצלות יותר מגודל של (לדוגמא DIRT שכולל בגירסאת הPS3 פרוס ואולי 7.1 ערוצים)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי קצת הגזמתי שאמרתי משמעותי, אבל בחלט ה"אור" נראה יותר טוב בX.

אם אתה אומר שמשחקים באים בBR, אז ניראה לי שירדתי לגמרי מהps3.

ובקשר לסאונד. לצערי ( :'() רוב הזמן הקונסולה תיהיה מחוברת בסטריאו (שוב, :'( ) הקנייה הבאה שלי לאחר הקונסולה זה מערכת לחדר.

בעצם שאני חושב על זה, אמור להיות זרוק בבית סט מלפני 7 שנים (תקופת הלייזר דיסק) אולי יש מצב שאני אקנה הכל ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית חישוב מחירים לגבי הPS3 והX360 וזה מה שיצא לי:

X360:

.

.

Xbox LIVE 13-Month Gold Subscription Card 50$

.

.

על זה אתה יכול לוותר אם אתה לא מתקוון לקנות משחקים . אם לא תקנה משחקים ל360 תקבל BAN קבוע מ live .

כדאי לך לחשב את זה שאתה תקנה את כל המשחקים שאתה הולך לשחק בהם ולא לחשב את זה לפחות לא בפורומים פתוחים ( בכל הפורומים בארץ לא חוקי לדבר על "לא לקנות משחקים" ) . כדי לך לבחור לפי המשחקים הבלעדיים לכל קונסולה. הבעיה עם שני הקונסולות HC שרוב המשחקים הבלעדיים שלהם הם FPS . לטווח הארוך PS3 עדיף על ה 360 שאוהב להתקלקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...